Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Ustroń - gdzie zjeść

08 lip 2014 - 12:41:00

Witam dziewczyny. Wyjeżdżam na urlop z lubym do Ustronia (w góry- pisze bo jest też morski). Szukam jakiś smacznych tanich restauracji (tanich jak na możliwość miasta uzdrowiskowego) z obiadami w przedziale 10-30zł/os oraz ewentualnie na dowóz do miejsca zatrzymania.
Możecie polecić jakąś? Lub przeciwnie odradzić?
Jak na razie zainteresowało mnie menu:
-Kubuś
-Delicje
-U gościa
-Pizzeria Verona (nie koniecznie na pizze)

Nikt????



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-09 11:25 przez Passionate33.

Ustroń - gdzie zjeść

09 lip 2014 - 13:08:39

Byłam kilka razy,bo mieszkam w pobliżu,ale żadnej restauracji/baru nie odwiedzałam:)

Ustroń - gdzie zjeść

09 lip 2014 - 13:17:26

Polecam Delicje - maja prze pyszny sok wyciskany z pomarańczy + ciasta. Masy są bardzo dobre, nie są zważone. Ogólnie polecam.

Co do obiadów - polecam smażalnie ryb (nieopodal rzeki Wisły). Możesz tam zjeść świeże ryby, zupy, etc. Ryby są wiadomo w cenie za 100g.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało, bywam tam bardzo często i jestem obeznana w terenie.

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Ustroń - gdzie zjeść

09 lip 2014 - 13:34:31

O smażalni ryb naczytałam się dużo złego w internecie.. i raczej się tam nie wybiorę. Zrobiłam listę tych co mają dobre opinie i niskie ceny a przy tym ciekawe menu.
Na TAK (czyli chce odwiedzić):
-Naleśnikarnia Ustroń
-Gościniec Groblice
-Kubuś
-Bar Kufelek (ponoć nie bar tylko restauracja)
-Delicje
-Kawiarnia Oaza (ponoć nie tylko kawiarnia i można dobrze zjeść)
-Cinnamon
-U gościa
-Pozytyw
-Ice cafe naleśnikarnia
-Dana

Na listę na NIE trafiły:
-Sielanka
-Karczma górlaska
-Smażalnia ryb
-Pizza u Tomaja
-Pod czarcim kopytem
-Bahus

Wiecie coś na temat tych lokali?

Ustroń - gdzie zjeść

09 lip 2014 - 13:38:31

Ja nie kieruje się opiniami, bo ludzie róznie piszą. Aczkolwiek szanuję Twoją decyzję.

Nalesnikarnia serwuje dobre naleśniki i gofry.
Oaza odrzuca mnie ze względu na smród ich podłogowego dywanu i starych foteli.

Jest również pizzernia Tette-a-tette (jakoś tak) i ma dość dobre jedzenie. Specjalizuje się nie tylko w pizzach, ale również w daniach barowych, serach opiekanych etc.

Nie polecam żadnych kebabów, gdyż są po prostu nie dobre. Za rondem macie również w razie potrzeby supermarkety (bodajże biedronka i jeszcze jakiś, na pewno są dwa).

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Ustroń - gdzie zjeść

09 lip 2014 - 13:40:50

oo fajnie :) biedronka się przyda :) dopisuje na tak ta pizzerie :) a gdzie się zatrzymałaś? bo ja zatrzymuję się w Mileżówce

Ustroń - gdzie zjeść

09 lip 2014 - 13:44:43

w ustroniu koniecznie trzeb aodwiedzić herbaciarnie magiczna jest to naprawdę magiczne miejsce przenoszące do innego świata polecam gorąco bo warto :)zawsze gdy jestem w ustroniu odwiedzam to miejsce

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Ustroń - gdzie zjeść

09 lip 2014 - 13:45:41

Do innych lokali niż jedzenie wpisałam na TAK:
-Magija
-Karotka
-Kardamon Cafe
Mówisz o którejś z nich?

