Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tatralandia

09 maj 2014 - 08:30:11

Bylam tam we wrzesniu, pogoda akurat trafila sie rewelacyjna, ludzi bylo duzo, ale ich nadmiar odczuwalny byl jedynie przy kilku zjeżdżalniach.. Ja zabralam bilet bez sauny, wiec kosztowal 23 euro, i moglam przebywac tam nawet caly dzien, wiec moim zdaniem wcale nie jest tak drogo. Jedzenie troszke kosztowne, ale widzialam ze bez problemu mozna zabrac swoje, rozlozyc sie np na lezaczkach i konsumowac. Polecam to miejsce, mozna wypocząć i zarazem swietnie się bawić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-09 08:35 przez shebiatka.

Tatralandia

09 maj 2014 - 08:30:17

POLECAM! Naprawdę warto, byłam tam trzy lata temu i planuje jechać w tym roku po raz kolejny. Ale jeśli chodzi o cenę to zaplaciłam trochę ponad 100zł na cały dzień z dostępem do wszystkich atrakcji( warto to uwzględnić ponieważ przy tańszych wejsciowkach nie ma się dostępu do wszystkich zjeżdżalni a przejście przez bramkę do zjeżdżali nie wyliczonych w daną wejściówkę powoduje naliczanie opłat i to niestety nie małych)

Tatralandia

02 gru 2014 - 09:29:55

szczerze polecam te baseny !!!
Byłam tam kilka razy ale zawsze latem, nigdy zimą.Ja jestem zadowolona, duzo basenów, duzo atrakcji mozna rzeczywiscie spedzic tam caly dzien i sie nie nudzic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-03 07:39 przez justys19821.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nocleg Warszawa