Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad morze tanio

26 kwi 2016 - 23:27:44

Cytat
sensualistka
80 zł za dobę to jest w Chorwacji:) Nie polecam polskiego morza, bród, tłumy,drożyzna, kiepska pogoda,zimne morze, glony, korki na drogach dojazdowych. A najgorsze są te najslynniejsze miejscowości, cały półwysep helski, super przepis,żeby dostać nerwicy i się wykończyć.
Nie zgodzę się że nad Polskim morzem jest brudno i drogo. Zgodzę się jednak z izabell44, bo Łeba jest na prawdę piękna, morze jest tam w miarę ok i ludzi też nie jest zbyt dużo. Zależy wszystko od tego jakie kto ma wymagania i jak na wszystko patrzy.
Co do Chorwacji to licząc podróż tam i z powrotem, droższy hotel itp. to nie wiem czy jest sens jechać aż tam żeby mieć to samo co w Polsce.

Gdzie nad morze tanio

05 maj 2016 - 12:34:43

Domki letiniskowe w Wiciu http://www.uwicherka.pl/ niedaleko Darłówka są bardzo atrakcyjne, piękne krajobrazy, do plaży zaledwie 450m, jeśli tylko będę miałą okazję tam wrócić, to biorę rodzinę i jadę:)

Gdzie nad morze tanio

05 maj 2016 - 12:52:38

Witam.Jestem z wladyslawowa. czemu WyBIERASz TERMIN W LIPCU.lEPIEJ KONIEC CzERWCA,JEST SPOKOJNIEJ, POzDRAWIAM

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Gdzie nad morze tanio

05 maj 2016 - 12:56:22

@tina78 dużo osób akurat wtedy ma urlopy itp więc nie zawsze jest wybór:)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad morze tanio

13 maj 2016 - 12:31:27

To jedźcie przed sezonem do Mielna - lepsze ceny, mniej ludzi i porządnie odpoczniecie. Ja rok temu byłam tu http://www.gryf.mielno.pl/pakiet-relaksacyjny/ i mogę Ci polecić. Super lokalizacja - 2 min od plaży, bardzo sympatyczny właściciel i w ogóle domowa atmosfera.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie nad morze tanio

25 maj 2016 - 15:04:11

Krynica Morska ale po drodze koniecznie Malbork i obiad w Karczmie Zamczysko, robią tam genialny gulasz i szarlotkę z lodami! :D

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie nad morze tanio

19 cze 2016 - 14:15:29

Ja jestem taka, że zawsze stawiam na ciszę i spokój. Co roku jeżdżę razem z moją córeczką nad morze do Rusinowa. Jest tam bajkowy zakatek http://www.adam.jaroslawiec.pl/ i niesamowicie dobrze się tam czujemy. Przez tydzień odpoczywamy jak nigdy dotąd.

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Gdzie nad morze tanio

05 lip 2016 - 12:32:05

W tym roku nie polecam jechać w ciemno. Jakiś czas temu moi znajomi pojechali. Mysleli,ze coś złapią na początku lipca i dwa dni temu wrócili bo nic im sie nie udalo znaleźć.... Nie rozumiem trochę takich ludzi, sama zawsze staram sie rezerwować noclegi z wyprzedzeniem i przynajmniej wiem,ze będę miała gdzie nocować.

Z miejscowości polecam Łebę. Najładniejsza plaża nad całym morzem. Poza tym ceny noclegów są na dość dobrym poziomie.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad morze tanio

09 lip 2016 - 01:17:06

A znasz tę stronę: http://nocowo.pl/? Mają tu formularz zapytania, dzięki czemu możesz dokładnie określić interesujące Cię parametry, także cenę. Mam nadzieję, że uda się coś wybrać!

Gdzie nad morze tanio

09 lip 2016 - 01:35:20

Ja polecam Gdańsk stogi na 7 dni jedziemy z pełnym wyżywieniem za 919zł.Do plaży 450m Domki z wc i prysznicem. Jedziemy już trzeci raz

Gdzie nad morze tanio

09 lip 2016 - 07:02:39

ja jeźdze do Kątów Rybackich taka wieś z jednej strony morze z drugiej mierzeja wiślana a jakieś 7km dalej Krynica Morska

Gdzie nad morze tanio

12 lip 2016 - 13:20:59

A ja polecam zarezerwować sobie tym razem nie pokoj w hotelu czy w pensjonacie ale osobne mieszkanie. Jest o wiele taniej, równie przyjemnie i można zaoszczędzić na jedzeniu. Nie jesteście zdani na jedzenie hotelowe ale możecie sobie sami kupić produkty w sklepie i zrobić kolacje czy sniadanie.

My w tym roku jedziemy do Sopotu . Teoretycznie jest to najdroższa miejscowość nad morzem ale my zabukowaliśmy sobie mieszkanie w cenie 50 zł za osobę :)

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Gdzie nad morze tanio

28 lip 2016 - 06:30:32

Ja również jestem zdania, że warto jest zabukować sobie mieszkanie. Od jakiegoś czasu również preferujemy własnie takie noclegi...

W tym roku wróciliśmy z Gdańska. Plaża w Gdansku całkiem ładna chociąż nastawialiśmy się na zwiedzanie. Zobaczyliśmy dużo. Po drodze również wyskoczyliśmy do Malborka i na mnie przynajmniej zrobił niesamowite wrażenie ! Wspaniała twierdza.
http://www.dhapartamenty.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-31 07:51 przez andraa.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad morze tanio

10 sie 2016 - 15:59:44

My w Sarbinowie płaciliśmy około 30 zł na głowę. Po prostu wcześniej wyszukaliśmy domek na nocujznami. Było nas kilka osób ;) Ale warunki bardzo dobre, miło wspominam te wakacje. Sarbinowo jest przepiękne. Podobno coraz więcej osób się zjeżdża, kiedyś tam było spokojniej, ale przynajmniej jest co robić, więcej atrakcji dla turystów.

Gdzie nad morze tanio

16 sie 2016 - 21:28:24

Jeśli nad morze, to tylko Gdynia. Polecam tanie i sprawdzone noclegi Gdynia. Co prawda jest to hotel robotniczy, ale mogą w nim nocować nie tylko pracownicy firm, ale również osoby prywatne. Polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PILNE - jak najtaniej do Niemiec?