Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WŁADYSŁAWOWO

02 maj 2014 - 14:02:19

Hej dziewczyny. Przeglądając wszystkie możliwe wątki na temat wakacji nad morzem podjełam (mam nadzieję, że słuszną:P) decyzje o wyjeździe do Władysławowa. Sprawa wygląda tak, że jadę tam z chłopakiem i moimi rodzicami. Głównie wyjazd ma być dla nich, aby w końcu trochę się zrelaksowali, ale leżenie jedynie nad morzem też nie jest dobre, czytałam, że we Władysławowie jest kilka miejsc do zobaczenia więc ruszyć się można.

Więc po pierwsze chciałabym się dowiedzieć czy moje zdanie jest trafne? Czy jest to raczej miasto bardziej imprezowe dla młodszych ludzi? Moi rodzice są już dość starsi więc myślę, że źle by się czuli gdyby dookoła było pełno dyskotek,barów z głośną muzyką i pijanych (bądź nie:))) młodych ludzi. To na pewno nie pozwoliłoby się im zrelaksować.

Jeżeli to dobry wybór to czy ktoś mógłby polecić jakiś nocleg? Pokój z łazienką, podwórkiem najlepiej gdyby było chronione, albo chociażby dobrze ogrodzone bo jedziemy autem. Cena też nie jakaś wielce wygórowana, gdybyśmy znaleźli coś do 60zł byłoby cudownie, a wiem, że można jeszcze taniej.

A jeżeli to zły wybór to co byście poradzili? Nie chcemy jechać do jakiejś przysłowiowo mówiąc dziury:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-02 14:10 przez ewaa2112.

WŁADYSŁAWOWO

02 maj 2014 - 14:08:15

we władysławowie miałam najlepsze wakacje życia gdy miałam 17 lat ( w ciągu 10 dni byłam jeden raz nad morzem a miejscówkę mieliśmy 500 m od niego :D Cały czas imprezowanie, imprezowanie) więc to jest słaba opcja dla Twoich rodziców

WŁADYSŁAWOWO

02 maj 2014 - 14:14:32

Ja byłam we Władku i bardzo mi się podoba :-) Polecam Władysławowo-Cetniewo i tą okolice, praktycznie same centrum.
Na Róży Wiatrów szukaj noclegu, a na pewno znajdziesz coś fajnego.
Niestety gdzieś mi się numer zapodział, a mieliśmy fajny pokoik z łazienką i aneksem.

WŁADYSŁAWOWO

02 maj 2014 - 14:16:54

Władek to stanowczo miescowość dla młodych; mnóstwo barów, klubów, alkoholu i wszędzie pijani młodzi( nie zawsze) ludzie. Na plaży nie ma gdzie się gdzie położć, jeżeli nie przyjdziecie ok 8. Ale 2 km od władka jest Chłapowo tam jest spokojniej. Tam moglibyście wziąć nocleg. Rodzice by odpoczeli a Wy byście mieli blisko do miasta. 15 minut na piechotę, lub taxi 15 zł. ;-)
Co roku jeżdzę do Władka i często nocleg mam właśnie w Chłapowie.
Najlepsza miejscowość nad morzem!!

Edit: Dużo ofert tanich noclegów jest na gruponach i innych :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-02 14:18 przez Doti91.

WŁADYSŁAWOWO

02 maj 2014 - 14:38:23

A możesz mi cos więcej powiedzieć na temat tego Chłapowa? jak tam z dostępem do np restauracji, jakiś barów, sklepów.

Wypytuje tak bo kiedyś miałam naprawdę niemiłą sytuację jak z polecenia trafiliśmy na totalną dziurę gdzie był jeden bar rybacki i dwa sklepy spożywcze. Wtedy przeżyłam szok:D

Przejrzałam troche zdjęć i informacji w necie no i powiem szczerze, że nie zachwyca mnie to miejsce.
tak naprawdę ciężko mi się określić bo ja bym chciała co innego i wiem, że moi rodzice czuli by się lepiej w innym klimacie niż ja więc trzeba pójść na jakiś kompromis. Dlatego chciałabym coś takiego pośredniego:P Nie musi być to koniecznie w obrębie Władysławowa.

Podoba mi się taka miejscowość jak np Niechorze. Nie za dużo i nie za mało sklepów, barów jakiś miejsc z rozrywkami, grami. Za to chyba tylko dwie dyskoteki. Więc coś takiego byłoby w sam raz. Ale chciałabym zobaczyć też inne miejsca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-02 14:45 przez ewaa2112.

WŁADYSŁAWOWO

02 maj 2014 - 17:33:19

Chłapowo to tak naprawde najbardziej odległa dzielnica Władka. Sa tam sklepy bary itd ale jest mniej ludzi, na plaży sporo miejsca. Zejście na plaże jest z klifu.
Wejdz sobie na googlach popatrz zdjęcia ;-)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 4/5

WŁADYSŁAWOWO

23 maj 2014 - 09:48:38

Zdecydowanie polecam, rzeczywiście sporo miejsc do zwiedzania :) Gdybyście mieli problem z wyszukaniem noclegu to polecam zajrzeć na stronę: http://www.noclegowo.pl/noclegi/wladyslawowo/

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

WŁADYSŁAWOWO

27 maj 2014 - 10:32:47

Potwierdzam, Władysławowo to faktycznie imprezowe miejsce dla młodych ludzi, ale to nie oznacza, że nie możesz się tam wybrać z rodzicami, bo starsi ludzie też tam jeżdżą, bo to urokliwe miasto, gdzie nudzić się na pewno nie będziecie:) Jeśli byście się zdecydowali to fajną miejscówką, żeby się zatrzymać we Władysławowie jest ta kwatera, nawet mają teraz fajną promocje, tanio:)

WŁADYSŁAWOWO

27 maj 2014 - 10:36:19

Mysle ze kazdy bedzie sie tam dobrze czuł:) Polecam tez chłapowo kolo władysławow :) plaza do wladysławowa mozna sobie wtedy przejsc :)) Chłapowo jest mniejsze. Ja dwa lata temu mialam nocleg po negocjacji za 35zl chyba :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podróże