Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Cześć,
Chce zrobić małą niespodziankę dla rodziców i kupić im jakąś wycieczkę zorganizowaną. Jestem studentką i chciałabym zmieścić się w budżecie tak do 1 500 zł lub jak coś będzie fajnego to cena może byc wyższa.
Rodzice nigdy w życiu nie byli na wakacjach i chce koniecznie coś im zaplanować by nie mogli wybrzydzać i w rezultacie odmówić,
Ktoś zna tanie biura pozdrózy ??

Szukaj na Grouponie, w tej cenie (ale krótko) Praga, Paryż.

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Wchodzi w grę tez Polska :)

może Mazury? jest tam przepięknie, jest co robić(o ile rodzice lubia np piesze wycieczki),a jak nie to może Bułgaria? tym bardziej nie ma teraz sezonu wiec bilety powinny być tańsze.

Tak jak koleżanka wyżej napisała - na Grouponie są czasami fajne oferty :)

Ja byłam dwa razy. Raz w Szwecji w Karlskronie - całkowity koszt wyjazdu za dwie osoby 1000 zł.

Drugi raz w Paryżu - cena całkowita za dwie osoby 2000 zł ;)

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny chodzi mi o maj/ czerwiec? Dziewczyny a na grouponie mogę z wyprzedzaniem to zamówić. Rodzice może i lubią chodzić po górach ale to taki typ ludzi dziewczyny, że priorytem zawsze były dzieci dom praca nic więcej. wiec mam nadzieje ,że zarazę ich pasją do podróżowania ;)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Moim zdaniem warto żebyś sprawdziła sobie też oferty z Polski. U nas też możesz dobrze i luksusowo wypocząć za taką kwotę. Na przykład hotel na tej stronie http://www.albatros-jaroslawiec.pl oferuje SPA przez cały rok. Może w tę stronę pójść? I wczasy i odnowa biologiczna?

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

A co Ty na to żeby zabrać ich do Krakowa? Z mojej strony polecam APARTAMENTY FLORIAN. Szykowne i niedrogie miejsce jak na wakacje ;D

Wyślij rodziców do Pragi, jest pięknie, tanio i blisko. Studenckie wakacje 2 razy spędzałam w tym mieście, co prawda nie w hotelu, a w akademiku, ale miło to wspominam.

Zdecydowanie Groupon.
Można znaleźć w tej kwocie pobyty na tydzień z pełnym wyżywieniem i jakimiś zabiegami, o ile coś takiego rodziców interesuje. Moi byli tak w ubiegłym roku w Świeradowie-Zdroju. Świetny ośrodek, bardzo dobre wyżywienie, do tego mieli basen w ośrodku, masaże i jakieś tam inne zabiegi, i byli bardzo zadowoleni.

Polecam wybrać się w strony Kotliny Kłodzkiej, do Kudowy Zdrój. Znajduje się tam mój ulubiony Hotel Adam&Spa. Świetnie się u nich wypoczywa, mają przystępne ceny oraz wyjątkowo smaczne jedzenie. W ciągu dnia, gdy np. pada deszcz chlupałam się w basenie oraz korzystałam z masaży, jakie mi zaoferowali. Oby więcej było takich przyjaznych hoteli. Podaję namiary : www.adamspa.pl



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-03 15:25 przez leokadiaM.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobre jedzonko