Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

polecany dentysta

25 minut temu

elektryka sklep

31 minut temu

wakacje last minute

46 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie nad morze tanio

12 wrz 2017 - 11:25:43

sprobuj znalesc cos na miejscu

Gdzie nad morze tanio

12 wrz 2017 - 17:06:08

Ja z rodzinką byłam w tym roku na wakacjach w Jantarze.
15 minut na nóżkach nad morze.
Pokój 4 osobowy z łazienką wyposarzony w lodówkę i telewizor,wifi,aneks kuchenny z możliwością gotowania.
Cena 35 zł od osoby.
Za rok zamierzamy tam wrócić ponownie.
Jeśli ktoś jest zainteresowany na przyszłość to mogę podać namiary.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie nad morze tanio

14 wrz 2017 - 16:55:39

Za ponad 1000 zł masz teraz fajne lasty do Egiptu - tym się zainteresuj. Gwarancja pięknej pogody, plaże, baseny. Nad polskim morzem nie byłam od 10 lat. To nie moje klimaty. Przez te 2 tygodnie w roku po prostu muszę mieć piękną pogodę i ciepłą wodę. Podczas naszego ostatniego pobytu w Łebie, w środku sezonu, chodziliśmy w kurtkach, a dzieci nawet w czapkach. To nie dla nas.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad morze tanio

15 wrz 2017 - 14:10:22

My byliśmy w tym roku w Rewalu, bardzo lubię tam jeździć, ponieważ jest cicho i mało ludzi. Ceny noclegów i jedzenia są w rozsądnych cenach. Noclegi w Rewalu znalazłam na stronie https://zaplanujwczasy.pl polecam, jeśli szukasz noclegów odwidź tą stronę.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie nad morze tanio

29 wrz 2017 - 16:51:42

Dzisiaj widziałam na <moderacja> tydzień na Rodos z all inclusive za 800 zł, poważnie ;-) Komu zależało jeszcze na ostatnim wypadzie za małą kasę, ten na bank sobie coś takiego załatwił ;-) A takich mega wypasionych promocji było zdecydowanie więcej, na różne kierunki. My w tym roku Grecję odpuściliśmy. W kolejnym roku chyba podobnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:48 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie nad morze tanio

09 lis 2017 - 15:11:31

Tanich noclegów nad morzem polecam szukać w Rowach. Klimatyczne miejsce na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Dużo drzew, sklepów i obiektów. Plaża dość duża i zadbana, także polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-09 15:58 przez moderator.

Gdzie nad morze tanio

20 lis 2017 - 23:00:48

A może, niekoniecznie trzeba się wybierać nad morze, a raczej W morze - <moderacja> rejsy-jednodniowe - i nie pozwólcie sobie myśleć, że jedyną opcją noclegową nad morzem są jakieś tanie kwatery ze wspólną toaletą. Ja zupełnie i niezaprzeczalnie rozumiem urok przesiadywania wieczorkiem na plaży, bo nawet teraz na jesieni jest tam po prostu niebywale przyjemnie, ale jak się człowiek wyobrazi siebie przez moment w sytuacji ciągłej imprezy na statku za niewielką cenę - biorąc pod uwagę komplet atrakcji, to nie wiem czy to nie jest bardziej lukratywna opcja od jakiegoś tam taniego i oklepanego bycia sobie nad morzem. Do przemyślenia jak nic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-01 21:17 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie nad morze tanio

31 sie 2018 - 13:27:48

Agroturystyka nad morzem to dobry pomysł, moja znajoma była w tym roku z rodziną nad Bałtykiem i bardzo sobie chwaliła taki wypoczynek. Pamiętam, że nocleg znalazła na stronie→ <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-01 21:17 przez moderator.

Gdzie nad morze tanio

13 wrz 2018 - 12:46:38

Byłam już w kilku miejscowościach i powiem że nakjbardziej podobało mi się w Ustce. O wiele mniej ludzi niż w innych mijscowościach. Ceny w dagmorze czyli ośrodku którym się zatrzymaliśmy nie były zawyżone. Mili właściciele byli, pokoje czyste ofertę można było ze śnidaniem wybrać więc przyzwoicie

Gdzie nad morze tanio

31 gru 2018 - 14:30:21

Ze swego doświadczenia mogę szczerze polecić Hotel Lubicz zarówno dla samych par czy całej rodziny. Byłam tam w tym roku i było super. Mieliśmy z mężem wykupiony pakiet w spa. W hotelu jest wypasione spa%wellness. Jest kilka saun, gabinetów odnowy biologicznej jest jeszcze więcej. Mają oczywiście basen, jacuzzi, a nawet grotę solną. Korzystaliśmy też z mega relaksujących masaży. Było bosko!

Gdzie nad morze tanio

04 sty 2019 - 16:30:25

Ogólnie moim zdaniem Szczecin jest świetnym miastem :)

BTW. Czy uważacie, że taki <moderacja>masaż dla dwojga szczecin byłby dobrym pomysłem? Co o tym sądzicie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-08 16:44 przez moderator.

Gdzie nad morze tanio

23 sty 2019 - 21:16:26

Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, mili ludzie, bardzo czyste plaże. My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8 domki komfortowe i ekskluzywne. Niedaleko czysta i szeroka plaża, w sezonie każdy znajdzie dla siebie sporo miejsca. Polecam www.domki-rowy.pl



niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie nad morze tanio

24 mar 2019 - 18:20:57

Świnoujście to miejsce, które odwiedzam najczęściej. Mam tam sprawdzone miejsce willę Herkules. Bardzo dobre warunki, możliwość skorzystania ze Spa i pyszne, świeże posiłki.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie nad morze tanio

04 cze 2019 - 14:28:12

Jeśli będzie Wam zależeć na hotelu konkretnie to na pewno ciekawa opcja to hotel Gryf. Zajrzyjcie sobie na stronę http://gryfgdansk.pl, znajdziecie zdjęcia. Myślę, że na weekendowy pobyt będzie to dobra opcja.

Gdzie nad morze tanio

01 paź 2019 - 13:24:22

Mamy z rodzinką sprawdzony ośrodek wypoczynkowy Ustka - mnóstwo atrakcji, przystępne ceny i pyszne jedzenie. Zawsze wyjeżdżamy zadowoleni. Podrzucam link: http://www.hotel-ustka.eu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwszy lot samolotem