Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

1 minutę temu

tabernakula sklep

20 minut temu

zakupy internetowe

45 minut temu

Budowa domu

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie nad morze tanio

31 maj 2014 - 19:08:23

Witam szukam juz od dwóch tygodni czegos nad morzem na 7 dni w lipcu -głownie zalezałoby mi na małym spokojnym domku albo agroturystyce ale bez przeludnienia dla siebie i meza i synka 8 lat wyjezdzamy pierwszy raz na urlop -wybieramy morze bo mały ma alergje i astme wiec choc te 7 dni wyrwac sie z dolnego slaska z jednej wypłaty duzo nie odłozymy wiec szukam czegos taniego najlepiej nie wiecej niz 120zł za dobe za nasza trójke czy za domek fajnie jakby było taniej -fajnie jakby w okolicy moznabyło cos pozwiedzac balety nocne lokale nas nie interesuja....no i zeby było blisko do morza mały ma sie nawdychac do bólu moze byliscie w takim miejscu albo znacie pomózcie bo masakra głowa peka albo od szukania albo od cenn...dziekiściana

Gdzie nad morze tanio

31 maj 2014 - 19:13:05

My zawsze jedziemy w ciemno.i zawsze trafialam na super domki i niedrogo.glownie wladyslawowo.wyjezdzamy w nocy aby na rano byc i jedziemy na dworzec.a tam od rana czekaja na turystow.w kolobrzegu to samo.nigdy za kwatera nie dzwonilam.

Gdzie nad morze tanio

31 maj 2014 - 19:34:14

Na jaki dworzec..?i co znaczy czekaja na turystów własciciele kwater czy jak?i ile cie wyniosłytakie kwatery mozesz jakies przykłady opisac

Gdzie nad morze tanio

31 maj 2014 - 19:43:33

Władysławowa na pewno nie polecam. Tylu ludzi nie widziałam jeszcze w żadnym innym mieście nad morzem..

Gdzie nad morze tanio

31 maj 2014 - 19:46:58

Ja wyjezdzam do Karwi ' spokojnie a gdy chce pozwiedzac to ude na busik i place grosze i jade ' mieszkam w pokoju 2 os z chlopakiem i placimy po 35 od osoby . Pokoik maly z lazienka i balkonem ale na wakacje nie jedzie sie po to by siedziec w pokoju . A na plaze mamy 200m :))

Gdzie nad morze tanio

31 maj 2014 - 19:51:59

Jak jest dworzec kolejowy albo autokarowy.pytamysie taksowkarzy.oni wiedza wszystko.w zeszlym roku wladyslawowo.kwatera w domku.dorosly80zl doba dziecko 60zl doba.10 dni.ok 800 metrow do morza.po drodze wesole miasteczko.rynek.caly dzien na dworze.

Gdzie nad morze tanio

31 maj 2014 - 19:52:22

Cytat
Niunia2840
Ja wyjezdzam do Karwi ' spokojnie a gdy chce pozwiedzac to ude na busik i place grosze i jade ' mieszkam w pokoju 2 os z chlopakiem i placimy po 35 od osoby . Pokoik maly z lazienka i balkonem ale na wakacje nie jedzie sie po to by siedziec w pokoju . A na plaze mamy 200m :))

Mogłabyś mi podać namiary na ten nocleg na priv?

Gdzie nad morze tanio

02 cze 2014 - 20:36:16

moge prosic namiar na ten nocleg?

Gdzie nad morze tanio

03 cze 2014 - 10:58:24

A próbowałaś składać zapytanie o nocleg na jakimś portalu turystycznym? Ja np: składam tutaj zapytania jak czegoś szukam:) Myślę, że tak szybko coś znajdziesz, bo możesz zaznaczyć wszelkie kwestie łącznie z ceną i na maila dostaniesz propozycje :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie nad morze tanio

09 cze 2014 - 11:43:57

Jeżeli coś nie drogiego to mogę polecić [moderacja-spam] noclegi od 35 zł/os. w Pobierowie do morza i plaży jakieś 200 metrów. Na każdym piętrze jest ogólnodostępna kuchnia dla gości więc można tanio obiad sobie zrobić.
Albo druga propozycja to [moderacja-spam] agroturystyka w Swornegacie i tutaj noclegi przy dłuższym pobycie od 20 zł/os. My jeździliśmy na wycieczki rowerowe, spacerki,grillowanie i najlepsze , że z mężem i naszą córką łowiliśmy sobie ryby na obiad :). Było cudownie można było sobie uwędzić rybkę. Tak więc myślę, że jest kilka tanich miejsc na spędzenie wakacji z rodziną.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:27 przez moderator.

Gdzie nad morze tanio

09 cze 2014 - 11:55:17

Ja polecę Pustkowo. Mała miejscowość, cisza, na plaży nie ma kolonistów czyli wrzasków i brudów po jedzeniu. Trochę atrakcji dla dzieci, lasem można wybrać się na pieszą wycieczkę do następnej miejscowości. Było idealnie na urlop z dziećmi.

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

Gdzie nad morze tanio

15 cze 2014 - 20:06:01

A sprawdzałaś tą oferte http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-specjalna-hotelu-aquarius-spa/wakacje-w-kolobrzegu ? W porównaniu z tym co oferują inne hotele Ci mają naprawdę bogatą ofertę. Ja byłam tam w tamtym roku i powiem wam że nie żałuje. Przynajmniej miło spędziłam wakacje.

Gdzie nad morze tanio

15 cze 2014 - 20:17:06

Proponuję Kołobrzeg..nie centrum a ubocza..Poprosilam taksowkarza o dojazd w okolice ul. Wylotowej, i tam szukalismy w bocznych uliczkach wolnych kwater ;) i znalezlismy - w domu u takiego milego goscia, 30zl/doba.. 300m od morza, lokalizacja rewelka, plaza super :-) Niestety nie mam namiarów. :/

Gdzie nad morze tanio

15 cze 2014 - 20:29:43

Pensjonat Agata Ostrowo tanio pokoik z łazienką wspólna kuchnia do dyspozycji fajny ogródek na grillka byłam w tamtym roku do morza spacerkiem 15 min autem niecałe 5 min miejscowość graniczy z Karwią i Władysławowem ;) od 25 zł/os

Gdzie nad morze tanio

15 cze 2014 - 20:38:21

Cytat
KasiaKE
Jak jest dworzec kolejowy albo autokarowy.pytamysie taksowkarzy.oni wiedza wszystko.w zeszlym roku wladyslawowo.kwatera w domku.dorosly80zl doba dziecko 60zl doba.10 dni.ok 800 metrow do morza.po drodze wesole miasteczko.rynek.caly dzien na dworze.

To dużo przepłaciłaś. Jak byłam z chłopakiem to płaciliśmuy 120 zł za dobę z wyżywieniem, w extra warunkach,a z okna morze widzieliśmy bo było z 200 m.
Lepiej wcześniej sobie zarezerwować, jechać i cieszyć się z wakacji, niż latać pół dnia i szukać odpowiedniego lokum, żeby na spelunę nie trafić jakąś.
Szukaj na stronach, jest wiele takich gdzie wybierasz kryteria. Synek ma 8 lat to i w niektórych miejscach można za grosze poprosić o wstawkę do pokoju.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mój pierwszy raz