Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

46 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Rodzinne wakacje

23 sie 2016 - 21:12:21

A my z rodzinką ostatnio wypoczywaliśmy sobie w ośrodku jałowce koło dębicy. Bardzo fajne miejsce, idealne na trakie rodzinne wypady. Przepiękne okolice, no i kąpielisko, więc dzieciaki były zachwycone :) I my tak samo :D

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Rodzinne wakacje

25 sie 2016 - 11:27:00

Dobrym celem podróży jest Beskid Sądecki. Piękne miejsce z wieloma atrakcjami. Każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcji jest wiele - rowery, park linowy, aquapark, szlaki turystyczne,stadnina koni.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Rodzinne wakacje

25 sie 2016 - 11:44:25

Pomimo, że spamujesz to napiszę Ci... Dla mnie wakacje to dwa tygodnie w roku, kiedy przede wszystkim odpoczywam od wszystkiego. Też uprawiam sporty, ale dla mnie wtedy ogólnie najważniejsze jest po prostu zapewnienie sobie klasowego hotelu, smacznego jedzenia i atrakcji. Leżak, basen, ewentualnie jakieś sporty + zajmowanie się dziećmi. Niczego więcej nie potrzebujemy.

Rodzinne wakacje

08 wrz 2016 - 19:01:47

A my teraz na przedłużony weekend byliśmy w Lisewie na Kaszubach i mieszkaliśmy w starym dworku. Jak tam pięknie! Lisewski Dwór jest pięknie odnowiony, wnętrza sa super, no i cisza i spokój - tego właśnie chcieliśmy a Kaszuby własnie to oferują.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Rodzinne wakacje

20 wrz 2016 - 11:46:12

I co z tego, skoro pogoda była beznajdziejna? I to jest główny problem wakacji w Polsce. Za kilka dni witamy Turcję na wakacjach - w Bodrum ma być 28-29 stopni, cały czas wyłącznie słoneczko, woda w morzu ma 30 stopni. I jak tutaj ma Polska konkurować? Oczywiście co kto lubi... Niektórym bardziej podchodzi obrzydliwe pogoda...

Rodzinne wakacje

21 wrz 2016 - 14:02:25

Na wyjazd z dziećmi polecam Władysławowo, byliśmy rok temu :) Noclegów najlepiej szukać przez Bookapart bo mają dużą bazę, ewentualnie Kołobrzeg, bardziej kameralny :)

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Rodzinne wakacje

07 paź 2016 - 11:47:07

Ale dlaczego polecasz Polskę, skoro woda nie ma nawet 20 stopni, a może przez cały tydzień padać? ;-) Pewnie, że najlepsze warunki masz zdecydowanie na południu Europy. Chorwacja, Bułgaria, Hiszpania, Grecja - to moje ulubione kierunki. Turcja czy Tunezja również. Fajne wakacje można mieć za 2k od osoby dorosłej - śledź sobie <moderacja>, zobacz jakie opcje pojawiają się przy first minute.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:46 przez moderator.

Rodzinne wakacje

01 gru 2016 - 10:43:51

Co wszyscy tak nad to morze chcą wyjeżdżać, jest tyle innych, pięknych miejsc w Polsce. Chociażby taki park sosnowy. Wiecie jak tam rano gwarno od śpiewów tamtejszego ptactwa? Coś wspaniałego :D Ostatniego razu byłam tam wraz ze znajomymi. Było naprawdę super i jest też SPA. Wypoczęłam bardzo, długo czekałam na te zasłużone wakacje :) Bardzo miła i pomocna obsługa. Jak ktoś ma ochotę odwiedzić można ich znaleźć pod http://www.hotel-uroczysko.com.pl/ . Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Rodzinne wakacje

06 gru 2016 - 09:22:50

Pięknie jest w Bukowinie Tatrzańskiej. Osobiście nie przepadam za morzem, to takie oklepane miejsce, a do tego niemal zawsze zatłoczone. Zobacz sobie ofertę http://www.podmiedza.pl/ , w lecie jest tam równie majestatycznie, a do tego znacznie zdrowsze powietrze. Trudno nawet opisać ten mega pozytywny klimat jaki tam panuje. My jesteśmy zapisani na 2017 i pewnie w 2018 również spędzimy tam urlop z czystą przyjemnością :D Pozdrawiam

Rodzinne wakacje

06 gru 2016 - 09:47:48

My natomiast kolejny rok z rzędu spędzamy urlop w Willi Górskiej Wierch www.gorskiwierch.pl . Za nic w świecie mnie nie przekonacie, że gdzieś jest bardziej bajecznie. Dodatkowo ogromnym plusem dla lokalizacji tego miejsca jest to, że jest na wsi z dala od zgiełku dużych miast. Można naprawdę porządnie wypocząć.

Rodzinne wakacje

06 gru 2016 - 11:12:27

Moim zdaniem rodzinne wakacje mogłyby być też edukacyjne przy okazji :) Ja wolę pozwiedzać Polskę, mogę się czegoś dowiedzieć i jak macie dzieci to dla nich to na pewno dobra nauka historii kraju

Rodzinne wakacje

12 gru 2016 - 10:28:59

witam,

my byliśmy w międzyzdrojach, często tam jeździmy. Odnośnie pieniędzy, to różnie bywa, trudno ustalić ile potrzeba, pozdrawiam

Rodzinne wakacje

16 gru 2016 - 15:51:33

Jeżeli są małe dzieci, można zerknąć na hotel z basenem dla dzieci, który mieści się w malowniczym otoczeniu, 50 km od Łodzi i 100 km od Warszawy, z basenem, zabiegami spa i innymi.

Rodzinne wakacje

21 gru 2016 - 10:33:04

Morze przejadło nam się już dawno temu : ( Bo ile można wciąż w to samo miejsce, w dodatku prócz zatłoczonej plaży, nic tam ciekawego. Za to polecam zajrzeć tu http://www.gorskiwierch.pl/ . Wracamy tam za każdym razem, nigdy nam się tam nie nudzi w dodatku bardzo miła obsługa no i te widoki na tatry! To chyba jedyna taka willa, która ma tak przepiękny krajobraz :D Polecam bardzo, warto odwiedzić

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

Rodzinne wakacje

10 sty 2017 - 18:37:47

Ja w tym roku jako cel postawiłam sobie wraz z rodziną objechać przynajmniej 15 polskich miast, w których jeszcze nie byliśmy, zaczynamy od Łodzi i to już w nadchodzące ferie się tam wybierzemy, trzeba jeszcze tylko znaleźć ciekawy <moderacja-spam> i nastawiamy się na naprawdę udany wyjazd.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-22 12:51 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jednodniowa wycieczka WARSZAWA- co polecacie?