Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

We dwoje nad morze, gdzie ?

28 kwi 2016 - 23:55:09

Krynica Morska ale po drodze koniecznie Malbork i obiad w Karczmie Zamczysko, robią tam genialny gulasz i szarlotkę z lodami! :D

We dwoje nad morze, gdzie ?

09 cze 2016 - 16:41:30

Najlepiej gdybyscie pojechali gdzies z pewnoscia ze nie bedzie obok waszych znajomych . Fajnie jest w Gdansku lub Gdyni .

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

09 mar 2017 - 12:54:19

Może na Maltę? Wbrew pozorom wcale nie jest drogo, a jest dużo pięknych miejsc i naprawdę fantastyczna słoneczna pogoda cały rok!

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

06 cze 2018 - 19:12:25

My właśnie wróciliśmy z Chałup, byłam tam pierwszy raz dopiero ale już wiem, że na pewno tam wrócimy :) Zatrzymaliśmy się w hotelu Meridian, położonym nad samą zatoką. W miarę możliwości warto wybrać pokój z widokiem na zatokę :) Smaczna kuchnia, zadbane pokoje. Na miejscu dostęp do basenu i SPA. Same powiedzcie, czego chcieć więcej :) ?

niezweryfikowana
Posty: 101
Ostrzeżenia: 6/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

27 gru 2019 - 11:15:50

Na Helu po paru dniach robi się nudno. Byłam z dziećmi i na Helu i we Władysławowie. W tym drugim miejscu miałam rewelacyjną kwaterę, ze wszystkimi wygodami, ale to było dawno i nie mam nawet numeru telefonu.
Nie chcę wpływać na Twoją decyzję ale bardzo mi się podobało w Krynicy Morskiej. Dwie łazienki przypadały na 3 pokoje, do tego kuchnia, z której każdy mógł korzystać. Duzy ogród, grill, oczko wodne, hustawki i to wszystko dla turystów. Troche daleko od centrum ale w końcu na wakacjach i tak wiekszość czasu się spaceruje. Do morza jakiś kilometr przez las chodnikiem lub drogą asfaltową. Bardzo nam się podobało.

We dwoje nad morze, gdzie ?

15 mar 2022 - 12:05:33

Domki Rowy na Różnej 8 bardzo fajnie miejsce dla rodzin z dziećmi. Ładne, czyste i zadbane domki. Duży plac zabaw dla dzieci blisko domków, co umożliwia stałą kontrolę nad dziećmi. Cicha i spokojna okolica. Blisko do plaży i miasta. Bardzo mocno polecam. Super wypoczynek www.domki-rowy.pl

We dwoje nad morze, gdzie ?

23 lis 2022 - 15:08:10

Siemka, chce byc przewodnikiem miejskim.
Taki papier na wykonywanie tego zawodu wystarczy: https://kursprzewodnikmiejski.pl/ ???

Dzieki za odp

We dwoje nad morze, gdzie ?

18 gru 2023 - 19:28:17

Przed wyjazdem na wakacje zdecydowanie polecam Melanotan https://melanotan.biz/ Dzięki niemu osiągniesz intensywną opaleniznę bez konieczności spędzania godzin na słońcu. To niezwykle skuteczny sposób na piękną skórę, która zachwyci na plaży.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PILNE - jak najtaniej do Niemiec?