Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Podróże

03 maj 2014 - 13:00:48

Hej dziewczyny.
Jestem trochę zielona w tych tematach, także liczę, że Wy coś wiecie.
Słyszałam i to nie raz, że w internecie są jakieś takie strony, gdzie łączą się ludzie, którzy podróżują i chcą to zrobić jak najtaniej i najfajniej. Znajdują się z innymi, którzy oferują im przejazdy, noclegi itp. I wiem, że to była jakaś konkretna strona i nazwa, a nawet kilka. Może wiecie o co mi chodzi? :D

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Podróże

05 maj 2014 - 21:38:26

Niestety nie wiem o co ci chodzi... Nawet nie wiedziałam że takie strony istnieją! Ja do tej pory korzystałam tylko z baz noclegowych takich jak ta <moderacja> Z resztą o nich też dowiedziałam się nie dawno:) Wcześniej szukałam hoteli w Google :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:46 przez moderator.

Podróże

05 maj 2014 - 21:45:40

Moja znajoma jeździła po prostu stopem przez Europę. To znaczy w grupie, ze znajomymi ze studiów.

Podróże

05 maj 2014 - 21:48:59

pewnie chodzi Ci o Couchsurfing.

wpisz tą nazwę w net i wyskoczą potrzebne strony ;)




znajomy mojego męża tak podróżuje i jest to naprawdę świetny sposób,
można poznać sporo ciekawych ludzi ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-05 21:51 przez Agne.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Podróże

06 maj 2014 - 19:13:52

Podróż autostopem czy po prostu czyimś samochodem plus wynajem apartamentu wakacyjnego to świetny sposób nie tylko na dobrą zabawę, ale również na tanie wakacje :)

Podróże

06 maj 2014 - 19:19:16

blablacar.pl to stronka na której znajdziesz osoby podróżujące dysponujące wolnymi miejscami w aucie dla osób które również wybierają się w podróż w tą samą stronę.

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

Podróże

06 cze 2014 - 08:37:58

Możesz na przykład wejść na tę stronę: [moderacja - link usunięty na prośbę przedstawiciela firmy Qtravel] - jeśli oczywiście interesują CIę egzotyczne kierunki.
Znajduje się tam opis najsłynniejszego kurortu Dominikany - Punta Cana a także fajna wyszukiwarka, która przeszuka dla Ciebie praktycznie wszystkie oferty w sieci w tym kierunku. Warto jest zrobić sobie takie porównanie ponieważ potrafią być bardzo różne - teraz akurat jest fajna pora. Można wynająć sobie wycieczkę w first minute kiedy to można liczyć na świetne rabaty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-07 09:55 przez moderator.

Podróże

06 cze 2014 - 08:45:19

jest cos takiego jak bla,bla,bla(chyba tak to sie nazywa)moja znajoma tak podrożuje po Polsce i jest zadowolona.

Podróże

06 cze 2014 - 08:58:44

Ja mogę polecić fajną stronkę fly4free. Nie do końca o podróżach ale dla podróżników :) Codziennie są wrzucane promocje na bilety lotnicze. Ja dzięki tej stronce poleciałam na majorkę za 190 zł w 2 strony :)

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

Podróże

17 cze 2014 - 13:35:02

Ja szukając noclegu na wakacje sprawdzam bazy noclegowe i wypytuję znajomych gdzie warto jechać. Jak na razie to się sprawdza. W tym roku udało mi się znaleźć fajny pakiet wakacyjny na http://szafiarenka.pl/37/7825794/podroze.html#msg-7873099 i jadę do Kołobrzegu wstępnie na tydzień. Jak mi się spodoba to zostanę trochę dłużej:)

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

Podróże

24 cze 2014 - 16:51:08

Na forach podróżniczych mozna też poszukać. Na pewno znajdą się takie osoby chętne na takie wycieczki

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Podróże

02 sie 2014 - 14:08:13

No Hej :) wiem, wiem i jakich stronach wspominasz. Słyszałam już o kilku i nawet na jednej się kiedyś zarejestrowałam, ale teraz nie pamiętam niestety jaka to była nazwa strony... bytheway czy coś takiego, ale nie jestem pewna. Co do noclegów to pomocne okazują się bazy internetowe z noclegami, bo przecież jeździmy w różnych kierunkach :). Taką bazą może być chociażby http://www.noclegowo.pl/, a przejazdy to może autostopem ;).

Podróże

02 sie 2014 - 14:15:57

Polecam Olneo i Globtrotera. Tam ludzie piszą gdzie się wybierają, szukają chętnych na wspólną wyprawę itd. Myślę, że mniej więcej o to Ci chodzi:)
Aha, a noclegi, o których wspominasz to zapewne Hospitality Club.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-02 14:19 przez starababa.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Podróże

18 kwi 2015 - 17:16:30

Ja cichutko proponuję piękny Kraków i APARTAMENTY FLORIAN. Dobre ceny bliskość centrum i wspaniałe wnętrza :)

Podróże

11 sie 2022 - 17:39:42

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć jak podróże są fajną sprawą i ja jestem zdania, że właśnie dość istotną kwestią jest to aby przede wszystkim zdawać sobie sprawę z tego gdzie szukać wiadomości turystycznych. Jak dla mnie doskonałym do tego miejscem jest portal https://turystyka24.tv/ do którego ja bardzo chętnie zaglądam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wakacje zagranicą