Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

12 minut temu

sprawdzony stomatolog

16 minut temu

sklep detailingowy

40 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 10:35:52

Dziewczyny poszukuje sprawdzonego biura podróży z którego mogłabym polecieć do Bułgarii,mam takie swoje ale u nich nie ma Bułgarii a bardzo chciałabym tam polecieć za nieduże pieniądze,autokarem jak dla mnie ze względu na zdrowie to zbyt długa i męcząca podróż.Będe wdzięczna za jakikolwiek namiar od 24.07 do 15.08 mam urlop więc byłabym prze szczęśliwa gdyby coś sie w tym terminie znalazło;)))

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 10:37:55

poszukaj na stronach Itaki - często z nimi latam i zawsze było ok :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-31 10:38 przez estusia.

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 10:46:35

Dziękuje Ci bardzo,zorientuje sie.A może ktoś jeszcze coś pomoże,poradzi;)

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 10:50:09

Pracuje w Biurze Podróży więc polece ci Wezyra, Alfe Star, Sun&Fun :)

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 10:59:45

ja od kilku lat przestałam kupować wycieczki przez biura podróży .. po prostu się to nie opłaca.. decyduję gdzie chciałabym polecieć,sprawdzam w jakim terminie loty są najtańsze i rezerwuje hotel na booking.com tam w większości hoteli nawet nie trzeba płacić od razu. zrezygnować można dzień przed a za pobyt płacę już w hotelu na miejscu...a pieniążki ,które miałyby trafić do biura wolę zostawić na ''kieszonkowe''

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 11:16:49

Po co Ci biuro podróży? My zawsze wszystko załatwiamy sami jeżeli to jest w Europie. Szukasz sobie taniego lotu, jeżeli lubisz wygody to bookujesz hotel, jezeli nie zalezy Ci na basenie tylko na zwiedzaniu to nocujesz w wynajętym pokoju u ludzi. Wybierasz sobie atrakcje i zwiedzasz.

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 11:17:10

Cytat
Karoliniuska
Pracuje w Biurze Podróży więc polece ci Wezyra, Alfe Star, Sun&Fun :)
Dziękuje,super spadłaś mi z nieba a jeśli byś mogła to prosiłabym o przesłanie propozycji w danym terminie na priv podam dane;))

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 11:19:31

Cytat
pumka31
Cytat
Karoliniuska
Pracuje w Biurze Podróży więc polece ci Wezyra, Alfe Star, Sun&Fun :)
Dziękuje,super spadłaś mi z nieba a jeśli byś mogła to prosiłabym o przesłanie propozycji w danym terminie na priv podam dane;))

Jasne nie ma problemu :) Sprawdze ci w poniedziałek bo dzisiaj nie jestem w pracy :)

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 11:52:59

Cytat
Karoliniuska
Cytat
pumka31
Cytat
Karoliniuska
Pracuje w Biurze Podróży więc polece ci Wezyra, Alfe Star, Sun&Fun :)
Dziękuje,super spadłaś mi z nieba a jeśli byś mogła to prosiłabym o przesłanie propozycji w danym terminie na priv podam dane;))

Jasne nie ma problemu :) Sprawdze ci w poniedziałek bo dzisiaj nie jestem w pracy :)
Super oki,mam czas jeszcze dwa miesiące to może coś z Twoich ofert wybiore,także jak będziesz w pracy to potraktuj mnie jak swoją klientke tylko że wirtualną;)))będziemy w kontakcie e-mail,adres wysłałam na privka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tanie domki -noclegi nad samym morzem pomózcie