Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

hmm... a może Kazimierz Dolny ? Musicie szukać czegoś w okolicy, żeby nie tracić czasu na przemieszczanie się.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Może do Paryża? Jest tam sporo ciekawych miejsc do odkrycia ;) Sporo znalazłam tutaj http://serwispodrozniczy.pl/ . Takich nieznanych wszystkim miejsc ;)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-31 18:29 przez Aggatt.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

A może chcielibyście odpocząć na Mazurach, np. pod domkami w ośrodku <moderacja-spam> Byłam tam jak dotąd dwa razy. Wokół jest dużo zieleni, fajne atrakcje, ale też cisza i spokój.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-23 13:52 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

A ja bym polecała Muszynę, to naprawdę fajne miejsce na krótki wypad z narzeczonym. Piękne widoki, cisza, spokój - będziecie mogli się sobą nacieszyć. Ja nocowałam ostatnio z mężem w Hotelu Klimek i mogę go polecić.

A ja polecam Okolice Rabki Zdrój można już poczuć przedsmak górski. Jeśli mamy ochotę to już prosta droga do Zakopanego, a znów w kierunku północnym to blisko i do Krakowa. Jako bazę hotelową polecam kilka kilometrów od Rabki http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/ w Mszanie Dolnej znakomite jedzenie, klimatyczne pokoje i co warte uwagi to smakosze wina znajdą dla siebie u nich wyjątkowe momenty :D Warty uwagi jest również jak wyżej wspomniałam Kraków i Zakopane nie mniej te miasta odwiedzam wyłącznie poza sezonem. Nie lubię się przeciskać między innymi turystami :)

Jakis fajny Hotel w innym mieście, góry np. Zakopane :)

Ja bardzo lubię bieszczady - to zależy czego oczekujecie jeżeli jakiś spokojny wyjazd to można też standardowo nad morze

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Ja w tamtym roku byłam z chłopakiem na weekend w Rzymie. Może nie jest to dużo czasu, ale zobaczyliśmy najważniejsze miejsca (w znacznym stopniu ułatwił nam to przewodnik (http://www.przewodnikporzymie.it/informacje-praktyczne). Miasto jest przepiękne i bardzo romantyczne ;) zmieściliśmy się w 600 zł na osobę już ze wszystkim. ; )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Atrakcje dla dzieci Wrocław ?