Obecnie rozmawiamy o:

Książka

gorący temat

edukacja dzieci

wczoraj o 20:57

Fotowoltaika a Sauna

wczoraj o 18:44

Montaż Klimatyzacji

wczoraj o 15:09

auto skup

wczoraj o 11:00

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moim zdaniem 7 dni to za krótko na wycieczkę :P tak naprawdę licząc przyjazd i wyjazd zostaje ci 5 pełnych dni. Ja na twoim miejscu zdecydowanie skorzystałabym z opcji wycieczek – wygrzewać się na słońcu i kąpać w morzu możesz w Polsce, szczególnie ze tu upały ponad 30 stopni J ja wyznaje zasadę że jak już gdzieś jechać to wciągnąć z tego 200 %! Ja akurat jestem typem podróżnika, więc minimum 2 razy do roku funduje sobie wycieczki w jakieś ciekawe, warte odwiedzenia miejsca nawet jeżeli brakuje mi pieniędzy to pożyczę jakieś 2000 od rodziny albo Providenta (odsetki wcale nie są takie duże) a wg mnie świat jest za duży i za piękny, żeby go nie zwiedzić J wydaje mi się, że w twoim przypadku powinnaś się zmieścić w 200 euro (jedna wycieczka to ok 30 – 40 euro a jeżeli masz wykupione all inclusive to reszte wydaj na pamiątki ;) Pozdrawiam

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

Kupujcie wycieczki w biurze lokalnym o ile znacie angielski chociaż może trafia się też po polsku, ceny są 50% niższe

My zdecydowaliśmy się na zostanie w Polsce: https://szyszka-okuninka.pl/ Zarezerwowaliśmy sobie domek w Okunince :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Walizka - jakiej firmy?