Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Treningi i dieta keto

godzinę temu

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 6/5

Hotel Warszawa w dobrej lokalizacji

08 gru 2014 - 06:34:08

Hej dziewczyny, chciałabym przyjechać do Warszawy i trochę pozwiedzać. Możecie mi polecić hotel w dobrej lokalizacji by było blisko do Łazienek i Starego Miasta? Nie chciałabym tracić czasu na dojazdy.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Hotel Warszawa w dobrej lokalizacji

08 gru 2014 - 07:59:29

Zależy jaką gotówką dysponujecie. Już chyba nawet ktoś kiedyś pytało o bardzo podobną rzecz - tylko pewnie tamten post wpadł już do archiwum.
Polecam Ci Mokotów - fajna dzielnica, blisko do najważniejszych punktów stolicy jak np Łazienki Królewskie, Belweder, blisko do ścisłego centrum. W dobrej lokalizacji położony jest np Hotel Aramis. To 1-gwiazdkowy obiekt, ale jeżeli zarezerwujesz nocleg z odpowiednim wyprzedzeniem, to zapłacisz coś koło 90 zł. Patrz na ich stronie: http://www.hotelaramis.pl/ w zakładce oferty specjalne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 08:08 przez marcy23.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 2/5

Hotel Warszawa w dobrej lokalizacji

08 lip 2015 - 15:55:32

Ja bym Ci poleciła [Moderacja - nieopłacona reklama] W hotelu mają pokoje w trzech rodzajach: standard, klasa biznes i apartamenty. Wszystkie są przestronne, bardzo dobrze wyposażone oraz mają ładne wnętrza. W hotelu możesz korzystać darmowego wifi, aneksu kuchennego, czy telefonu. Od centrum dzieli Cię 25 minut taksówką. Możesz też korzystać z transportu miejskiego. Obok kursują linie 727, 709, 192 lub 331.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-09 07:25 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Hotel Warszawa w dobrej lokalizacji

14 lip 2015 - 09:22:22

A może Rialto? Byłam tam jakiś czas temu i byłam bardzo zadowolona :)obsługa bardzo fajna, wystrój elegancki, jeśli chcesz troche luksusu to to bedzie dobry pomysl :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Hotel Warszawa w dobrej lokalizacji

13 gru 2017 - 09:53:45

Fajne, wygodne apartamenty ma Solatium Booking. W Warszawie też mają swój obiekt, ale wiem, że też w Czarnogórze. Ja nocowałam w Warszawie i obsługa bardzo przyjazna, nie było problemów. Ogólnie byli bardzo pomocni. Dzieci z mężem też zadowolone, bo z samego apartamentu jest wszędzie blisko właściwie, okolica idealna do zwiedzania.

Hotel Warszawa w dobrej lokalizacji

13 gru 2017 - 10:24:32

polecam apartamenty 'Ciasna' :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SYlwester w Górach