Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolonie dla dzieci 2014

31 sty 2014 - 15:01:18

Witam mam pytanie do mam które dzieci w wakacje wysyłacie na kolonie z jaki polecacie biura , ja po raz pierwszy chce wyslac na kolonie mojego 9 letniego syna ,kiedyś pamiętam za moich czasów to kolonie organizowane były z kopalni oj jest co wspominać...

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Kolonie dla dzieci 2014

07 lut 2014 - 13:46:41

Nasze dziecko ma organizowany wyjazd ze szkoły, o tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/dla_szkol.php Miejsce bardzo dokładnie sprawdziliśmy. Nasze dzieci uwielbiają sport, a tam zajęć będzie mnóstwo. Kolejny temat - atrakcje w okolicy, smaczne jedzenie. Coś więcej napiszemy kiedy usłyszę wspomnienia naszych dzieci.

Kolonie dla dzieci 2014

17 mar 2014 - 14:05:27

Na pierwsze w życiu wyjazdy tego typu polecam BAJKOWE KOLONIE, organizowane przez Językiem Dziecka. Dzięki nim Dzieci poczują się jak w kolorowej bajce – pewnie, bezpiecznie, otoczeni troską wykwalifikowanych, sympatycznych pedagogów, wychowawców i miłych rówieśników: http://jezykiemdziecka.pl/bajkowe-kolonie/



Kolonie dla dzieci 2014

07 kwi 2014 - 23:10:08

Ze sprawdzonych miejsc to ja mogę polecić Ci tutaj http://www.kochamwakacje.pl. Moja córa była z nimi dwa razy i zawsze wracała zachwycona. Mają dobre ceny, a przy tym kładą wysoki nacisk na jakość rozrywek i bezpieczeństwo, a to dla nas jako mam jest najważniejsze. :)

Kolonie dla dzieci 2014

09 kwi 2014 - 09:04:53

jezykiem dziecka - ciekawe, czy uiściliście odpowiednią opłatę licencyjną za wykorzystanie postaci z bajek do celów komercyjnych

Kolonie dla dzieci 2014

16 kwi 2014 - 14:41:31

Najlepiej wyślij młodego na Moje Pierwsze Kolonie z Kompasem. Mają w każdym regionie Polski, więc niezależnie, gdzie mieszkasz to będzie niedaleko. Firma już długo działa na rynku, więc doświadczenie mają duże i nie musisz się obawiać, że coś się dziecku stanie. Kadrę mają baaaardzo fajną, sami młodzi, kompetentni ludzie. :)

Kolonie dla dzieci 2014

22 kwi 2014 - 10:47:54

No z pewnością Ci uwierzę... kurde, wybaczcie, może jestem nie miła ale czy naprawdę nie można się wysilić na sensowną rekomendację/wypowiedź?

Kolonie dla dzieci 2014

23 kwi 2014 - 13:26:33

Ja znam z wycieczek szkolnych biuro BUT. Wiele klas w szkole mojego dziecka właśnie z tym biurem jeździło na wycieczki czy na zielone szkoły. Na pierwszą kolonię swojego dziecka w wakacje chyba też się do nich zgłoszę.

Kolonie dla dzieci 2014

02 maj 2014 - 13:04:28

a co chcesz wiedzieć? bo ja mogę ze szczegółami opowiedzieć o kolonii mojego dziecka, ale to dużo miejsca zajmie;) a jak zadasz konkretne pytania, czego się obawiasz i czego oczekujesz to będziesz miała konkretną odpowiedź :)

Kolonie dla dzieci 2014

05 maj 2014 - 11:23:46

Anka vit -> nie oczekuje od Ciebie odpowiedzi na żadne pytanie ale jak już się wtrącasz w dyskusje to pisz konkretną opinie, historie, argumenty a nie bezczelną reklamę -> przez takie wpisy ludzie nie wierzą w dyskusje i opinie zamieszczane na forach a które mogą komuś pomóc w podjęciu decyzji.

Kolonie dla dzieci 2014

07 maj 2014 - 15:40:41

OK. Więc córka była w zeszłym roku na Mojej Pierwszej Kolonii w Pozortach (miała wtedy 7 lat). Miejsce cudowne (sama zawoziłam dziecko na miejsce, więc widziałam), idealne na taką kolonię: niewielki budynek, duży teren zielony dookoła. Wychowawczynią była pani, która na co dzień pracuje w przedszkolu i widać to było po jej podejściu do dzieci. Była uprzejma, wyrozumiała i bardzo opiekuńcza. W czasie obozu rozmawiałam z dzieckiem przez telefon (zwykle wieczorami, kiedy mieli chwilę przerwy przed ciszą wieczorną) i zawsze dziecko było zachwycone tym, co się działo przez cały dzień, opowiadało mi ze szczegółami o zajęciach, wycieczkach i posiłkach (bardzo mu smakowały). Dzień był wypełniony całkowicie, dzieci nie miały czasu się nudzić no i miały cały czas opiekę. Syn (wtedy lat 13) uczy się grać na gitarze, więc pojechał na obóz muzyczny i było podobnie - cały dzień zajęcia (głównie programowe, czyli w tym wypadku muzyczne, ale nie tylko, bo i sportowe, i czasami kąpiel w jeziorze - obóz był koło Giżycka). Oboje byli zadowoleni, bo spędzili miło wakacje. Dla mnie najważniejsze jest, żeby byli bezpieczni i robili to co sprawia im przyjemność, a w przypadku tej firmy tak właśnie jest. W tym roku również wybieram ich obozy i mogę polecić każdemu :)

Kolonie dla dzieci 2014

12 maj 2014 - 18:23:19

Myślę, że można takie rzeczy napisać o wielu biurach podróży które naprawdę przykładają się do swojej pracy szczególnie w organizacji wyjazdów dla najmłodszych. Ja biuro BUT znam z wycieczek szkolnych ale myślę że czas się zdecydować na pierwszy poważny wyjazd.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Kolonie dla dzieci 2014

18 maj 2014 - 20:40:00

Jakoś nie jestem przekonana do wysyłania dzieci na kolonie z obcymi ludźmi... Chyba że jest to wycieczka szkolna. Do nauczycieli mam jako takie zaufanie. My w tym roku postanowiliśmy jechać do Warszawy. Znalazłam fajny hotel na <moderacja> i pewnie jutro zrobię tam rezerwację. Dzieciaki bardzo cieszą się na ten wyjazd. Myśleliśmy o wyjeździe nad morze ale znudziło nam się wylegiwanie się na plaży.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:30 przez moderator.

Kolonie dla dzieci 2014

25 maj 2014 - 09:15:51

Cytat
Malgoha
Myślę, że można takie rzeczy napisać o wielu biurach podróży które naprawdę przykładają się do swojej pracy szczególnie w organizacji wyjazdów dla najmłodszych. Ja biuro BUT znam z wycieczek szkolnych ale myślę że czas się zdecydować na pierwszy poważny wyjazd.

A w jakim wieku masz dziecko? Wybraliście już coś?

Kolonie dla dzieci 2014

26 maj 2014 - 10:51:01

No właśnie, od jakiego wieku wysyłacie dzieci na kolonie? Bo to dość kontrowersyjny temat mam wrażenie i prowadzi do zbytniego przewrażliwienia rodziców, kosztem samodzielności dzieci...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdańsk w Walentynki