Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szukam na szybko jakiegoś noclegu w Karpaczu lub okolicy, ważne żeby czysto i przytulnie, co polecicie?
Cena tak do 100 zł za osobę.

Dla chcącego nic trudnego, na pewno coś znajdziesz. Jeśli jedziesz samochodem to zawsze można popytać na miejscu. Jeśli nie lubisz ryzykować trzeba poszperać na portalach, ja zazwyczaj jadę na żywioł :P

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

hej, ja zawsze jak szukam noclegów to korzystam ze strony

www.airbnb.pl/c/jfirek

można tam znaleźć wiele ciekawych i bardzo tanich noclegów: pola namiotowe, kampingi, apartamenty, wille itp. dla każdego coś dobrego. Serwis jest w 100% sprawdzony- prosta zasada wynajdujesz nocleg, pytasz wynajmującego o dostępnośc w tym terminie on się godzi na wynajem, pieniązki pobiera serwis i wypłaca je wynajmującemu dopiero po Twoim wyjeździe dzięki czemu nie ma możliwości żeby ktoś Cię oszukał.

Korzystając z mojego linka polecającego masz 77zł zniżki, a później sama możesz zdobywać kasę na wyjazdy dzięki polecaniu znajomym

byłam już w budapeszcie (600zł za 4 noce dla 4 osób) w pradze (300zł w sylwestra za 4 noce dla 2 osób) w barcelonie (100zł za 1 noc dla 2 osób, w samym centrum miasta) teraz mam rezerwację na tydzień w maladze (1400zł za 7 nocy dla 4 osób ) ceny mają bardzo dobre i często zdarzają się różne promocje i kody zniżkowe

W Karpaczu zdecydowanie ten pensjonat, maja pełno okzji i promocji, no ale najważniejsze, że jest rewelacyjny pod każdym względem :)

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Znajdziesz z pewnością nawet coś tańszego:)Ja polecam pensjonat Skala http://www.noclegowo.pl/karpacz/55. Najdroższy pokój kosztuje około 60 zł.

Hey.

Ja zawsze noclegów, hoteli czy spa szukam na zakupach grupowych.

Polecam SweetDeal http://www.sweetdeal.pl/

Na szybko to już nie aktualne, ale dla następnych poszukujących noclegu w Karpaczu polecam Leśny Dwór. W cenie noclegu miałam śniadanie, a dodatkowo dali mi zniżki na okoliczne atrakcje. W pokoju czysto, a obsługa bardzo miła.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Nasze dziecko ma zaklepaną Zieloną Szkołę na wakacje, w Zielonej Polanie w Łączkach. Dobre ceny, za bardzo fajny program - tym się zainteresujcie, bo rzeczywiście jest ok - byliśmy tam z dziećmi prywatnie. Jedno z ciekawszych miejsc jakie widzieliśmy, a już najlepsze biorąc pod uwagę ceny.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Mam dość świeże wspomnienia z pobytu w Karpaczu w hotelu Artus i mogę polecić SPA działające w hotelu. Nazywa się Spa Prestige i rzeczywiście jest prestiżowo, ale myślę, że cenowo rozsądnie. Rewelacyjne peelingi ziołowe, bazujące na historii zielarskiej Karpacza (lubię takie czerpanie z tradycji)! Na portalu www.karpaczspa.pl jest cennik i aktualne promocje.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Sprawdź tutaj, możesz uwzględnić przedział cenowy i masz gwarancję sprawdzonych noclegów: http://www.noclegowo.pl/noclegi/karpacz/
Jak już skorzystasz, koniecznie wstaw swoją opinię, warto. ;)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

W luksusowej willi Karpacz obsługa jest wyjątkowo uprzejma. Pokoje o wysokim standardzie, na dogodnych warunkach cenowych. Jedzenie wyśmienite. Polecam.

Polecam Willę Karkoz w samym centrum Karpacza :) przemiła obsługa, ładne pokoje i rozsądne ceny.

Nocleg w Karpaczu to zdecydowanie u Pani Marii w Rezydencji Trojan. Blisko początku szlaków turystycznych, kameralny charakter itd. Warto

Taka cena jest dziś raczej zaniżona, jednak warto szukać. Zastanów się jaką formę zakwaterowania być chciał, jeśli hotel lub apartament to tutaj masz wady i zalety obu. Warto przejrzeć różne serwisy ogłoszeniowe pod tym kątem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wycieczki fakultatywne