Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tatralandia

07 maj 2014 - 17:00:45

Czesc wybieramy sie za ms do zakopanego, buszując po necie znalazlam miejsce tatralandie w Słowacji.
zastanawiamy sie nad wyjazdem jednodniowym tam
a do tego na gruponie czy czyms podobnym jest wejscie za pol ceny do kupienia.
moze ktos byl?
jakies opinie?
sugestie?
rady?

Tatralandia

07 maj 2014 - 17:08:41

byłam tam 4 razy, ostatnio rok temu :) jesli nie byłas to warto jechac moze trafisz ze nie będzie duzo ludzi:) dodam ze bardzo sie tam warunki pogorszyły tanio tez nie jest ;/

Tatralandia

07 maj 2014 - 18:30:00

Byłam w weekend majowy po raz pierwszy i jestem baaaaaaardzo zadowolona :)

Tatralandia

07 maj 2014 - 22:47:09

też widziałam ten gruppn i się nad nim zastanawiamy z mężem. Tylko też właśnie boimy się dodatkowych kosztów, wkońcu tam jest euro...

Tatralandia

08 maj 2014 - 10:50:13

A dalej tam tak dużo ludzi jest?

Tatralandia

08 maj 2014 - 10:54:39

pewnie sa jakieś ukryte opłat bo cena wejścia to około 40 eur chyba od razu powiem ci i zapamiętaj nie jedz tam w weekend bo sie rozczarujesz ludzi jak śledzi w puszcze do wszystkiego stoi się w mega mega długich kolejkach ,polecam wybrać sie w tygodniu

Tatralandia

08 maj 2014 - 10:55:05

SUPER, jedz dobra zabawa, jak jest ciepło, można poszaleć na zjeżdżalniach, teraz jest taki mały tropikal park wyremontowany. Jedz bo warto:)
P.S ja jeżdżę zawsze w weekend i w cale nie jest tak dużo ludzi, to duży obiekt więc to się jakoś "rozłazi"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-08 10:56 przez bessi.

Tatralandia

08 maj 2014 - 10:57:08

Ja bylam 2 lata temu. Bardzo mi się podobało. Naprawdę warto tam jechać, jest dużo atrakcji. Wtedy jak Byłam była świeżo otwarta taka hala zadaszona, gdzie były leżaczki i dach przepuszczał słoneczko, ze jak wiało, a było słoneczko to mozna było sobie tam leżeć. Mieli tam jeszcze zmieniać, dobuowywać jak na moje oko to robią tam takie coś trochę jak ta wyspa zamknięta w Niemczech:D Naprawdę warto i polecam, choć dość drogo, ale jak z grupona to może być taniej. Jedyny minus to pogoda;/ Jak się nie uda to dupa;/ Większośc atrakcji jest na zewnątrz...

Tatralandia

08 maj 2014 - 11:01:16

Tatralandia bez wejscia do saun kosztuje 20 E, wiec na tym Gruponie to żadna promocja:)

Tatralandia

09 maj 2014 - 00:47:49

Jeśli będziesz w Zakopanem po 15 czerwca to możesz kupić bilet do Tatralandii ze zniżką 10% w biurze wycieczek (lepiej zapłacić w euro):
http://strama.turystyka.pl/wycieczki-jednodniowe/zagraniczne/park-wodny-tatralandia.html

bilet całodniowy w Tatralandii to dziś 20 euro, ale jeszcze maja cennik wiosenny, na wakacje zmieniają cennik i jest 2-3 euro drożej

co do jedzenia to raczej drogo :(
jeśli "wytrzymasz" to lepiej zjeść gdzieś w okolicy, niedaleko jest fajna knajpka (tzn. jest dużo więcej w okolicy :) ale ta jest akurat po drodze do PL), nazywa się Hotel Koliba Greta (nie pamiętałam, ale widać na mapie):
http://goo.gl/maps/JDIoH

polecam - smacznie i pewnie połowę taniej niż w Tatralandii

jakby coś to pytaj :)

S.

Tatralandia

09 maj 2014 - 01:24:02

jasne, że warto jechać ! :)))

Tatralandia

09 maj 2014 - 01:27:59

Byłam 2 razy i pojadę tam jeszcze niejeden raz:) Było świetnie, mnóstwo zabawy, było co robić cały dzień:) Polecam nie pożałujesz;)

Tatralandia

09 maj 2014 - 08:06:57

Byłam w 2007 roku. Miejsce bardzo mi się podobało. Wiele atrakcji, dobra zabawa gwarantowana. Możesz popływać, możesz posiedzieć w źródełkach termalnych, masaże możesz sobie zafundować. Baseny wykończone są tak, że możesz leżeć w wodzie i się opalać. A co najważniejsze, dużo ratowników- w nie takim dużym basenie dla dzieci było chyba ich aż 5. Wszystko pod nadzorem. Ze względów bezpieczeństwa baseny były podzielone na wiek: tam, gdzie były dzieciaczki 4 letnie- nie mogli wejść 7latki.
Co więcej, w niektórych miejscach nie możesz mieć nawet biżuterii ze względów bezpieczeństwa- przynajmniej tak było kiedyś. Na zjeżdżalni z pontonami powiedzieli mojej mamie, że powinna ściągnąć kapelusz i łańcuszek.
Jedyny minus to fakt, że szafki są/ były (nie wiem, może to się zmieniło) europejskie: tzn. męska szatnia razem z damską- ale były też nieliczne przebieralnie.
Co więcej, ja byłam, kiedy jeszcze euro nie weszło i pamiętam, że za pobyt naszej 3 osobowej rodzinki na cały dzień płaciliśmy grosze.
Bez dwóch zdań mogę polecić to miejsce.

Tatralandia

09 maj 2014 - 08:09:48

ja byłam , tam jest super :D bylismy ogolnie od rana do wieczora przez 2 dni. Jeśli chcesz oszczędzić mozesz zabrac ze sobą kanapki i koniecznie picie, ale jest tam też pełno budek z jedzeniem :P
Jeśli chodzi o dodatkowe koszty, no to właśnie zegarkiem tam płacisz za jedzenie .
Do niektórych atrakcji są mega kolejki, ale można zapłacić 1 lub 2 euro i wejśc jakby bez kolejki ( malutka jest ta kolejka, kilka osob do tej płatnej).

No i oby była pogoda bo drugiego dnia było już chłodniej to jak sie przechodziło z basenu na basen to myślałam że zamarzne, szczegolnie wieczorem :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-09 08:15 przez kara2606.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tani nocleg warszawa