Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wrocław - noclegi, atrakcje

13 maj 2014 - 12:38:35

Witajcie!

Czy słyszałyście lub może same byłyście we Wrocławiu i polecacie jakiś tani fajny nocleg blisko centrum lub nawet w samym centrum ?
Coś do 150zł max za dwie osoby za dobę ??

Wybieramy się z chłopakiem na 3 dni w maju i szukamy czegoś fajnego, a pomyślałam że tu znajdę najbardziej rzetelną opinię..

I jeszcze jedno pytanko : jakie zakątki/miejsca Wrocławia warto odwiedzić? Na pewno chcemy się wybrać do ZOO, ale co więcej.. ?

Czekam na wasze opinie i propozycję, z góry dziękuje za odpowiedzi :>

Wrocław - noclegi, atrakcje

13 maj 2014 - 12:40:21

hostel abstynt 700 m do rynku :)

Najstarsza dzielnica Wrocławia - Ostrów Tumski - most zakochanych i takie tam :) polecam !

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Wrocław - noclegi, atrakcje

13 maj 2014 - 12:43:20

Punkt widokowy <moderacja> Tower :D
Kraina Miniatur.
Zoo!
Fontanna Multimedialna, są pokazy wieczorami.
Ostrów Tumski na spacer, można też się przepłynąć statkiem.
Ogród Japoński, Botaniczny, co kto lubi :)
Stadion, może akurat będzie otwarty.
No i Rynek, sam w sobie jests spoko :)
Aquapark!!! serce



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 15:48 przez moderator.

Wrocław - noclegi, atrakcje

13 maj 2014 - 12:58:19

SLYTH - aqapark ?? :) Jakiś konkretny czy tam jest tylko jeden :)) ?


Wszystko notuje, i na pewno odwiedzimy te miejsca:)


A noclegi jakieś polecacie jeszcze??

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Wrocław - noclegi, atrakcje

13 maj 2014 - 13:13:39

aquapark jest tylko jeden :) bardzo fajny, idżcie w ciepły dzień to będzie przyjemnie wyjść na zewnątrz :)

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

Wrocław - noclegi, atrakcje

13 maj 2014 - 17:16:20

Może wynajmijcie sobie własną kawalerkę? My tak właśnie robimy razem z męzem kiedy wybieramy się na wycieczkę do innego miasta. Wolimy najmniejsze ale własne mieszkanko niż noclegi w hotelu ponieważ masz o wiele większą swobodę i jest po prostu wygodniej. Skoro liczy się dla Ciebie oszczędność możesz również zaoszczędzić co nie co na śniadaniach i kolacjach z uwagi na kuchnię.
Ja ostatnio rezerwowałam tutaj: <moderacja-spam>- możesz sobie poszukać. Z ciekawości sama zajrzałam i zobacz jakie mają do wynajęcia ciekawe jednopokojowe mieszkanie w centrum - dokładnie za 150 zł jak planujesz :)




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 15:54 przez moderator.

Wrocław - noclegi, atrakcje

13 maj 2014 - 21:47:50

kajametrowska - super, właśnie takiej stronki szukałam i już znaleźliśmy swoje "gniazdko" na te pare dni. Dzięki! :)

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Wrocław - noclegi, atrakcje

13 maj 2014 - 21:52:53

polecam wystawę polska sztuka współczesna w muzeum narodowym i knajpę na rybku Spiż

Wrocław - noclegi, atrakcje

13 maj 2014 - 21:59:52

Ja polecam jeszcze Panoramę Racławicką, Park Szczytnicki i może wały na Biskupinie do spacerów i dzielnicę czterech świątyń

