Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wycieczka z biura podróży ??

31 sie 2015 - 22:13:50

A ja nie lubię jeździć jednak "samodzielnie" :p nie czuję się wtedy pewnie i bezpiecznie... W biurach podróży z drugiej strony jest często drogo... Mnie się na szczęście udało pojechać w tym roku tanio, bo znajomi polecili mi pośrednictwo turystyczne z duzą bazą hotelową, dokładnie StartHolidays, to co fajne to to, że można sobie sobie zmieniać szczegóły oferty i dostosować do swoich potrzeb, mega sprawa :)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Wycieczka z biura podróży ??

25 lis 2015 - 14:16:48

Ja wolę załatwiać wszystko przez biuro podróży. Hotele, noclegi, wyżywienie to podstawa. A jak jadę w nieznane sobie miejsce, to też wolę zdać się na wiedzę przewodnika. On chyba najlepiej wie co warto zobaczyć ;) ostatnio korzystam z biura Planujemywakacje.pl, byłam w tym roku we Włoszech i przeżyłam niesamowite wakacje!

Ja często podróżuje z biurem Planujemywakacje.pl i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Wszystko jest zawsze tak, jak w opisie wycieczki, nie ma żadnych ukrytych kruczków, a wypoczynek to sama przyjemność.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-02 09:59 przez Beata_99.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

Wycieczka z biura podróży ??

04 gru 2015 - 12:12:51

Ja zawsze zabieram się z biurami podróży. Lubię ten komfort, że o nic nie muszę się troszczyć, tylko wsiadam i finito :D. Moje biuro znajdziesz tutaj - <moderacja> może wybierzesz coś dla siebie super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-04 12:29 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Wycieczka z biura podróży ??

31 gru 2015 - 13:30:18

Jeśli w biurze podróży nie masz polskiego rezydenta na miejscu to praktycznie nie ma różnicy czy polecisz z biura czy sama. Ja wole podróżować sama, koszty są mniejsze bo rezerwuje tanie loty w miejsce, które mnie interesuje np: tutaj często zaglądam http://wyszukiwanie-tanich-lotow.pl/.Noclegów szukam podobnie. Dzięki temu wycieczka wychodzi mnie o wiele taniej i mogę robić co chce, nie trzyma mnie twardy grafik.

Wycieczka z biura podróży ??

15 sty 2016 - 14:24:13

A był ktoś z biura http://www.tanierejsowanie.pl/? Bo chciałam się wybrać w te wakacje, ale mało jest opinii w necie o tym.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Wycieczka z biura podróży ??

17 sty 2016 - 16:53:39

Ja wole podróże na własną rękę. Wydaje mi się, że są dużo ciekawsze.
W tym roku póki co nie planuję zagranicznych wyjazdów. Kusza mnie <moderacja>reklama i namawiam męża na wyjazd. Słysząłam, że mają największy park wodny na półwyspie helskim. Poza tym szykuje sie mnóstwo zabaw sportowych dla dzieci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-31 21:01 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Wycieczka z biura podróży ??

27 sty 2016 - 23:46:26

Najlepsza wycieczka na jakiej byłam wrzuci z biurem Newpoland. Wszystko świetnie zorganizowane i nie zamieniłabym tego na cokolwiek innego. Szczególnie, że jechanie do takich rejonów jak Tajlandia na własną rękę, gdy nie zna się rejonu, nie jest łatwe.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Wycieczka z biura podróży ??

21 mar 2016 - 15:20:43

Nie wiem od jak dawna, ale działa taka platforma z ofertami jak Dream Tours - <moderacja>reklamaZnajomy mi do nich wczoraj podesłał linka. On sam już właśnie dzięki nim znalazł ofertę wyjazdową na Bali w last minute i za dwa dni wylatuje. Cenowo bardzo przystępnie, a w pakiecie ma praktycznie wszystko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-31 21:01 przez moderator.

Wycieczka z biura podróży ??

21 mar 2016 - 15:32:12

My zawsze lecimy z tui. Wszystko oplacone. Kosztowalo max 1500zł za osobe, np tydzien w turcji.
Na miejscu mozna bylo sobie wykupowac wycieczki, gdzie dusza zapragnie.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Wycieczka z biura podróży ??

22 mar 2016 - 09:59:50

Ja tam mimo wszystko wolę podróże na własną rękę, bo z biurami ostatnio różnie jest, poza tym jadąc bez smyczy jest ciekawiej :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Wycieczka z biura podróży ??

31 mar 2016 - 20:32:00

Cytat
ashani
Ja tam mimo wszystko wolę podróże na własną rękę, bo z biurami ostatnio różnie jest, poza tym jadąc bez smyczy jest ciekawiej :)

Ciekawiej - na pewno! Sam bym się zdecydował na taką podróż w nieznane, ale że zostałem niedawno ojcem, przygody i spontaniczne akcje muszę schować do szuflady :) Przynajmniej teraz, gdy córeczka jeszcze malutka i nie mogę sobie pozwolić na niespodzianki. A może znacie jakieś ciekawe kierunki, które są bezpieczne dla rodziny z maluchem?

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Wycieczka z biura podróży ??

07 kwi 2016 - 14:17:58

Ja wybierając się na wakacje nigdy nie kieruje się cenami. Lecąc z uznanym biurem <moderacja>reklama mamy pewność, że nasz wypoczynek będzie udany i w trakcie podróży nie wyskoczą ukryte opłaty i inne niedogodności.
Na waszym miejscu byłabym ostrożna rezerwując wakacje z nieznanym biurem podróży - lepiej dmuchać na zimne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-07 15:51 przez moderator.

Wycieczka z biura podróży ??

07 kwi 2016 - 14:23:49

Najlepiej zorganizować wyjazd samodzielnie :)
Bilety kupisz na stronie przewoźnika - często robią promocje, np. Ryanair
Jakiś hotel - booking.com albo trivago.pl noclegi już od kilkudziesięciu złotych, czasami taniej niż w Polsce :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Wycieczka z biura podróży ??

13 kwi 2016 - 10:27:34

Samodzielna organizacja wyjazdu jest super! Swoboda, samodzielność, niezależność - po prostu robisz co chcesz. Ale... Nie każdy jest w stanie wszystko zorganizować, a przyznać trzeba, że spraw do załatwienia i zapamiętania jest mnóstwo. O ile chcemy jechać w miejsce, które znajduje się w Polsce, problemu nie ma. Problem pojawia się wtedy, gdy chcemy pojechać gdzieś daleko. Błąd albo zapomnienie np. o bilecie powrotnym itp. może być niemiłą przygodą...

Wycieczka z biura podróży ??

27 kwi 2016 - 23:55:14

Ja zdecydowanie bardziej wolę samodzielnie organizowane wycieczki. Jeżdżę zwykle do małych miejscowości ale pięknych jak np Malbork. Chętnie tam wracam, zwykle posilam się w Karczmie Zamczysko gdzie robią genialną potrawę zwaną dama dworu! :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szczawnica, Pieniny