Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie w góry? Pomocy! :)

15 gru 2014 - 21:14:57

Cześć dziewczyny :) Tak jak w temacie, jaką miejscowość polecacie? A może nawet konkretny pensjonat? Wybieram się z chłopakiem na jakieś 5 dni. W tamtym roku byliśmy w Bukowinie, stok był rzut beretem od pensjonatu, dobra lokalizacja, bo wszędzie blisko do sklepów itp., a zależy nam na tym, bo wybieramy się bez auta (koszty przerosły by nas ;/) Cena też jest istotna, nie mamy zamiaru wydawać po 100 zł od osoby za dobę, bo nie będziemy siedzieć w pensjonacie tylko korzystać z atrakcji, więc szukamy czegoś tak do 60 zł max.

Gdzie w góry? Pomocy! :)

15 sty 2015 - 08:42:00

W ubiegłym roku byłam w Zakopanem i mieliśmy nocleg niedaleko centrum, w pięknej okolicy. Płaciliśmy bodajże 50zł za osobodobę.

Gdzie w góry? Pomocy! :)

15 sty 2015 - 09:10:17

A myślałaś o Bieszczadach?

Gdzie w góry? Pomocy! :)

15 sty 2015 - 09:27:46

Ja byłam na przełomie roku w Krynicy Górskiej w ośrodku Panorama, za tydzień 1670 zł. W okolicy pełno wyciągów narciarskich. Jaworzyna, Tylicz. Fajnie było. Codziennie basen, sauna i oczywiście narty.

Gdzie w góry? Pomocy! :)

15 sty 2015 - 09:34:33

Ale jedziecie bardziej na stok, czy pochodzić po górach zimą?
Jak pochodzić, to Karkonosze i obok Góry Izerskie :)
A myślałaś może o tym, że np jedna-dwie noce w jednym schronisku, potem przejście do innego? (jeśli oczywiście jedziecie w celu chodzenia)? Jestem organizatorką i działam w sekcji turystyki na mojej uczelni, mogłabym Ci nawet ciekawe, gotowe trasy zimowe podrzucić :) z pięknymi wodokami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GDAŃSK! Pomocy!