Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na wakacje? Pomocy!

05 cze 2014 - 12:15:58

dziewczyny prosiłam już ostatnio o pomoc w wyborze wakacji.. jednak nie wiele było wypowiedzi. czas już coś zarezerwować a ja dalej nie wiem gdzie.... pomóżcie proszę, gdzie już byłyście co możecie polecić... gran canaria(niestety) oraz Tunezja,Egipt, Turcja odpadają. Myślałam o Maderze niestety tam pogoda nie dla mnie. 22 stopnie w lipcu to zdecydowanie za mało, zastanawiam się nad Grecją może Malta. sama już nie wiem ... pomożecie?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-25 15:01 przez moderator.

Gdzie na wakacje? Pomocy!

25 lut 2016 - 14:47:14

Malta! Bylam w zeszlym roku i jestem bardzo zadowolona.
Jedynie nie polecilabym Malty osobom ktore nie lubia upalow/ spedzaja zazwyczaj caly dzien na piaszczystej plazy gdyz tam raczej sa kamienne a te piaszczyste niewielkie przez co w sezonie zatloczone :)

Gdzie na wakacje? Pomocy!

25 lut 2016 - 14:58:27

Na Maderze 22 stopnie? Miałam klientow na lipiec i zawsze chwalili sobie pogodę, wracali opaleni a temperatura była duzo wyzsza.. Poza tym wakacje to chyba Twoja indywidualne sprawa?? Ktoś ma Ci mowić gdzie masz jechać?? Bierzesz mapę i szukasz, czytasz sprawdzasz opinie, swój budżet, wybierasz to co Cie najbardziej zainteresuje i lecisz. To takie proste..

Ale jak chcesz Grecję to polecam Ci Zakynthos..Piękna wyspa, cudowne widoki. Warta odwiedzenia..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-25 14:59 przez i_isabella.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie na wakacje? Pomocy!

18 mar 2016 - 23:25:26

Rimini we Włoszech byłam zwiedziłam zadowolona wróciłam. Latać polecam z https://www.fru.pl/wakacje mają tanie loty w te okolice. Rimini ma piękne plaże.

Gdzie na wakacje? Pomocy!

18 mar 2016 - 23:42:07

Majorka.poleczm Sa comę, Portokristo, Kallaratjadę, samą Palmę warto zwiedzić, ale dla mnie zbyt zatłoczona. Temperatury w lipcu powyżej 30 stopni. Fajni ludzie. W wielu hotelach polscy rezydenci i polska obsługa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Vir - Chorwacja - opinie?