Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 13:12

Dieta pudełkowa czy warto?

dzisiaj o 10:58

usługi stomatologiczne

dzisiaj o 9:25

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

SPONSORING

21.06 o 11:53

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

SYlwester w Górach

08 gru 2014 - 20:04:45

Witam Dziewczyny,

Czy orientujecie się czy w okolich Krupówek sa jakieś domki na wynajem czy tanie apartamenty lub hotele ?
chce sie wybrac z max 6 osobami, szukam ofert i nic na nie ma ciekawego lub wszytsko zajętę.


Prosze o pomoc w poszuaniu noclegu jeżeli ktos ma dostep lub wie ze coś jest wolne. Prosze o kontakt:)



SYlwester w Górach

08 gru 2014 - 20:08:45

Na Sylwestra u nas bardzo ciężko ,rezerwacja sa już dawno .I na pewno nie przy krupowkach .Ale może cos jeszcze znajdziesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 20:09 przez filipekkrol.

SYlwester w Górach

08 gru 2014 - 20:16:32

Może byc nawet dalej jakies 3 km od Krupówek ;)

SYlwester w Górach

11 gru 2014 - 13:06:04

My zamawialismy miejsca w zakopanem we wrześniu! I juz byl problem ze znalezieniem noclegu. Ehh :) ale udalo sie. Zycze ci powodzenia w znalezieniu miejsca tym bardziej tak blisko krupowek.

SYlwester w Górach

11 gru 2014 - 13:33:49

ja szukałam dobry tydzień wczoraj zrezygnowałam:/ Wszystko co tańsze jest już dawno zajęte są apartamenty blisko krupówke bardzo fajne ale min 600zł za dobe a na nas dwoje to się nie opłacało ale na 6 to już inaczej:) Jeśli chcesz podam Ci namiary na priv

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

SYlwester w Górach

11 gru 2014 - 16:08:43

Cytat
aniaxoxo
My zamawialismy miejsca w zakopanem we wrześniu! I juz byl problem ze znalezieniem noclegu. Ehh :) ale udalo sie. Zycze ci powodzenia w znalezieniu miejsca tym bardziej tak blisko krupowek.

My tak samo i musieliśmy się nieźle nagimanstykować, żeby coś znaleźć. W końcu udało nam się znaleźć apartamenty Zakopane na mapie z ZakopaneApartamenty24.pl i na tym stanęło - nikomu już się dalej nie chciało szukać i dzwonić, ponieważ wszędzie słyszeliśmy, że mają już od dawna wszystko zarezerwowane.

SYlwester w Górach

17 gru 2014 - 13:01:21

Cytat
malwina-kocaj
ja szukałam dobry tydzień wczoraj zrezygnowałam:/ Wszystko co tańsze jest już dawno zajęte są apartamenty blisko krupówke bardzo fajne ale min 600zł za dobe a na nas dwoje to się nie opłacało ale na 6 to już inaczej:) Jeśli chcesz podam Ci namiary na priv

jezeli mozesz bede wdzieczna :)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

SYlwester w Górach

20 gru 2014 - 13:53:44

Nie ma co się poddawać :) Ja rok temu szukałam 5 dni przed Sylwestrem i udało mi się znaleźć fajny nocleg w Szklarskiej Porębie. Szukałam na tej stronce
spróbuj na pewno się uda coś jeszcze znaleźć!Powodzenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NOCLEGI W GORACH - TEMAT ZBIORCZY