Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Kolonie dla dzieci 2014

04 maj 2015 - 12:33:05

Ok - interesuje mnie ta Zielona Polana. Jaki budżet musimy przygotować? I skąd te wyjazdy są organizowane? Trochę poczytałem i przykładając cenę do zakresu oferty wygląda to co najmniej ciekawie. Ktoś tam wysyła dziecko w te wakacje?

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 6/5

Kolonie dla dzieci 2014

14 maj 2015 - 12:13:16

Wyjazdy na kolonie organizowane są z biur podrózy. Warto jest zgadać sie z rodzicami i wspólnie zorganizować taki wyjazd dla grupki dzieci. Znasz może biuro Avia Tour Travel?
Tutaj masz stronę z przykładową wycieczką:
[Moderacja - nieopłacona reklama]- konkretnie do PŁocka ( jest to jeden z ciekawszych kierunków). Zajmuja się również organizowaniem wycieczek kolonijnych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-15 08:19 przez moderator.

Kolonie dla dzieci 2014

09 wrz 2015 - 10:07:55

ja swoje dziecko wysłalam na kolonie z biurem podróży Pantur , atrakcyjne ceny, dobrze przeszkolona kadra, fajne wycieczki. Mój synek wrócił bardzo zadowolony i mówi ze chciałby jeszcze raz pjechac, on był we Władysławowie, można wybrac tez obozy tematyczne np. konne czy taneczne

Kolonie dla dzieci 2014

09 paź 2015 - 12:22:51

Nasze dziecko spędza każde wakacje na koloniach w siodle organizowanych w Hotelu Borowianka w Ostrowie Wielkopolskim. Świetny pomysł dla dzieciaków, które kochają konie. Do tego można skorzystać zarówno z kolonii w wakacje letnie, jak i podczas ferii zimowych. Polecam w 100%!

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 3/5

Kolonie dla dzieci 2014

07 sty 2016 - 23:09:29

Ja miałam 7 lat jak pojechałam pierwszy raz na kolonie i bardzo mi się podobało. Mój synek jest jeszcze za mały, ale na pewno będzie jeździł . [moderacja - spam] . Dzieciaki potrzebują troszkę wolności i oderwania od rodziców.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-08 07:17 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Kolonie dla dzieci 2014

10 lip 2016 - 23:48:58

Mam jedno sprawdzone miejsce http://lesnaradosc.pl/ możecie tam pojechac ze swoim dzieckiem dla was też znajdą sie atrakcje tj: tenis, basen,wycieczki rowerowe;)

Kolonie dla dzieci 2014

13 lip 2016 - 11:38:49

Zapraszamy grupy zorganizowane, takie jak wyjazdy integracyjne dla firm oraz kolonie dla najmłodszych.
U nas dzieci w każdym wieku znajdą moc atrakcji dla siebie. Oferujemy nie tylko wspaniałe, malownicze położenie hotelu, ale również smaczną i zdrową kuchnię.

Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie, bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla.

Hotelik Orański jest również przyjazny zwierzętom.

Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

KONTAKT
www.hotelikoranski.pl
793 665 806 Paulina Grzelaczyk

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

darmowy 5 dniowy nocleg dla 2 osób