Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A może ktoś coś powiedzieć o Bieszczadach? Gdzie warto tam pojechać, jeśli byśmy się zdecydowali na tamte rejony? Wiem, że jest tama i jezioro ale czy jest tam jeszcze coś ciekawego i klawego do pooglądania, pozwiedzania?


__________
http://www.knall.pl

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mogę polecić Kraków na weekend :) Przede wszystkim w lecie jest dużo atrakcji, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Jeżeli chodzi o nocleg, to ja byłam w hotelu Efekt Express - dobry dojazd do centrum, a przynajmniej jest spokojna okolica, pyszne śniadania, czyste pokoje i bardzo miły personel :)

A czy ktoś zna jakies fajnie i niedrogie miejsce nad morzem, żeby pojechać na weekend?

<moderacja, spam>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-28 18:18 przez moderator.

Kraków,
Wrocław
Kazimierz
Bielsko-Biała też symaptyczna
Zakopane (można połączyć z wypadem w góry)
Wisła

Może poszukajcie jakieś tanie oferty noclegów w terminie który wm pasuje, a miasto wyjdzie w praniu. Pojedziecie tam gdzie bedzie tani dojazd i fajna oferta noclegowa :))

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

ja byłam w Talarii, co prawda z przyjaciółką, nie mężem... ale i tak było nieziemsko :) pałac jest przepiękny, po prostu cudoo! jeśli ktoś lubi ekskluzywne miejsca i chce się poczuć jak król na ziemi to polecam m.in. Talarię <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-28 18:17 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

polecam jezioro Białe, od Płocka rzut beretem :) co prawda nie ma tam nic do zwiedzania, ale można się zrelaksować

Cytat
fotoobraz
A może ktoś coś powiedzieć o Bieszczadach? Gdzie warto tam pojechać, jeśli byśmy się zdecydowali na tamte rejony? Wiem, że jest tama i jezioro ale czy jest tam jeszcze coś ciekawego i klawego do pooglądania, pozwiedzania?


__________
http://www.knall.pl

podbijam :)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

A ja polecam Mazury, kraina 1000 jezior. Czyste powietrze, możliwość bezpośredniego obcowania z przyrodą. Woda w jeziorach jest zwykle o kilka stopni cieplejsza niż w morzu - co dla osób lubiących ciepło (do takich właśnie należę) będzie miało niebagatelne znaczenie :)
Wybór domków nad jeziorem też jest ogromny, przykład: http://www.noclegownia.pl/noclegi-lokalizacja/noclegi-nad-jeziorem
Ceny w domkach od osoby zaczynają się zwykle w granicach 30-40 zł.

Również polecam Mazury, jest taki ośrodek w miejscowości Zielonowo niedaleko Gryźlin. BLisko jeziorko lasy ścieżki leśne na rowery. Plac ogrodzony, domki namioty co kto woli dodatkowo na placu łazienki z prysznicami i miejsca na wielkie ognicho - super sprawa polecam każdemu :)

<moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-28 18:17 przez moderator.

Cytat
katina90
Cytat
fotoobraz
A może ktoś coś powiedzieć o Bieszczadach? Gdzie warto tam pojechać, jeśli byśmy się zdecydowali na tamte rejony? Wiem, że jest tama i jezioro ale czy jest tam jeszcze coś ciekawego i klawego do pooglądania, pozwiedzania?


__________
http://www.knall.pl

podbijam :)

katina90 jadę z Tobą pod namiot ;)

<moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-28 18:17 przez moderator.

Cytat
fotoobraz
A może ktoś coś powiedzieć o Bieszczadach? Gdzie warto tam pojechać, jeśli byśmy się zdecydowali na tamte rejony? Wiem, że jest tama i jezioro ale czy jest tam jeszcze coś ciekawego i klawego do pooglądania, pozwiedzania?
Oczywiście Zalew Soliński - obowiązkowo! Poza tym pełno jest tam urokliwych cerkwi, młynów wodnych. Warto zwiedzić ruiny klasztoru w Zagórzu, "muzeum" strojów łemkowskich w Komańczy, przepiękny skansen w Sanoku. Fajną przygodą jest też przejazd kolejką wąskotorową. No i oczywiście górskie wędrówki z niezapomnianymi widokami. :)

Ja polecam jezioro Solińskie, fajne miejsce można odpocząć, popływać ewentualnie pojechać nad tamę. Jest tam największy mural eko na świecie teraz zrobiony

<moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-28 18:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Zgadzam się ze Sztukaterią, że Solina jest fajnym miejscem. my kiedyś tak zrobiliśmy, że pojechaliśmy do Rzeszowa do hotelu Ferdynand i to była nasza baza wypadowa: Solina, Przemyśl i tak dalej. Jesli to jest weekend to raczej skupcie się na jednym miejscu, może właśnie tam gdzie my byliśmy. Hotel po prostu nas oczarował :D

Ja tam lubię Szklarską Poręb:. świeże powietrze, piękne widoki, czeskie piwo ;)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 10/5

My na początku zastanawialiśmy się nad tym aby wybrać się na wakacje za granice jednak biorąc pod uwagę to co się dzieje obecnie w Europie zostajemy w Polsce bo tutaj jest bezpieczniej. Poza tym jest wiele ciekawych miejsc, które warto jest zobaczyć. Byliście kiedyś w Lublinie czy w Krakowie? Jesli nie to warto . Nie tylko aby zobaczyć same te dwa miasta ale również miejscowości, które znajdują sie obok nich. W przypadku Krakowa Wadowice oraz Wieliczkę. Pod LUblinem Nałęczów oraz Kazimierz Dolny. Na miejscu czasami warto jest wypożyczyć samochód. Wtedy będzie zwiedzało się Wam przyjemniej. Możecie jeszcze zerknąć sobie tutaj: szerokiej-drogi.pl Jest to ciekawy blog z inspiracjami takich wakacyjnych wyjazdów. Będziecie wiedzieli gdzie się wybrać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paryż