Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie z narzeczonym na krótki weekend

13 paź 2015 - 10:59:24

Po sezonie zdecydowanie polecam wypad nad morze! Dużo mniej ludzi niż w wakacje, prawie puste plaże i brak kolejek do restauracji, do muzeów czy innych atrakcji :)

Gdzie z narzeczonym na krótki weekend

20 paź 2015 - 19:12:52

A co sądzicie o Krakowie, jako miejscu na romantyczny weekend? Może wstyd się przyznać, ale mieszkam we Wrocławiu i jeszcze nigdy nie byłam w Krakowie. A słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego miasta. Że równie klimatyczne jak Wrocław i dobre zarówno dla studentów, turystów, jak i dla par. Chciałabym się w końcu tam wybrać, mam nadzieję, że już wkrótce mi się uda. I przy pozytywnych wiatrach, to będzie wyjazd do Krakowa "z przytupem". Bo zgłosiłam naszą parę do konkursu mydwoje, tam się poznaliśmy, jesteśmy teraz szczęśliwą parą i bierzemy byka za rogi, zgłaszając się do konkursu na Szczęśliwą Parę poznaną właśnie przez ten portal, za zwycięstwo czeka nas właśnie romantyczny wypad na weekend do Krakowa, byłoby super...:) Ale jak się nie uda z konkursem, to i tak chyba trzeba będzie się tam w końcu wybrać, w końcu tak blisko i tak zachwalają to miasto, że trzeba sprawdzić to na własnej skórze.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie z narzeczonym na krótki weekend

27 paź 2015 - 12:07:41

Jeśli ktoś jeszcze wybiera się nad morze – polecam Wejherowo. Oddalone ok. 30 km od Bałtyku jest znacznie mniej zatłoczone od nadmorskich miejscowości. www.wejherowo.pl

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie z narzeczonym na krótki weekend

28 paź 2015 - 19:58:06

Może Mazury i weekend w ciszy nad jeziorem Szóstak? Zobacz sobie atrakcje w ośrodku Mazurska Arkadia <moderacja-spam> , ja jestem pod wrażeniem, z resztą mąz równiez



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 13:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie z narzeczonym na krótki weekend

30 paź 2015 - 14:33:45

Przecież są specjalne portale, na których mozna to sprawdzić. Osobiście hotel nad morzem jesienią fajna sprawa. Mało ludzi, wiadomo, że bałtyk zimny, ale za to spacery z duża ilością jodu. Mozna poszukać czegoś ze SPA jest tego całkiem sporo i nie jest to jakiś wielki koszt. Bardzo fajna opcja Stary Dziwnów oczywiście alternatywą mogą być góry, ale tam to już trzeba mieć kondycji, żeby chodzić i w gruncie rzeczy jesień to najgorszy czas, żeby tam się wybrać.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Polecam Kruszwicę. To fajne, spokojne miasto. Można w nim nabrać sił na kolejny tydzień. Jeśli będziesz szukać dobrego noclegu, sprawdź <moderacja-spam> Zawsze się tam zatrzymuję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 13:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
nicolenkaa
mam wrażenie, że ostatnio w każdym takim wątku to same kryptoreklamy.

też mi się tak wydaje

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

My ostatnio spędziliśmy weekend w Warszawie. Wstyd sie przyznać ale ostatni raz w Warszawie bylam jak miałam moze z 10 lat. Pamiętam,że miasto było bardzo szare. Teraz jednak Warszawa mnie zaskoczyła bo była kolorowa, bardzo nowoczesna oraz odwiedziliśmy najfaniejsze muzeum w jakim kiedykolwiek byłam.Czyli Muzeum Powstania Warszawskiego.

Zarezerwowaliśmy sobie własne mieszkanie tak więc wypad nie kosztował nas dużo. Polecam tą opcję, jest wygodniejsza niż hotel. <moderacja>reklama



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 09:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

Madryt? Piekne miasto można sporo zwiedzić, dobrze zjeść, zabawić się wyśmienicie wieczorami. Piękne turystyczne miasto. Bilety możecie kupić za pomocą <moderacja-spam> opinie możecie poczytać w internecie. Ja polecam bo korzystałam. Weekend wbrew pozorom wyjdzie finansowo porównywalnie do weekendu w Polsce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 13:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Wejdź sobie na Facebooka <moderacja-spam> i przeczytaj o nich opinie. Według mnie 5 na 5, apartamenty duże, hotel mały i do tego bardzo swobodny, cichy. Wszystko masz na miejscu, tzn. kuchnię, łazienkę, internet, obsługę na poziomie hotelowym. Dzięki nim właśnie doceniłem niewielkie hotele.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 13:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 4/5

może spa? Np pałacyk łąkomin mogę wam polecić, rewelacyjne miejsce, na pewno wam się spodoba, tym bardziej, ze nie kosztuje dużo :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Gródek nad Dunajcem może? [moderacja - spam] ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 13:55 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Wszystkim osobom szukającym miejsca na romantyczny weekend we dwoje polecamy Muszynę. Hotel Klimek oferuje dla zakochanych szereg interesujących pakietów noclegowych. Do dyspozycji naszych gości pozostaje także spa, siłownia i Aquapark.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na: <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 13:17 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 7/5

Weekend? hmm polecam Wejherowo, świetne miasto, dużo zabytków, blisko morza, dogodne ceny i co najważniejsze spokój, bo gdy uciekam od zatłoczonych miast to jest on bardzo potrzebny :) <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 13:18 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepiej tam gdzie są akurat tanie loty :) Londyn, Rzym, Paryż?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wynajęcie auta w Białymstoku