Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

52 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 10:35:52

Dziewczyny poszukuje sprawdzonego biura podróży z którego mogłabym polecieć do Bułgarii,mam takie swoje ale u nich nie ma Bułgarii a bardzo chciałabym tam polecieć za nieduże pieniądze,autokarem jak dla mnie ze względu na zdrowie to zbyt długa i męcząca podróż.Będe wdzięczna za jakikolwiek namiar od 24.07 do 15.08 mam urlop więc byłabym prze szczęśliwa gdyby coś sie w tym terminie znalazło;)))

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 10:37:55

poszukaj na stronach Itaki - często z nimi latam i zawsze było ok :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-31 10:38 przez estusia.

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 10:46:35

Dziękuje Ci bardzo,zorientuje sie.A może ktoś jeszcze coś pomoże,poradzi;)

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 10:50:09

Pracuje w Biurze Podróży więc polece ci Wezyra, Alfe Star, Sun&Fun :)

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 10:59:45

ja od kilku lat przestałam kupować wycieczki przez biura podróży .. po prostu się to nie opłaca.. decyduję gdzie chciałabym polecieć,sprawdzam w jakim terminie loty są najtańsze i rezerwuje hotel na booking.com tam w większości hoteli nawet nie trzeba płacić od razu. zrezygnować można dzień przed a za pobyt płacę już w hotelu na miejscu...a pieniążki ,które miałyby trafić do biura wolę zostawić na ''kieszonkowe''

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 11:16:49

Po co Ci biuro podróży? My zawsze wszystko załatwiamy sami jeżeli to jest w Europie. Szukasz sobie taniego lotu, jeżeli lubisz wygody to bookujesz hotel, jezeli nie zalezy Ci na basenie tylko na zwiedzaniu to nocujesz w wynajętym pokoju u ludzi. Wybierasz sobie atrakcje i zwiedzasz.

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 11:17:10

Cytat
Karoliniuska
Pracuje w Biurze Podróży więc polece ci Wezyra, Alfe Star, Sun&Fun :)
Dziękuje,super spadłaś mi z nieba a jeśli byś mogła to prosiłabym o przesłanie propozycji w danym terminie na priv podam dane;))

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 11:19:31

Cytat
pumka31
Cytat
Karoliniuska
Pracuje w Biurze Podróży więc polece ci Wezyra, Alfe Star, Sun&Fun :)
Dziękuje,super spadłaś mi z nieba a jeśli byś mogła to prosiłabym o przesłanie propozycji w danym terminie na priv podam dane;))

Jasne nie ma problemu :) Sprawdze ci w poniedziałek bo dzisiaj nie jestem w pracy :)

Wakacje jakie Biuro

31 maj 2014 - 11:52:59

Cytat
Karoliniuska
Cytat
pumka31
Cytat
Karoliniuska
Pracuje w Biurze Podróży więc polece ci Wezyra, Alfe Star, Sun&Fun :)
Dziękuje,super spadłaś mi z nieba a jeśli byś mogła to prosiłabym o przesłanie propozycji w danym terminie na priv podam dane;))

Jasne nie ma problemu :) Sprawdze ci w poniedziałek bo dzisiaj nie jestem w pracy :)
Super oki,mam czas jeszcze dwa miesiące to może coś z Twoich ofert wybiore,także jak będziesz w pracy to potraktuj mnie jak swoją klientke tylko że wirtualną;)))będziemy w kontakcie e-mail,adres wysłałam na privka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tanie domki -noclegi nad samym morzem pomózcie