Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

21 minut temu

sprawdzony stomatolog

24 minut temu

sklep detailingowy

49 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zimowe wczasy

05 lut 2015 - 09:32:53

Długo myślałam nad jakimś fajnym wyjazdem, żeby trochę odpocząć. Niedługo będzie w końcu okazja, bo i ja i mój partner będziemy mieli aż 2 tygodnie wolnego :)
Teraz pytanie do Was- gdzie najlepiej udać się na zimowe wczasy? Ważne, żeby nie było tłoku, chcemy się całkowicie zrelaksować ;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zimowe wczasy

05 lut 2015 - 09:36:10

Niedługo tzn. jak będzie jeszcze okres ferii zimowych ? Ogólnie to zależy jaki rodzaj wypoczynku preferujecie i czy to ma być Polska czy coś poza jej granicami.

Ja zimą ostatnio do Wierchomli wpadam, bo lubię sobie pośmigać na nartach i tam już od kilku lat mi pasuje.

Zimowe wczasy

05 lut 2015 - 09:50:08

W zasadzie sami nie wiemy, gdzie chcemy jechać, dawno nigdzie nie byliśmy, więc w grę wchodzi też wypad poza Polskę, byle nie bardzo daleko :P

Zimowe wczasy

05 lut 2015 - 09:56:22

zakopane zimą jest pięknie termy narty kuligi itp:) wenecja jest nie daleko też fajnie:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zimowe wczasy

05 lut 2015 - 10:16:42

Jak dawno nie byliście to polecam Polskę. Prócz Wierchomli lubię jeszcze Szczawnica-Jaworki, można "umrzeć" z zachwytu jak się siądzie na górnej stacji Jaworek, dla mnie bajka.

Fajnie też jest w Krynicy, mam na myśli Jaworzynę Krynicką i kolejkę wagonik, na szczycie można coś zjeść w knajpie ..., ale tam mam wrażenie, że jest bardzo dużo ludzi, no ale byłam tam tylko kilka razy.

Zakopane preferuję jesienią, bo z deka mniejszy tłok.


Ps. Daleko to pojęcie względne ;)
Ps.1. Moje propozycje to raczej dla tych co lubią się zmęczyć po siedzeniu na tyłku przy biurku ;)

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Zimowe wczasy

06 lut 2015 - 08:28:48

Treść posta została usunięta automatycznie

Zimowe wczasy

06 lut 2015 - 08:48:47

Zakopane :) Jest dużo sniegu, fajnie jest.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Zimowe wczasy

06 lut 2015 - 09:14:19

Bieszczady!

Zimowe wczasy

06 lut 2015 - 09:39:06

a ja na narty polecam... Turcję :)
Sprawdź Erzurum :)

Zimowe wczasy

06 lut 2015 - 09:51:31

Bieszczady :) Trochę dziko, nie ma tłoku, można się wyciszyć i zrelaksować ;)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Zimowe wczasy

09 lut 2015 - 21:39:04

Mi trafił się urlop na początku marca i mam zamiar pojechać na tydzień do Poznania i na tydzień do Warszawy :) Pozwiedzam sobie trochę. Niestety mam problem z noclegiem w Warszawie. W Poznaniu znalazłam na http://www.nocleg-poznan.pl/ bardzo ładne pokoje za 80 złotych od osoby i tam planuję się zatrzymać. Z Warszawą jest gorzej bo nic ładnego i taniego nie ma...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-14 08:31 przez zuzkazuzka01.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

Zimowe wczasy

28 lip 2015 - 12:35:26

Ja najlepiej spedzalam czas w Hotelu Adam&Spa( www.adamspa.pl ), gdzie rozkoszowałam się widokami, chodziłam na długie spacery, relaksowałam na basenie oraz w jacuzii. Masaże i zabiegi w spa byly świetne, wymasowali mnie od A do Z hehe :) Polecam. Każdemu należy się odrobina przyjemności.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-03 19:44 przez dziux.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 6/5

Zimowe wczasy

03 lis 2015 - 12:20:24

Jestem zdania.ze zima warto jest zaplanować sobie wakacje w bardziej egzotyczne rejony globu. Szczególnie,że często możecie liczyć tam na bardzo ładną pogodę. My w zeszłym roku byliśmy w Tajlandii Było bezpiecznie, spokojnie oraz za niewielkie pieniądze wynajęliśmy sobie piekny domek przy plaży. Bardzo miło wspominam wakacje.
Jest wiele linii lotniczych, które oferują tanie loty w takie egzotyczne zakątki. Na przykład
<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 15:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 7/5

Zimowe wczasy

30 lis 2015 - 09:18:58

Ja na zimę polecam polskie morze, które ma swój niepowtarzalny urok o tej porze. Moim zdaniem każdy kto był nad Bałtykiem powinien zobaczyć go też zimą:) Wbrew pozorom taki kilkudniowy pobyt nad morzem nie musi być drogi - wystarczy nocować w miejscowościach nie leżących bezpośrednio nad Bałtykiem. Osobiście polecam rejony Kaszub, w tym Wejherowo. www.wejherowo.pl

Zimowe wczasy

12 lut 2018 - 11:59:00

może fajny, cichy domek w urokliwych Bieszczadach? w Tatrach wbrew pozorom też można wypocząć, nawet w okolicach Zakopanego- wystarczy wygooglać sobie jakiś fajny pensjonat w malych okolicznych miejscowościach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie w Warszawie kupię tureckie liry?