Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie? ;)

29 maj 2014 - 21:36:34

Dziewczynki mam nadzieję, że pomożecie. Chcemy się z chłopakiem wybrać na wakacje tylko nie wiemy gdzie. .. myślę o Grecji ale nie jestem pewna. Co możecie szczerze polecić? Ma być goraco,piękne piaszczyste plaże i cudna woda... Tunezja. , Turcja i gran canaria odpadają. .;) sun

Gdzie? ;)

29 maj 2014 - 21:40:56

Egipt

Gdzie? ;)

29 maj 2014 - 21:42:40

Kraje arabskie odpadają. ...

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie? ;)

29 maj 2014 - 21:43:02

My z mężem chcemy jechać do Kroacji :)

Gdzie? ;)

29 maj 2014 - 21:45:17

Chorwacja, Włochy?

Gdzie? ;)

29 maj 2014 - 21:50:02

Właśnie chorwacje kilka osób mi polecalo ale też kilka odradzalo

Gdzie? ;)

29 maj 2014 - 21:59:33

JEDŹCIE DO OCHRYDY DO MACEDONII!!

Ochryda to piękne historyczne miasto położone nad wspaniałym jeziorem ochrydzkim. Jezioro jest wielkie, położone wysoko w górach - chmury po prostu stapiają się z wodą! Sama byłam tam niedawno i się tak zakochałam, że po prostu muszę tam wrócić.

Woda w jeziorze jest krystalicznie czysta, można się i kąpać, i opalać i pływać łódkami, miasto jest piękne, w kraju jest 300 dni słonecznych w roku, więc pogoda praktycznie pewna, zwłaszcza latem. A do tego Macedonia (w pełni cywilizowany kraj, poziom życia naprawdę podobny do naszego, to nie jest Albania czy Rumunia!) jest względnie tania (np. w porównaniu z Chorwacją), Macedończycy lubią Polaków i w dodatku mówią podobnym językiem :) ze znajomością angielskiego u nich również zaskakująco dobrze, zarówno w hotelu jak i w szemranym hostelu (studenci to lubią zaoszczędzić) mówiono płynnie po angielsku.

Polecam z pełnym sercem!
Parę zdjęć z neta i kilka mojego autorstwa



niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie? ;)

02 cze 2014 - 11:24:36

A zastanawiałaś się może nad trochę dalszymi kierunkami? Jeśli macie ku temu odpowiednie fundusze to Dominikana jest przecudna. Możesz liczyć na przepiękne plaże, rewelacyjne kurorty i miłych ludzi (tutaj poczytaj sobie o najsłynniejszym kurorcie Punta Canazłymoderacja - link usunięty na prośbę przedstawiciela firmy Qtravel]. Spędziliśmy tam z mężem 11 dni w marcu tego roku i był to jak do tej pory nasz najlepszy wyjazd. Byłam trochę sceptycznie nastawiona na początku do wyprawy ale teraz wiem ,ze na pewno wrócimy tam ponownie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-07 09:56 przez moderator.

Gdzie? ;)

02 cze 2014 - 11:31:25

moze poludniowa portugalia? :) Faro i okolice :)

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie? ;)

05 cze 2014 - 16:09:27

No ja wylatuję w niedzielę do Grecji ;) Mam nadzieję, że zastanie nas tam z mężem wspaniała pogoda.
Zastanawiam się jednak gdzie można by przenocować ponieważ godziny wylotu są totalnie nieżyciowe.
Myślicie,że warto jest wynająć hotel (w takim na przykład Felixie cena jest za 120 zł: http://www.bwfelix.pl/ ) czy jechać w nocy ? Mam tam prawie 300 km ...

Gdzie? ;)

05 cze 2014 - 16:14:26

Madera lub Korsyka:)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 10/5

Gdzie? ;)

30 cze 2014 - 17:18:54

A nie lepiej w naszym kraju poszukać coś odpowiedniego .Ja na przykład co rok spędzam wakacje w hotelu Aqurius zerknij [moderacja-spam] i jestem bardzo zadowolona .Poczytaj ich pakiet wakacyjny na pewno zostaniesz zaskoczona atrakcjami które proponują i być może zmienisz zdanie co do miejsca wakacji .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:33 przez moderator.

Gdzie? ;)

30 cze 2014 - 17:30:02

Polska na wakacje dla mnie wielkie stanowcze NIE.. tym bardziej ,ze w Polsce nie mieszkamy i lot kosztowalby nas wiecej niz na zagraniczne wakacje.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie? ;)

18 kwi 2015 - 17:25:04

Jeżeli chcielibyście się zatrzymać np w Polsce, polecam Wam Krakow - APARTAMENTY FLORIAN super miejsce idealne na wypoczynek :)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie? ;)

18 kwi 2015 - 19:14:36

A może Jezioro Białe na Lubelszczyźnie?
W sumie 3 dniowy dłuuugi weekend wcale nie jest taki długi, więc nie ma się gdzie zbyt daleko wybierać. A tutaj widzę, że coś się zaczyna już tam dziać [Moderacja - nieopłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-15 08:14 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tunezja Houda Golf&Beach