Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

24 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 10/5

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

12 maj 2014 - 15:54:35

Poszukuję noclegu w Poznaniu ,może ktoś udzieli mi informacji gdzie jest tanio .

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

12 maj 2014 - 16:12:35

Z tego co słychać na mieście to na Grodziskiej 117 [moderacja-spam]mają tanie noclegi .Skontaktuj się z nimi a dowiesz się więcej na temat ceny noclegu i sama zadecydujesz czy warto .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:59 przez moderator.

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

12 maj 2014 - 16:15:43

Poszukaj jakiegoś schroniska dla młodzieży.

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

12 maj 2014 - 16:20:21

Zależy do jakiej ceny, czy w samym centrum czy obrzeża

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

12 maj 2014 - 16:38:20

Ja nocowałam na Hetmańskiej 21 (kwatery prywatne) podczas majówki, ale było nas 5 osób. Bardzo sympatyczne małżeństwo :))
Polecam także:
http://www.eholiday.pl/noclegi-ci3094.html

na ul Granicznej 13, zaledwie 3 przystanki tramwajowe do dworca PKP.

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

13 maj 2014 - 10:37:22

Ten hotel jest ok i jak na [moderacja-spam] to nie jest drogi a naprawdę fajny, tylko, że no nie jest w centrum, ale są dobre połączenia, więc moge polecić:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:02 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

25 maj 2014 - 09:15:12

Hej :)
jeżeli chodzi o noclegi w różnych miejscach to ja od lat korzystam z portalu www.airbnb.pl/c/jfirek , klikając w ten link z mojego polecenia macie 79zł zniżki na cały pobyt ja dzięki temu zyskuję 79zł na swoje podróże (po zajestrowaniu wy możecie zapraszać swoich znajomych i także zdobywać pieniążki na swoje podróże). Portal ten jest sprawdzony i działa bez zarzutów- trochę jak allegro: są komentarze dla wynajmujących i gospodarzy, pieniążki płaci się przed pobytem dzięki czemu nie trzeba np. wozić większych ilości obcej waluty (przy pobytach zagranicznych). Ceny są dużo niższe niż w hotelach a standard mieszkań wysoki. Z ciekawostek dodam, że udziały w tym portalu ma amerykański aktor Ashton Kutcher. Z ostatnich taniości jakie udało mi się zarezerwować na portalu: pobyt majowy- 3 noce dla 4 osób w centrum Długiego Targu w Gdańsku za 280zł czyli niecałe 23zł za dobę/osobę. Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni wyposażone (lodówka, zmywarka, kuchenka, pralka, żelazko, naczynia, pościel i ręczniki itd.itp.) Oprócz tego korzystając z tego portalu rezerwowałam już noclegi w Budapeszcie, Barcelonie i Pradze- w każdym przypadku wszystko było zgodne z opisem i bezproblemowe.

Polecam bo naprawdę warto.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

29 maj 2014 - 21:03:57

Polecam Hotel Topaz w samym centrum Poznania, super warunki, miła atmosfera i co najważniejsze przystępna cena :) [moderacja-spam]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

31 maj 2014 - 22:02:53

Mój znajomy - pan Roman wynajmuje w Starym Mieście kawalerkę za 35 zł od osoby. Max. mogą tam mieszkać 3 osoby. Ładne, zadbane miejsce. Myślę, że jak na takie warunki cena jest bardzo przystępna - gdzie indziej spotykałam się z nieco gorszymi warunkami i cenami przewyższającymi tę, którą oferuje właściciel.Mieszkanko mieści się na osiedlu Wilczy Młyn. Podałabym do niego numer tel. ale nie wiem czy byłby z tego zadowolony, więc proszę wejść na stronę http://flatigo.pl/offer/185#t2=descr i skorzystać z opcji, gdzie można do niego napisać - jeśli ktoś jest zainteresowany. Pozdrawiam serdecznie :)

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

02 gru 2014 - 15:42:09

Jeżeli chcesz tanio przenocować to proponuje jakiś hostel, ewentualnie pokoje gościnne. Bo tam bedzie najtaniej. Ja słyszałam, ze warto przenocować tutaj http://www.bythewayhostel.pl/ , to niedrogi hostel na Grodziskiej 117A. Powinno Ci się tam spodobać.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

10 mar 2019 - 01:00:32

My z chłopakiem w tamtym tygodniu zatrzymywaliśmy się w tym hotelu: https://www.hoteltraffic.pl/ Pokoje są ładne i przede wszystkim czyste. W trakcie pobytu również odbywa się sprzątanie za zgodą osób wynajmujących pokój. Polecam !

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

19 lis 2019 - 19:40:09

Ja nocowałam w hostelu Poznań Petit na Górnej Wildzie. Pokoje czyste, przytulne, przed zajęciami na uczelni mogłam za darmo pozostawić w hostelu swój bagaż. Kolejnym plusem było położenie w centrum Poznania.

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

23 cze 2020 - 09:09:26

Ja polecam Expolis Residence. Pokoje w wysokim standardzie, w przystępnej cenie i w dobrej lokalizacji.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie tanio przenocować w Poznaniu

18 maj 2022 - 14:00:29

Zawsze korzystam z aplikacji bookingu.
Nigdy się nie zawiodłam!


_____________________
polecam artykuł
https://www.caloriss.pl/autoholowanie-warszawa/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Na wakacje z parą i dzieckiem...???pomóżcie