Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie nad morze tanio

12 wrz 2017 - 11:25:43

sprobuj znalesc cos na miejscu

Gdzie nad morze tanio

12 wrz 2017 - 17:06:08

Ja z rodzinką byłam w tym roku na wakacjach w Jantarze.
15 minut na nóżkach nad morze.
Pokój 4 osobowy z łazienką wyposarzony w lodówkę i telewizor,wifi,aneks kuchenny z możliwością gotowania.
Cena 35 zł od osoby.
Za rok zamierzamy tam wrócić ponownie.
Jeśli ktoś jest zainteresowany na przyszłość to mogę podać namiary.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie nad morze tanio

14 wrz 2017 - 16:55:39

Za ponad 1000 zł masz teraz fajne lasty do Egiptu - tym się zainteresuj. Gwarancja pięknej pogody, plaże, baseny. Nad polskim morzem nie byłam od 10 lat. To nie moje klimaty. Przez te 2 tygodnie w roku po prostu muszę mieć piękną pogodę i ciepłą wodę. Podczas naszego ostatniego pobytu w Łebie, w środku sezonu, chodziliśmy w kurtkach, a dzieci nawet w czapkach. To nie dla nas.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad morze tanio

15 wrz 2017 - 14:10:22

My byliśmy w tym roku w Rewalu, bardzo lubię tam jeździć, ponieważ jest cicho i mało ludzi. Ceny noclegów i jedzenia są w rozsądnych cenach. Noclegi w Rewalu znalazłam na stronie https://zaplanujwczasy.pl polecam, jeśli szukasz noclegów odwidź tą stronę.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie nad morze tanio

29 wrz 2017 - 16:51:42

Dzisiaj widziałam na <moderacja> tydzień na Rodos z all inclusive za 800 zł, poważnie ;-) Komu zależało jeszcze na ostatnim wypadzie za małą kasę, ten na bank sobie coś takiego załatwił ;-) A takich mega wypasionych promocji było zdecydowanie więcej, na różne kierunki. My w tym roku Grecję odpuściliśmy. W kolejnym roku chyba podobnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:48 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie nad morze tanio

09 lis 2017 - 15:11:31

Tanich noclegów nad morzem polecam szukać w Rowach. Klimatyczne miejsce na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Dużo drzew, sklepów i obiektów. Plaża dość duża i zadbana, także polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-09 15:58 przez moderator.

Gdzie nad morze tanio

20 lis 2017 - 23:00:48

A może, niekoniecznie trzeba się wybierać nad morze, a raczej W morze - <moderacja> rejsy-jednodniowe - i nie pozwólcie sobie myśleć, że jedyną opcją noclegową nad morzem są jakieś tanie kwatery ze wspólną toaletą. Ja zupełnie i niezaprzeczalnie rozumiem urok przesiadywania wieczorkiem na plaży, bo nawet teraz na jesieni jest tam po prostu niebywale przyjemnie, ale jak się człowiek wyobrazi siebie przez moment w sytuacji ciągłej imprezy na statku za niewielką cenę - biorąc pod uwagę komplet atrakcji, to nie wiem czy to nie jest bardziej lukratywna opcja od jakiegoś tam taniego i oklepanego bycia sobie nad morzem. Do przemyślenia jak nic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-01 21:17 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie nad morze tanio

31 sie 2018 - 13:27:48

Agroturystyka nad morzem to dobry pomysł, moja znajoma była w tym roku z rodziną nad Bałtykiem i bardzo sobie chwaliła taki wypoczynek. Pamiętam, że nocleg znalazła na stronie→ <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-01 21:17 przez moderator.

Gdzie nad morze tanio

13 wrz 2018 - 12:46:38

Byłam już w kilku miejscowościach i powiem że nakjbardziej podobało mi się w Ustce. O wiele mniej ludzi niż w innych mijscowościach. Ceny w dagmorze czyli ośrodku którym się zatrzymaliśmy nie były zawyżone. Mili właściciele byli, pokoje czyste ofertę można było ze śnidaniem wybrać więc przyzwoicie

Gdzie nad morze tanio

31 gru 2018 - 14:30:21

Ze swego doświadczenia mogę szczerze polecić Hotel Lubicz zarówno dla samych par czy całej rodziny. Byłam tam w tym roku i było super. Mieliśmy z mężem wykupiony pakiet w spa. W hotelu jest wypasione spa%wellness. Jest kilka saun, gabinetów odnowy biologicznej jest jeszcze więcej. Mają oczywiście basen, jacuzzi, a nawet grotę solną. Korzystaliśmy też z mega relaksujących masaży. Było bosko!

Gdzie nad morze tanio

04 sty 2019 - 16:30:25

Ogólnie moim zdaniem Szczecin jest świetnym miastem :)

BTW. Czy uważacie, że taki <moderacja>masaż dla dwojga szczecin byłby dobrym pomysłem? Co o tym sądzicie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-08 16:44 przez moderator.

Gdzie nad morze tanio

23 sty 2019 - 21:16:26

Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, mili ludzie, bardzo czyste plaże. My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8 domki komfortowe i ekskluzywne. Niedaleko czysta i szeroka plaża, w sezonie każdy znajdzie dla siebie sporo miejsca. Polecam www.domki-rowy.pl



niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie nad morze tanio

24 mar 2019 - 18:20:57

Świnoujście to miejsce, które odwiedzam najczęściej. Mam tam sprawdzone miejsce willę Herkules. Bardzo dobre warunki, możliwość skorzystania ze Spa i pyszne, świeże posiłki.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie nad morze tanio

04 cze 2019 - 14:28:12

Jeśli będzie Wam zależeć na hotelu konkretnie to na pewno ciekawa opcja to hotel Gryf. Zajrzyjcie sobie na stronę http://gryfgdansk.pl, znajdziecie zdjęcia. Myślę, że na weekendowy pobyt będzie to dobra opcja.

Gdzie nad morze tanio

01 paź 2019 - 13:24:22

Mamy z rodzinką sprawdzony ośrodek wypoczynkowy Ustka - mnóstwo atrakcji, przystępne ceny i pyszne jedzenie. Zawsze wyjeżdżamy zadowoleni. Podrzucam link: http://www.hotel-ustka.eu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwszy lot samolotem