Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jedź! Dobrej zabawy ;)

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

Ja jadąc z dzieckiem na wakacje dużą uwagę przywiązuję do wyglądu hotelu i obsługi. Musi być czysto i przytulnie a obsługa powinna być uprzejma. Dlatego w tym roku wybieramy się do Kołobrzegu i chcemy się zatrzymać w http://www.aquariusspa.pl/ Rok temu byliśmy w Międzyzdrojach i trafiliśmy na tak niemiły personel hotelowy, że myślałam, że ich tam uduszę.

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 2/5

Moim zdaniem powinnaś pojechać, przecież to, że Ty jedziesz sama niczego nie przesądza. Wydaje mi się, że warto korzystać z okazji, wyjeżdżać i poznawać nowe miejsca.

Ze względu na to, że jedzie z wami dziecko i zapewne czasem będziesz z nim sama, w takim razie polecam Ci zapoznać się z tym artykułem: http://www.mamazone.pl/artykuly/starsze-dziecko/zdrowie/2011/7-wypadkow-na-wakacjach-z-dzieckiem.aspx Z dziećmi bywa różnie, a tak będziesz spokojniejsza, że wszystko będzie w porządku nawet w niebezpiecznej sytuacji :)

A więc byłam! Szybko zleciało i było super. Z Młodym szybko się dogadałam i ustaliłam reguły. Miałam tak zwaną kartę przetargową więc jak rozrabiał wiedziałam czym go uspokoić.
Siostra z facetem zupełnie mi nie przeszkadzali ani ja im ;)
Z przyjemnością pojechałabym jeszcze raz w takim samym składzie ;)


niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

oczywiście, że chce. ZAufana niania za darmo. cud miód

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
pipilansz

Z przyjemnością pojechałabym jeszcze raz w takim samym składzie ;)

ja to samo, aż mi łza w oku kręci jak wspominam :D

Jak miałam jakieś 19 lat to byłam na wakacjach z kuzynką, jej chłopakiem i dzieckiem bo mieli jechać z jej siostrą ale się rozchorowała, miejsce było juz opłacone więc co mi szkodziło. W sumie to nawet mogłam się tym dzieckiem zajmować i się z tym liczyłam ale nic takiego nie miało miejsca więc dziwi mnie że wy tak generalizujecie...

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Ja na Twoim miejscu bym jechała :) Ja wybieram się sama w podróż do Krakowa, do APARTAMENTOW FLORIAN. będzie super, bo blisko centrum :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zakopane