Ustroń - gdzie zjeść

09 lip 2014 - 13:46:20

Ja zazwyczaj jeżdżę tylko na jeden dzień (od rana do wieczora), bo mam ok 100km więc jeśli jedziemy w kilka osób, to taniej nas wynosi jechać codziennie na cały dzień aniżeli płacić za nocleg.

W zeszłym roku na majówce byliśmy 'U Andrzeja'. Pokoje schludne z łazienkami. Płaciliśmy chyba 60zł/os. Pogoda absolutnie nie wypaliła.

Jeśli jedziecie samochodem to super, pojeździcie - Czantoria, Wisła, Park Lesnych Niespodzianek itp. :)

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

Ustroń - gdzie zjeść

09 lip 2014 - 13:59:19

a ja polecam Karczme Góralską w UStroniu cudowny barszcz czerwony, i wiele innych wyśmienitych smakołyków :) Dużo i w rozsądnych cenach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-09 13:59 przez paula_SiSi.

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Ustroń - gdzie zjeść

09 lip 2014 - 14:13:43

Cytat
bla_nta
Ja zazwyczaj jeżdżę tylko na jeden dzień (od rana do wieczora), bo mam ok 100km więc jeśli jedziemy w kilka osób, to taniej nas wynosi jechać codziennie na cały dzień aniżeli płacić za nocleg.

W zeszłym roku na majówce byliśmy 'U Andrzeja'. Pokoje schludne z łazienkami. Płaciliśmy chyba 60zł/os. Pogoda absolutnie nie wypaliła.

Jeśli jedziecie samochodem to super, pojeździcie - Czantoria, Wisła, Park Lesnych Niespodzianek itp. :)

Tak samochodem :) No my też 100km i zostajemy na 7 dni :)
W Mileżówce 50zł/os i jest tam na dole spa a w pokojach łazienka, lodówka,tv,czajnik no i internet na całym ośrodku.
Cytat
paula_SiSi
a ja polecam Karczme Góralską w UStroniu cudowny barszcz czerwony, i wiele innych wyśmienitych smakołyków :) Dużo i w rozsądnych cenach :)

Tez naczytałam się wiele złego o tym i ceny ponoć z kosmosu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-09 14:14 przez Passionate33.

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

Ustroń - gdzie zjeść

09 lip 2014 - 14:17:00

to może faktycznie się pogorszyli, byłam tam ok. 2 lat temu :)
Ale jedzenie i ceny były super ;)

Ustroń - gdzie zjeść

09 lip 2014 - 14:22:49

mi chodzi dokładanie o herbaciarnię magija tak się nazwa jest na ul. złotej 1 :)



niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Ustroń - gdzie zjeść

09 lip 2014 - 15:03:51

Cytat
bla_nta
Ja nie kieruje się opiniami, bo ludzie róznie piszą. Aczkolwiek szanuję Twoją decyzję.

Nalesnikarnia serwuje dobre naleśniki i gofry.
Oaza odrzuca mnie ze względu na smród ich podłogowego dywanu i starych foteli.

Jest również pizzernia Tette-a-tette (jakoś tak) i ma dość dobre jedzenie. Specjalizuje się nie tylko w pizzach, ale również w daniach barowych, serach opiekanych etc.

Nie polecam żadnych kebabów, gdyż są po prostu nie dobre. Za rondem macie również w razie potrzeby supermarkety (bodajże biedronka i jeszcze jakiś, na pewno są dwa).

A w wszystkich kebabach byłaś ? :)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Ustroń - gdzie zjeść

10 mar 2016 - 10:34:28

Organizowałam w tamtym roku komunię synka w restauracji BaHus. Bardzo, a to bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie wielkość podawanych porcji i obsługa kelnerska. Wyprzedzano wręcz nasze potrzeby, naczynia czyściutkie, szybko i sprawnie. Korzystaliśmy z opieki cateringowej na 60 osób. Miejsca wystarczająco, no i dużym udoskonaleniem jest ich ogród, w którym można jeszcze dodatkowo rozpalić grilla.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Park rozrywki w Polsce?