Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

32 minut temu

sprawdzony stomatolog

35 minut temu

sklep detailingowy

59 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Rodzinne wakacje

23 sie 2016 - 21:12:21

A my z rodzinką ostatnio wypoczywaliśmy sobie w ośrodku jałowce koło dębicy. Bardzo fajne miejsce, idealne na trakie rodzinne wypady. Przepiękne okolice, no i kąpielisko, więc dzieciaki były zachwycone :) I my tak samo :D

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Rodzinne wakacje

25 sie 2016 - 11:27:00

Dobrym celem podróży jest Beskid Sądecki. Piękne miejsce z wieloma atrakcjami. Każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcji jest wiele - rowery, park linowy, aquapark, szlaki turystyczne,stadnina koni.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Rodzinne wakacje

25 sie 2016 - 11:44:25

Pomimo, że spamujesz to napiszę Ci... Dla mnie wakacje to dwa tygodnie w roku, kiedy przede wszystkim odpoczywam od wszystkiego. Też uprawiam sporty, ale dla mnie wtedy ogólnie najważniejsze jest po prostu zapewnienie sobie klasowego hotelu, smacznego jedzenia i atrakcji. Leżak, basen, ewentualnie jakieś sporty + zajmowanie się dziećmi. Niczego więcej nie potrzebujemy.

Rodzinne wakacje

08 wrz 2016 - 19:01:47

A my teraz na przedłużony weekend byliśmy w Lisewie na Kaszubach i mieszkaliśmy w starym dworku. Jak tam pięknie! Lisewski Dwór jest pięknie odnowiony, wnętrza sa super, no i cisza i spokój - tego właśnie chcieliśmy a Kaszuby własnie to oferują.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Rodzinne wakacje

20 wrz 2016 - 11:46:12

I co z tego, skoro pogoda była beznajdziejna? I to jest główny problem wakacji w Polsce. Za kilka dni witamy Turcję na wakacjach - w Bodrum ma być 28-29 stopni, cały czas wyłącznie słoneczko, woda w morzu ma 30 stopni. I jak tutaj ma Polska konkurować? Oczywiście co kto lubi... Niektórym bardziej podchodzi obrzydliwe pogoda...

Rodzinne wakacje

21 wrz 2016 - 14:02:25

Na wyjazd z dziećmi polecam Władysławowo, byliśmy rok temu :) Noclegów najlepiej szukać przez Bookapart bo mają dużą bazę, ewentualnie Kołobrzeg, bardziej kameralny :)

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Rodzinne wakacje

07 paź 2016 - 11:47:07

Ale dlaczego polecasz Polskę, skoro woda nie ma nawet 20 stopni, a może przez cały tydzień padać? ;-) Pewnie, że najlepsze warunki masz zdecydowanie na południu Europy. Chorwacja, Bułgaria, Hiszpania, Grecja - to moje ulubione kierunki. Turcja czy Tunezja również. Fajne wakacje można mieć za 2k od osoby dorosłej - śledź sobie <moderacja>, zobacz jakie opcje pojawiają się przy first minute.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:46 przez moderator.

Rodzinne wakacje

01 gru 2016 - 10:43:51

Co wszyscy tak nad to morze chcą wyjeżdżać, jest tyle innych, pięknych miejsc w Polsce. Chociażby taki park sosnowy. Wiecie jak tam rano gwarno od śpiewów tamtejszego ptactwa? Coś wspaniałego :D Ostatniego razu byłam tam wraz ze znajomymi. Było naprawdę super i jest też SPA. Wypoczęłam bardzo, długo czekałam na te zasłużone wakacje :) Bardzo miła i pomocna obsługa. Jak ktoś ma ochotę odwiedzić można ich znaleźć pod http://www.hotel-uroczysko.com.pl/ . Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Rodzinne wakacje

06 gru 2016 - 09:22:50

Pięknie jest w Bukowinie Tatrzańskiej. Osobiście nie przepadam za morzem, to takie oklepane miejsce, a do tego niemal zawsze zatłoczone. Zobacz sobie ofertę http://www.podmiedza.pl/ , w lecie jest tam równie majestatycznie, a do tego znacznie zdrowsze powietrze. Trudno nawet opisać ten mega pozytywny klimat jaki tam panuje. My jesteśmy zapisani na 2017 i pewnie w 2018 również spędzimy tam urlop z czystą przyjemnością :D Pozdrawiam

Rodzinne wakacje

06 gru 2016 - 09:47:48

My natomiast kolejny rok z rzędu spędzamy urlop w Willi Górskiej Wierch www.gorskiwierch.pl . Za nic w świecie mnie nie przekonacie, że gdzieś jest bardziej bajecznie. Dodatkowo ogromnym plusem dla lokalizacji tego miejsca jest to, że jest na wsi z dala od zgiełku dużych miast. Można naprawdę porządnie wypocząć.

Rodzinne wakacje

06 gru 2016 - 11:12:27

Moim zdaniem rodzinne wakacje mogłyby być też edukacyjne przy okazji :) Ja wolę pozwiedzać Polskę, mogę się czegoś dowiedzieć i jak macie dzieci to dla nich to na pewno dobra nauka historii kraju

Rodzinne wakacje

12 gru 2016 - 10:28:59

witam,

my byliśmy w międzyzdrojach, często tam jeździmy. Odnośnie pieniędzy, to różnie bywa, trudno ustalić ile potrzeba, pozdrawiam

Rodzinne wakacje

16 gru 2016 - 15:51:33

Jeżeli są małe dzieci, można zerknąć na hotel z basenem dla dzieci, który mieści się w malowniczym otoczeniu, 50 km od Łodzi i 100 km od Warszawy, z basenem, zabiegami spa i innymi.

Rodzinne wakacje

21 gru 2016 - 10:33:04

Morze przejadło nam się już dawno temu : ( Bo ile można wciąż w to samo miejsce, w dodatku prócz zatłoczonej plaży, nic tam ciekawego. Za to polecam zajrzeć tu http://www.gorskiwierch.pl/ . Wracamy tam za każdym razem, nigdy nam się tam nie nudzi w dodatku bardzo miła obsługa no i te widoki na tatry! To chyba jedyna taka willa, która ma tak przepiękny krajobraz :D Polecam bardzo, warto odwiedzić

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

Rodzinne wakacje

10 sty 2017 - 18:37:47

Ja w tym roku jako cel postawiłam sobie wraz z rodziną objechać przynajmniej 15 polskich miast, w których jeszcze nie byliśmy, zaczynamy od Łodzi i to już w nadchodzące ferie się tam wybierzemy, trzeba jeszcze tylko znaleźć ciekawy <moderacja-spam> i nastawiamy się na naprawdę udany wyjazd.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-22 12:51 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jednodniowa wycieczka WARSZAWA- co polecacie?