Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zimowe wczasy

05 lut 2015 - 09:32:53

Długo myślałam nad jakimś fajnym wyjazdem, żeby trochę odpocząć. Niedługo będzie w końcu okazja, bo i ja i mój partner będziemy mieli aż 2 tygodnie wolnego :)
Teraz pytanie do Was- gdzie najlepiej udać się na zimowe wczasy? Ważne, żeby nie było tłoku, chcemy się całkowicie zrelaksować ;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zimowe wczasy

05 lut 2015 - 09:36:10

Niedługo tzn. jak będzie jeszcze okres ferii zimowych ? Ogólnie to zależy jaki rodzaj wypoczynku preferujecie i czy to ma być Polska czy coś poza jej granicami.

Ja zimą ostatnio do Wierchomli wpadam, bo lubię sobie pośmigać na nartach i tam już od kilku lat mi pasuje.

Zimowe wczasy

05 lut 2015 - 09:50:08

W zasadzie sami nie wiemy, gdzie chcemy jechać, dawno nigdzie nie byliśmy, więc w grę wchodzi też wypad poza Polskę, byle nie bardzo daleko :P

Zimowe wczasy

05 lut 2015 - 09:56:22

zakopane zimą jest pięknie termy narty kuligi itp:) wenecja jest nie daleko też fajnie:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zimowe wczasy

05 lut 2015 - 10:16:42

Jak dawno nie byliście to polecam Polskę. Prócz Wierchomli lubię jeszcze Szczawnica-Jaworki, można "umrzeć" z zachwytu jak się siądzie na górnej stacji Jaworek, dla mnie bajka.

Fajnie też jest w Krynicy, mam na myśli Jaworzynę Krynicką i kolejkę wagonik, na szczycie można coś zjeść w knajpie ..., ale tam mam wrażenie, że jest bardzo dużo ludzi, no ale byłam tam tylko kilka razy.

Zakopane preferuję jesienią, bo z deka mniejszy tłok.


Ps. Daleko to pojęcie względne ;)
Ps.1. Moje propozycje to raczej dla tych co lubią się zmęczyć po siedzeniu na tyłku przy biurku ;)

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Zimowe wczasy

06 lut 2015 - 08:28:48

Treść posta została usunięta automatycznie

Zimowe wczasy

06 lut 2015 - 08:48:47

Zakopane :) Jest dużo sniegu, fajnie jest.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Zimowe wczasy

06 lut 2015 - 09:14:19

Bieszczady!

Zimowe wczasy

06 lut 2015 - 09:39:06

a ja na narty polecam... Turcję :)
Sprawdź Erzurum :)

Zimowe wczasy

06 lut 2015 - 09:51:31

Bieszczady :) Trochę dziko, nie ma tłoku, można się wyciszyć i zrelaksować ;)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Zimowe wczasy

09 lut 2015 - 21:39:04

Mi trafił się urlop na początku marca i mam zamiar pojechać na tydzień do Poznania i na tydzień do Warszawy :) Pozwiedzam sobie trochę. Niestety mam problem z noclegiem w Warszawie. W Poznaniu znalazłam na http://www.nocleg-poznan.pl/ bardzo ładne pokoje za 80 złotych od osoby i tam planuję się zatrzymać. Z Warszawą jest gorzej bo nic ładnego i taniego nie ma...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-14 08:31 przez zuzkazuzka01.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

Zimowe wczasy

28 lip 2015 - 12:35:26

Ja najlepiej spedzalam czas w Hotelu Adam&Spa( www.adamspa.pl ), gdzie rozkoszowałam się widokami, chodziłam na długie spacery, relaksowałam na basenie oraz w jacuzii. Masaże i zabiegi w spa byly świetne, wymasowali mnie od A do Z hehe :) Polecam. Każdemu należy się odrobina przyjemności.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-03 19:44 przez dziux.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

Zimowe wczasy

03 lis 2015 - 12:20:24

Jestem zdania.ze zima warto jest zaplanować sobie wakacje w bardziej egzotyczne rejony globu. Szczególnie,że często możecie liczyć tam na bardzo ładną pogodę. My w zeszłym roku byliśmy w Tajlandii Było bezpiecznie, spokojnie oraz za niewielkie pieniądze wynajęliśmy sobie piekny domek przy plaży. Bardzo miło wspominam wakacje.
Jest wiele linii lotniczych, które oferują tanie loty w takie egzotyczne zakątki. Na przykład
<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 15:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 7/5

Zimowe wczasy

30 lis 2015 - 09:18:58

Ja na zimę polecam polskie morze, które ma swój niepowtarzalny urok o tej porze. Moim zdaniem każdy kto był nad Bałtykiem powinien zobaczyć go też zimą:) Wbrew pozorom taki kilkudniowy pobyt nad morzem nie musi być drogi - wystarczy nocować w miejscowościach nie leżących bezpośrednio nad Bałtykiem. Osobiście polecam rejony Kaszub, w tym Wejherowo. www.wejherowo.pl

Zimowe wczasy

12 lut 2018 - 11:59:00

może fajny, cichy domek w urokliwych Bieszczadach? w Tatrach wbrew pozorom też można wypocząć, nawet w okolicach Zakopanego- wystarczy wygooglać sobie jakiś fajny pensjonat w malych okolicznych miejscowościach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie w Warszawie kupię tureckie liry?