Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wycieczka z biura podróży ??

01 mar 2015 - 08:11:17

Witajcie,
zastanawiam się, czy jest jakaś możliwość wykupienia wczasów w biurze podróży na zasadzie: oni organizują transport, hotel, a zwiedzanie leży w gestii turysty ? Mam na myśli oczywiście wyjazdy do stolic Państw europejskich.....

Szukam tanich możliwości, bo marzy mi się troche pozwiedzać, ale póki co widze, ze koszty są ogromne

Wycieczka z biura podróży ??

01 mar 2015 - 08:19:08

Najtaniej jest wszystko samemu znaleźć.

Wycieczka z biura podróży ??

01 mar 2015 - 08:24:42

Cytat
incognito85
Najtaniej jest wszystko samemu znaleźć.

ok rozumiem :)
chcemy właśnie na własną rękę i we własnym tempie zwiedzać
dlatego szukamy tanich możliwości transportu i hotelu :)

Wycieczka z biura podróży ??

01 mar 2015 - 08:28:04

Ryanair/wizzair i booking.com. Przez biuro podróży na bank będzie drożej, oni też muszą zarobić.

Wycieczka z biura podróży ??

01 mar 2015 - 08:28:59

Cytat
incognito85
Ryanair/wizzair i booking.com. Przez biuro podróży na bank będzie drożej, oni też muszą zarobić.

Dzięki za rady , tak więc zabieram się za szukanie :)

Wycieczka z biura podróży ??

03 mar 2015 - 18:17:17

Ja tam podróżowałam na Maltę z biurem podróży. Wszystko załatwione, samolot, ubezpieczenie, dobry hotel, transport do hotelu i na lotnisko. Zwiedzanie było na własną rękę, jeździłam autobusem, pływałam promem, gdzie chciałam i na jak długo chciałam. Taka wycieczka nie wygląda tak, że chodzi się za przewodnikiem cały czas z jakimiś dziadkami. Biuro podróży załatwia nam wszystko, wysyła gotowe dokumenty, karty pokładowe, Ty drukujesz i nie martwisz się kompletnie o nic. Zwiedzasz co chcesz.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 6/5

Wycieczka z biura podróży ??

19 mar 2015 - 23:07:19

Treść posta została usunięta automatycznie

Wycieczka z biura podróży ??

24 mar 2015 - 10:20:00

Ja też miałam tak kiedyś, że biuro aviatourtravel organizowało wycieczkę, czyli przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie, a zwiedzanie było w opcji dodatkowej i dodatkowo płatnej, no i my się nie zdecydowaliśmy. To był Madryt akurat, więc ja sobie wcześniej wygooglowałam zarówno mapki, jak i listę zabytków i innych miejsc, które chcieliśmy odwiedzić, więc wszystko fajnie i sprawnie poszło. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, żeby tak zrobić. Ze strony biura też żadnych trudności nie było, standardy w hotelu mieliśmy takie, jak osoby które wykupiły pełny pakiet, więc było ok. Nie wiem tylko czy wciąż mają taką możliwość, musiałabyś do nich przedzwonić.

Wycieczka z biura podróży ??

24 mar 2015 - 11:07:04

chetnie poczytam :)

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Wycieczka z biura podróży ??

27 mar 2015 - 10:45:29

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Wycieczka z biura podróży ??

02 kwi 2015 - 09:51:52

Treść posta została usunięta automatycznie

Wycieczka z biura podróży ??

02 kwi 2015 - 10:33:23

tak i to się nazywa "wczasy"

w trakcie pobytu biura organizują wycieczki fakultatywne, oczywiście za dodatkową opłatą.

Wycieczka z biura podróży ??

16 maj 2015 - 10:02:18

Cytat
lena-222
Witajcie,
zastanawiam się, czy jest jakaś możliwość wykupienia wczasów w biurze podróży na zasadzie: oni organizują transport, hotel, a zwiedzanie leży w gestii turysty ? Mam na myśli oczywiście wyjazdy do stolic Państw europejskich.....

Szukam tanich możliwości, bo marzy mi się troche pozwiedzać, ale póki co widze, ze koszty są ogromne

Skoro sama chcesz zwiedzac to lepiej poszukac WSZYSTKO na wlasna reke. Możesz wszystko zarezerwowac np. przez traveloppa- ja ostatnio tam rezerwowalam bo wybieram się w Wegry. Hotele, bilety, nawet ubezpieczenie – sama możesz sobie dopasowac terminy no i nie będziesz miala narzuconego programu zwiedzania ;) ja tylko w taki sposób ostatnio organizuje wyjazdy na letnie wakacje ;)

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Wycieczka z biura podróży ??

16 maj 2015 - 22:43:44

Ja miałam jechać do Turcji na dwa tygodnie ale zrezygnowałam. Boję się podróżować za granicę zważywszy na to co się teraz tam dzieje. Wolę zostać w Polsce, u nas też jest co robić :) Trafiłam dzisiaj na [moderacja - nieopłacona reklama] i zastanawiam się czy nie zrobić rezerwacji na lipiec. Atrakcji jest tam sporo, SPA, basen i inne udogodnienia. Poza tym okolica piękna. Już dawno nie byłam w górach i fajnie byłoby pojechać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-02 07:26 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Wycieczka z biura podróży ??

24 cze 2015 - 16:23:44

Niestety za dobrze zorganizowaną wycieczkę trzeba zapłacić. W zeszłym roku byłam na Sri Lance z biurem Newpoland i naprawdę było cudownie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nocleg morze 2 pokoje kuchnia parter plac zabaw