Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

calominal opinie

30.01 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

09 maj 2015 - 15:54:22

Hej,

Pewnie takich wątków było dużo nieraz, ale dla odświeżenia zakładam jeszcze jeden.
Chce wraz ze swoim narzeczonym wybrać się w te wakacje nad nasze morze tylko nie mam zielonego pojęcia gdzie w ogóle szukać noclegu. Łebę i Jastrzębią Górę mamy zwiedzoną, więc w tym roku chciałabym znaleźć inne miejsce. Gdzieś gdzie można wyjść pozwiedzać, żeby nie siedzieć cały dzień na plaży. Na pewno każda z was była kiedyś nad morzem i ma upatrzone ciekawe miejsca :) i chętnie się nimi podzieli :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-09 15:59 przez mieeetusek.

We dwoje nad morze, gdzie ?

11 maj 2015 - 11:50:54

Cytat
mieeetusek
Hej,

Pewnie takich wątków było dużo nieraz, ale dla odświeżenia zakładam jeszcze jeden.
Chce wraz ze swoim narzeczonym wybrać się w te wakacje nad nasze morze tylko nie mam zielonego pojęcia gdzie w ogóle szukać noclegu. Łebę i Jastrzębią Górę mamy zwiedzoną, więc w tym roku chciałabym znaleźć inne miejsce. Gdzieś gdzie można wyjść pozwiedzać, żeby nie siedzieć cały dzień na plaży. Na pewno każda z was była kiedyś nad morzem i ma upatrzone ciekawe miejsca :) i chętnie się nimi podzieli :)

Może Dziwnów? Spokojna mieścina, w sam raz na wypoczynek. Niedaleko są Międzyzdroje, Trzęsacz, Niechorze, Kamień Pomorski. I plaże czyste

We dwoje nad morze, gdzie ?

11 maj 2015 - 11:52:47

rowniez jestem ciekawa :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 2/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

12 maj 2015 - 11:17:16

Zatoka Gdańska - Stegna, Jantar... Polecam;) Można zebrać bursztyny na ładny naszyjnik:)

We dwoje nad morze, gdzie ?

14 maj 2015 - 21:05:23

polecam n ieco oklapany sopot ale piekne romantyczne miasto
dodatkowo swinoujscie najszersza i najczystrza plaza nad polskim morzem duzo ciekawych miejsc do zwiedzenia rzut beretem do sasiednich niemiec
autobusikiem za kilka zloty mozna pojechac i zwiedzic miedzyzdroje

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

24 maj 2015 - 19:36:15

na weekend we dwoje polecam Ustkę i hotel Grand Lubicz - http://www.grandlubicz.pl/ byłam tam z narzeczonym i wspaniale spędziliśmy czas. Hotel jest położony w spokojnej okolicy, ale jest blisko i do plaży i do miasta. Oferują dużo atrakcji, w tym SPA, basen, różne korty itd. Jedzenie było bardzo smaczne, pokoje ślicznie urządzone i z ładnym widokiem :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

18 paź 2015 - 10:25:49

My byliśmy na koniec lata w Świnoujściu na kilka dni w http://willa-atena.pl/. W samym mieście i okolicy masz dużo atrakcji, a można sobie też skoczyć na wycieczkę samochodową do Niemiec i odwiedzić tam parę naprawdę ładnych nadmorskich miejscowości.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 7/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

27 paź 2015 - 12:09:54

Ja polecam Wejherowo na Kaszubach. Stąd do morza niedaleko, a z pewnością koszty pobytu będą znacznie niższe. Samo miasto ma wiele atrakcji związanych z kulturą kaszubską. www.wejherowo.pl

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

29 lis 2015 - 11:42:59

Ja lubię Władysławowo. Znajdziesz tam i komfortowe noclegi np. tutaj http://gwiazdamorza.com/, i fajne restauracje, i ciekawe miejsca do zwiedzania (zarówno w samym Władysławowie, jak i w okolicy).

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

03 gru 2015 - 20:28:39

Ferie zimowe spędzamy tylko we dwoje i chcę je spędzić je romantycznie i bez "przeszkadzaczy". Dlatego wynajęłam już domek <moderacja> i będziemy SAMI. Już nie mogę się doczekać urlopu:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-16 15:33 przez moderator.

We dwoje nad morze, gdzie ?

03 gru 2015 - 21:19:44

Ja polecam Chłapowo, jest to miejscowość zaraz za Władysławowem, ale z racji tego że jest mniej znane jest o wiele taniej a do Władysławowa jest około 15 minut piechotą, więc można się wybrać bez auta. I wtedy we Władku zwiedzić muzeum motyli extra sprawa, jest też park linowy i wesołoe miasteczko, ja tam jeżdżę co roku i gorąco polecam:)

zweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 1/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

03 gru 2015 - 22:10:16

Hel i Władysławowo ;)

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 2/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

16 gru 2015 - 15:22:09

Dziewczyny, a co powiecie na Sopot ? Warto według Was jechać nad morze zimową porą? Myśleliśmy o takim wyjeździe razem z chłopakiem, on upiera się, żebyśmy zarezerwowali miejsca noclegowe w jakimś "wypasionym" hotelu np. <moderacja> Hotel jest świetny, cena zapewne adekwatna do standardu pokoi, tylko pojawia się pytanie - czy będziemy mieli co robić w Sopocie zimową porą?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-16 15:30 przez moderator.

We dwoje nad morze, gdzie ?

16 gru 2015 - 16:23:52

Polecam Białogórę lub Dębki - to spokojne miejscowości dla rodzin i par bez plastikowego szumu i dyskotek. Dodatkową atrakcją jest jedyna w Polsce plaża dla nudystów w Dębkach na której możesz poczuć się komfortowo i naturalnie... i zapewniam wyleczyć z kompleksów :) Ja tam jeżdżę co roku :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 7/5

We dwoje nad morze, gdzie ?

23 gru 2015 - 11:53:12

Jeżeli ktoś ma ograniczony budżet, to warto nocować poza nadmorskimi kurortami. Tam zawsze jest szansa na znalezienie tańszego miejsca, a nad morze można dojechać samochodem lub jakaś komunikacją podmiejską. www.wejherowo.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje Hiszpania GDZIE JECHAĆ ??