Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Gdzie nad morze tanio

13 gru 2014 - 15:45:20

Można również niedrogo zakupić sobie mieszkanie nad morzem. Wprawdzie nie w dużej miejscowości ale może w jednej z mniejszych? Jak w Rumi ? Tu można sobie na przykład przejrzeć jakie realizowane są tam projekty a jest ich w ostatnim czasie dość sporo.
Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana z Trójmiastem. Do Gdyni dojedzie się bardzo szybko. Jest również blisko morza oraz zielonych terenów. Mamy również pewność, że cena mieszkania nie spadnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-13 15:46 przez adelka28.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie nad morze tanio

22 sty 2016 - 10:44:48

Od wakacji do zakupu mieszkania nad morzem - nieźle :) A jeśli chodzi o rodzinne wakacje nad morzem to polecam Władysławowo. Piękne miejsce, z mnóstwem rozrywek dla dzieci i dorosłych. Z noclegiem też nie ma problemów - np. Gwiazda Morza ma komfortowe apartamenty http://gwiazdamorza.com/rodzinne-wakacje-nad-morzem.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie nad morze tanio

19 lut 2016 - 12:11:13

Ja polecam Wejherowo - to na pewno tańsza baza noclegowa niż bezpośrednio nad morzem. W Wejherowie jest wiele atrakcji na każdą kieszeń. www.wejherowo.pl

Gdzie nad morze tanio

22 lut 2016 - 12:31:00

Wejherowa nie polecam, byłam tam 2 lata temu i mocno się zawiodłam, teraz szukam jakiejś innej lokalizacji, chodzi mi o to, żeby plaża i morze były blisko, no cena też powinna być normalna, bo choć wakacje, to nie chcę wydać wszystkich oszczędności

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie nad morze tanio

23 lut 2016 - 10:38:40

Mi się podobało w zeszłym roku w Gdańsku. Lubię takie większe miejscowości bo nie przepadam za leżeniem na plaży cały pobyt. Poza tym pogoda nad naszym morzem możę być różna.Jesli jedziemy do większej miejscowości to zawsze jest co robić. Nawet wtedy kiedy jest na dworze brzydko. Jesli jednak wybierzemy się do mniejszej to siedzimy tylko w hotelu....
http://www.dhapartamenty.pl/
W zeszłe wakacje w Gdańsku mieliśmy zarezerwowany piękny apartament. W tym roku pewnie ponownie wrócimy w to samo miejsce. Pierwszy raz rezerwowaliśmy sobie mieszkanie oraz okazało się to wygodniejszą opcją niż hotel. Jest większa przestrzeń oraz kuchnia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 11:10 przez Alosa.

Gdzie nad morze tanio

23 lut 2016 - 10:41:02

Polecam wieś Łącko,jakieś 3-4km od Jarosławca. Cisza,spokój,piękne krajobrazy.
W pobliżu jezioro i kilka km do morza. Na odpoczynek,szczególnie z dziećmi naprawdę bardzo polecam :)

Gdzie nad morze tanio

23 lut 2016 - 15:40:01

w Mielnie jest fajny pensjonat, byłam tam roku temu z familia

Gdzie nad morze tanio

24 lut 2016 - 13:32:54

ale gdzie w Mielnie? bo tam chyba jest kilka pensjonatów? amelia: a gdzieś konkretniej? bo rozumiem, że jest tam jakiś pensjonat też? chyba, że to taki wypoczynek całkowicie na łonie natury :)

Gdzie nad morze tanio

25 lut 2016 - 14:09:35

no racja, sory, ze nie podalam od razu ... lap teraz http://zacisze.mielno.pl/ to co mi sie najbardziej podobalo,to fajny kontakt z wlascicielami, serdeczni ludzie wyjatkowo, ceny tez niskie, za pokoj dwuosobowy troche ponad 2 stowy, a najlepsze to, ze dzieci do 2 lat mogly byc za darmo

Gdzie nad morze tanio

25 lut 2016 - 14:20:10

Witam my w tamtym roku byliśmy w Łebie bylo super polecam Apartamenty Ostryga w tym roku z 3 dzieci wybieramy się do Stegny Apartamenty Majorka .Do morza blisko ,ceny też można się dogadać.

Gdzie nad morze tanio

25 lut 2016 - 14:42:05

Ja moge polecic Rewal ;) Super miejscowosc. Placilismy 45zl za osobe a za syna kasowal tylko polowe. Duzy pokoj, kuchnia na dole wspolna. Ladnie i czysto. Do morza mielismy nie cale 100m. Domek byl przy ulicy Rozanej, nie pamietam dokladnie ile. ;)

Gdzie nad morze tanio

26 lut 2016 - 12:39:49

super, dzięki za propozycję, zastanowię się i na pewno coś wybiorę :)

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie nad morze tanio

15 kwi 2016 - 22:10:41

Zobacz jeszcze czy Łeba nie przypadnie Ci do gustu. Według mnie jedno z lepszych miejsc na wypoczynek nad morzem. Nie brakuje noclegów czy restauracji. A do tego masz piękne plaże, cudowne wydmy i rewelacyjne widoki.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad morze tanio

20 kwi 2016 - 21:26:24

Ja też polecam Łebę. Miasto idealne na wakacje. Ładna, duża, czysta plaża i wydmy, atrakcji od koloru do wyboru, dobrych restauracji też nie braknie. Ze znajomymi zatrzymaliśmy się w domku Stella http://wakacyjnaleba.pl/noclegi/66,1808,stella-pokoje-goscinne Fajna miejscówka na wypoczynek.

Gdzie nad morze tanio

20 kwi 2016 - 22:55:58

80 zł za dobę to jest w Chorwacji:) Nie polecam polskiego morza, bród, tłumy,drożyzna, kiepska pogoda,zimne morze, glony, korki na drogach dojazdowych. A najgorsze są te najslynniejsze miejscowości, cały półwysep helski, super przepis,żeby dostać nerwicy i się wykończyć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie w góry? Pomocy! :)