niezweryfikowana
Posty: 348
Ostrzeżenia: 2/5

Wrocław - noclegi, atrakcje

13 maj 2014 - 22:20:49

<moderacja-spam> a propo noclegów:) tam moi znajomi nocowali jak do nas przyjeżdżali (mieskzaliśmy w pokoju 9m2 i nigdzie nie mielismy miejsca na kogos dodatkowego), a co do atrakcji jest tego tyle! Ale z wartych do zobaczenia to na pewno ogród botaniczny, nie wiem jak z remontem w zoo, ale jak nie ma juz tam balaganu i nie boicie sie wydac troche kasy na bilety, to polecam szczerze, warto zarezerwowac wieksza ilosc czasu na tamta strone wroclawia, park szczytnicki, pergola, moze ogród japoński(chociaż nie jest to moim zdaniem punkt obowiązkowy), warto zobaczyć muzea wrocławskie, panorama racłwicka jak uż dziewcyzny pisąły to moim zdaniem punkt obowiązkowy, ostrów tumski - katedra - można wejśc na góre i zobaczyć panrame, chociaż ponoć teraz wszysyc jadą na sky tower:) Możecie się udać do teatru, czy opery, a może do capitolu - też warto! No i oczywiście rynek, najlepiej wybrać się popołudniu zostać do wieczora, jatki...
I też polecma aquapark:) na borowskiej:)
Jestem inzynierme sanitarnym, wiec polecam Wam przejscie sie przy budowlach hydritechnicznych, bo wiele z nich robi wrazenie:) A jesli jestescie fanami ksiazek Krajewskiego, to ponoc mozna wybrac trase spacerowa jego sladmai:) Ah no i warto tez przeplynac sie odra, ale z tego co wiem sa remonty i nie wiem jak to teraz wyglada z tymi rejsami:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 15:55 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Wrocław - noclegi, atrakcje

25 maj 2014 - 09:18:03

Hej :)
jeżeli chodzi o noclegi w różnych miejscach to ja od lat korzystam z portalu

<moderacja=spam> ,

klikając w ten link z mojego polecenia macie 79zł zniżki na cały pobyt ja dzięki temu zyskuję 79zł na swoje podróże (po zajestrowaniu wy możecie zapraszać swoich znajomych i także zdobywać pieniążki na swoje podróże).

Portal ten jest sprawdzony i działa bez zarzutów- trochę jak allegro: są komentarze dla wynajmujących i gospodarzy, pieniążki płaci się przed pobytem dzięki czemu nie trzeba np. wozić większych ilości obcej waluty (przy pobytach zagranicznych). Ceny są dużo niższe niż w hotelach a standard mieszkań wysoki.

Z ciekawostek dodam, że udziały w tym portalu ma amerykański aktor Ashton Kutcher. Z ostatnich taniości jakie udało mi się zarezerwować na portalu: pobyt majowy- 3 noce dla 4 osób w centrum Długiego Targu w Gdańsku za 280zł czyli niecałe 23zł za dobę/osobę. Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni wyposażone (lodówka, zmywarka, kuchenka, pralka, żelazko, naczynia, pościel i ręczniki itd.itp.) Oprócz tego korzystając z tego portalu rezerwowałam już noclegi w Budapeszcie, Barcelonie i Pradze- w każdym przypadku wszystko było zgodne z opisem i bezproblemowe. Po dokonanym pobycie gospodarzowi wpisuje się komentarz i ocenę pobytu dzięki czemu inni użytkownicy mogą zobaczyć jeżeli coś się nie zgadzało.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 15:56 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 4/5

Wrocław - noclegi, atrakcje

29 maj 2014 - 20:55:53

Polecam Moon Hostel w samym centrum Wrocławia http://www.noclegowo.pl/wroclaw/2758 nocleg od 30 zł za osobę, a jeśli chodzi o atrakcje to niemożliwe dla mnie jest być we Wrocławiu i nie odwiedzić najpiękniejszego Zoo w Polsce :)

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 6/5

Wrocław - noclegi, atrakcje

20 paź 2014 - 10:17:40

Ostatnio nocowaliśmy we Wrocławiu w czasie wakacji. Hostel wrocław ski w samym centrum miasta, wszędzie blisko i super warunki. http://www.hostelamnesja.pl/ Cena też do przyjęcia, bo 80zł za pokój 2 osobowy.

Wrocław - noclegi, atrakcje

20 paź 2014 - 11:18:09

polecam hotel akira:)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

Wrocław - noclegi, atrakcje

22 paź 2015 - 22:13:18

Często bywam we Wrocławiu w sprawach służbowych i zawsze nocuję w tym hotelu <moderacja-spam> wysoki standard, cena bardzo przystępna i możliwość skorzystania z wielu atrakcji :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 15:57 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje 2014