Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta przy cukrzycy

57 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

We dwoje nad morze, gdzie ?

28 kwi 2016 - 23:55:09

Krynica Morska ale po drodze koniecznie Malbork i obiad w Karczmie Zamczysko, robią tam genialny gulasz i szarlotkę z lodami! :D

We dwoje nad morze, gdzie ?

09 cze 2016 - 16:41:30

Najlepiej gdybyscie pojechali gdzies z pewnoscia ze nie bedzie obok waszych znajomych . Fajnie jest w Gdansku lub Gdyni .

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

09 mar 2017 - 12:54:19

Może na Maltę? Wbrew pozorom wcale nie jest drogo, a jest dużo pięknych miejsc i naprawdę fantastyczna słoneczna pogoda cały rok!

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

06 cze 2018 - 19:12:25

My właśnie wróciliśmy z Chałup, byłam tam pierwszy raz dopiero ale już wiem, że na pewno tam wrócimy :) Zatrzymaliśmy się w hotelu Meridian, położonym nad samą zatoką. W miarę możliwości warto wybrać pokój z widokiem na zatokę :) Smaczna kuchnia, zadbane pokoje. Na miejscu dostęp do basenu i SPA. Same powiedzcie, czego chcieć więcej :) ?

niezweryfikowana
Posty: 103
Ostrzeżenia: 6/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

27 gru 2019 - 11:15:50

Na Helu po paru dniach robi się nudno. Byłam z dziećmi i na Helu i we Władysławowie. W tym drugim miejscu miałam rewelacyjną kwaterę, ze wszystkimi wygodami, ale to było dawno i nie mam nawet numeru telefonu.
Nie chcę wpływać na Twoją decyzję ale bardzo mi się podobało w Krynicy Morskiej. Dwie łazienki przypadały na 3 pokoje, do tego kuchnia, z której każdy mógł korzystać. Duzy ogród, grill, oczko wodne, hustawki i to wszystko dla turystów. Troche daleko od centrum ale w końcu na wakacjach i tak wiekszość czasu się spaceruje. Do morza jakiś kilometr przez las chodnikiem lub drogą asfaltową. Bardzo nam się podobało.

We dwoje nad morze, gdzie ?

15 mar 2022 - 12:05:33

Domki Rowy na Różnej 8 bardzo fajnie miejsce dla rodzin z dziećmi. Ładne, czyste i zadbane domki. Duży plac zabaw dla dzieci blisko domków, co umożliwia stałą kontrolę nad dziećmi. Cicha i spokojna okolica. Blisko do plaży i miasta. Bardzo mocno polecam. Super wypoczynek www.domki-rowy.pl

We dwoje nad morze, gdzie ?

23 lis 2022 - 15:08:10

Siemka, chce byc przewodnikiem miejskim.
Taki papier na wykonywanie tego zawodu wystarczy: https://kursprzewodnikmiejski.pl/ ???

Dzieki za odp

We dwoje nad morze, gdzie ?

18 gru 2023 - 19:28:17

Przed wyjazdem na wakacje zdecydowanie polecam Melanotan https://melanotan.biz/ Dzięki niemu osiągniesz intensywną opaleniznę bez konieczności spędzania godzin na słońcu. To niezwykle skuteczny sposób na piękną skórę, która zachwyci na plaży.

We dwoje nad morze, gdzie ?

17 kwi 2024 - 12:34:47

Na relaksujący weekendowy wypad lub dłuższy pobyt, to tylko Sarbinowo, bo z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To urokliwa nadmorska miejscowość, która zachwyca pięknymi plażami oraz malowniczym krajobrazem Bałtyku, idealnymi do spacerów i odpoczynku nad brzegiem morza. Nocleg możesz zarezerowować sobie tutaj https://www.bialogon.ta.pl/. Mają domki jedno i dwupokojowe, w pełni wyposażone, spacerkiem nad morze. No po prostu bajka!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PILNE - jak najtaniej do Niemiec?