Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na majówkę?

25 kwi 2014 - 12:34:01

Gdzie wybieracie się na weekend majowy? My co roku robimy go sobie w kwietniu. W maju jest dla nas za dużo wszędzie ludzi, a jak to jest u Was?:)

Gdzie na majówkę?

25 kwi 2014 - 23:47:44

W tym roku zdecydowaliśmy się na góry:) A dokładniej na Rabkę-Zdrój, tyle, że już w marcu rezerwowaliśmy nocleg, bo znalazłam taka fajną okazję:) Teraz widzę, że sporo osób szuka jakiegoś noclegu na ostatnią chwilę, lepiej wczesniej zaplanować :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie na majówkę?

09 kwi 2015 - 13:30:42

Zielona Polana - Łączki - w Bieszczadach. Miejscówka zdecydowanie sprawdzona, a przede wszystkim całość dopracowana. Największy plus - cena do jakości. Mają dobre jedzenie, bardzo dużo atrakcji dla dzieci, a same dzieci wszystko mają za free. Ktoś się może wybiera tam w tym roku?

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie na majówkę?

14 kwi 2015 - 21:22:03

Ja uciekam do Krakowa, dokladnie do APARTAMENTÓW FLORIAN razem z ukochanym narzeczonym :) Będzie blisko Starego Miasta, więc super bo chcemy dokładnie je zbadać :)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

Gdzie na majówkę?

29 lut 2016 - 23:22:14

W tym roku z dziećmi wybieramy się do Pensjonatu Słoneczna Róża. Ośrodek znajduje się w Szklarskiej Porębie. Jest tam wiele atrakcji i oczywiście piękne widoki :) Coś dla ciała, coś dla ducha :) Zostawiam link gdybyście były zainteresowane http://slonecznaroza.pl/ :)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie na majówkę?

18 mar 2016 - 23:21:50

Budapeszt? Pamiętam jak z radia wygrałam tam wycieczkę, śliczne, na prawdę śliczne miasto. Zadziwiający jest fakt że tam można skręcać tylko w prawo, żeby gdzieś dojechać trzeba się nieźle natrudzić i dobrze znać miasto. Bilety lotnicze warto tutaj zamawiać mają naprawdę tanie te loty http://rezerwacja-biletow-lotniczych.pl/

Gdzie na majówkę?

19 mar 2016 - 00:54:43

Na majówkę hmmm, nie wiem 2 maja mam urodziny, więc trzeba coś wymyśleć xd pierw trzeba opiekunkę do dzieci znaleźć a póżniej można coś kombinować hihihihi ^^ jestem tutaj nowa... Zapraszam do obserwowania mnie :*

Gdzie na majówkę?

21 mar 2016 - 23:29:11

Ja z moją koleżanką lecimy do Amsterdamu, już nie mogę się doczekać!

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na majówkę?

07 kwi 2016 - 07:11:41

Teraz jest dość ciepło, więc chyba fajnie byłoby pospacerować po plaży w maju. Na przykład w Sopocie. Byłam tam parę razy, nie tylko latem. Nawet jak się trafi brzydka pogoda, to jest gdzie się podziać - mnóstwo restauracji. A na nocleg możecie wybrać apartamenty blisko plaży: http://www.joasia.com.pl/

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na majówkę?

08 kwi 2016 - 15:49:19

Ja chciałam do Budapesztu się wybrać. Nawet znalazłam fajny apartament na bookapart na przenocowanie, ale nie wiem czy wyjazd wypali ze względu na prace niestety.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie na majówkę?

19 kwi 2016 - 15:03:01

Ja w tym roku byłam w Malborku na wycieczce jednodniowej, w majówkę wybieram się ponownie. miasto robi bardzo pozytywne wrażenie. W kwestii jedzenia polecam sprawdzić lokal Karczma Zamczysko po drugiej stronie rzeki, na wzniesieniu z widokiem na Zamek. Mają genialne jedzenie ! :)

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie na majówkę?

21 kwi 2016 - 13:42:19

Cytat
tynka082
Ja w tym roku byłam w Malborku na wycieczce jednodniowej, w majówkę wybieram się ponownie. miasto robi bardzo pozytywne wrażenie. W kwestii jedzenia polecam sprawdzić lokal Karczma Zamczysko po drugiej stronie rzeki, na wzniesieniu z widokiem na Zamek. Mają genialne jedzenie ! :)

Oj tak, Malbork jest cudny. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się tam pojechać z córeczką. Póki co zwiedzamy raczej okolice Krakowa, bo córka nie przepada za długimi podróżami samochodem, a do Malborka jednak kawał drogi... teraz planujemy wypad do jakiegoś gospodarstwa agroturystycznego, choć na razie jeszcze konkretów brak, a czas goni ;) póki co kusi mnie, żeby kupić taką opaskę http://www.siband.pl/ , w razie gdyby córka zniknęła nam z oczu, co przy dzieciach niestety może się zdarzyć.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie na majówkę?

28 kwi 2016 - 14:25:11

Ja się wybieram do Wejherowa i Wam też polecam to miejsce :) Cudowne miejsce z mnóstwem atrakcji, takich jak np. Kalwaria Wejherowska czy Szlak Abecadła kaszubskiego. W końcu Wejherowo to duchowa stolica Kaszub. www.wejherowo.pl

Gdzie na majówkę?

06 maj 2016 - 13:00:35

My zwykle wybieramy góry, bo je po prostu kochamy :) W tym roku było Kościelisko/Zakopane :) Ludzi multum, ceny gdzieniegdzie jak z kosmosu, górale kantują przy wydawaniu reszty w drewnianych budkach, ale i tak nie żałuję! W górach jest wszystko co kocham :)

Gdzie na majówkę?

09 maj 2016 - 15:06:28

Ja zwykle gdzieś w kraju. Teraz byłam we Wrocławiu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie?