Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 15:39:37

Planuję w tym roku z ukochanym jechać na jakieś "lepsze" wakacje. Tj za granicę. Opcja obowiązkowa to samolot. Chciałam się zorientować jakie miejsca polecacie? W rozsądnej cenie oczywiście.
Myślałam o Rodos, ale nie znalazłam nic ciekawego w przystępnej cenie :( Może Albania? Sama nie wiem. Co polecacie? Jakie biura podróży?

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 15:43:32

heh i nie znajdziesz wczasy z roku na rok są coraz droższe... nie rezerwuj wcześniej bo biura plajtują...poczekaj na ostatnią chwilę na lasta w tedy cena będzie korzystna

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 15:43:40

polecam chorwacje albo bulgarie i zorganizowanie wyjazdu samemu wyjdzie duzo taniej a ceny tam sa naprawde przystepne;)

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 15:44:25

Jak szukasz taniej to polecam Bułgaria opcja all in.
Byłam w Słonecznym Brzegu, do obejrzenia na miejscu jest ok 4-5 malowniczyc miejscowości, można dojść na piechota, można podjechać busem, który kosztuje 2 zł na polskie. waluta też przystępna, jednak najbardziej opłaca się na miejscu zamieniac eura na ich walutę.

dlaczego all in? bo jedzenia i picia masz zapewnione cały czas, a na miejscu gdybyś chciała jadać w restauracjach i kupowac wode / alkohol to to po prostu wychodzi drożej. jak liczyłam z mężem średnie ceny to w opcji all in oszczędność ok 300 zł za osobę za 7 dni.

może ciepłe, plaże czyste, polecam

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 15:45:45

ja byłam w chorwacji w tamtym roku jest drogeria lepiej za tą samą cenę z biurem lecieć i niczym się nie przejmować...

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 15:47:35

Ja byłąm w Tynezji i Egipcie w tym roku lecimi na Rodos ale fakt Rodos jest drogie my za dwoje na 10 dni płacimy 10 0000 zł
Egipt za 2 tyg zapłacisz do 3,5tys za osobę ale to już super hotel a Tunezja jest jeszcze tańsza:)
I już od tamtego roku nie ma lasta więc się tym nie sugeruj lepiej jak najpredzej zamówić wycieczkę później już tez może nie być miejsc tam gdzie chcesz dokładnie lecieć i weźmiecie byle jaki hotel



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-14 15:49 przez malwina-kocaj.

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 15:47:47

ja bylam 2 lata temu tylko ze autem na własny koszt i razem z chlopakiem zmiescilismy sie w niecalych 5 tysiacach za 2 tygodnie niczego sobie nie zalujac a wrecz przeciwnie:)

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 15:51:25

rodos, kreta, cypr, majorka, najlepiej ze sprawdzonych biur podrózy tui, itaka itp :)

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 15:51:30

Jeszcze dla przykładu powiem że jak my byliśmy w Tunezji to płąciliśmy dokłądnie 1630zł na osobę za tydzien za 5* hotel opcja all in:)
a biura wszytskie ale te bardziej znane rainbow, itaka, wezyr, sam&fan, grecos, alfa star, neckerman, jest jeszcze ich kilka.
Musicie znaleźć zaufane biuro które nie będzie chciało na was zarobić tylko dobrze doradza:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-14 15:53 przez malwina-kocaj.

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 15:51:53

Barcelona serce najlepiej samemu kupić jakieś tanie loty i wynająć coś we własnym zakresie. ja przynajmniej się na coś takiego nastawiam w tym roku

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 15:53:20

Ja polacam wyjazdy z studenttravel. Ceny są w miarę niskie, mają w swojej ofercie i autokar i samolot. Na ostatnie wakacje z narzeczonym chcieliś1my pojechać na jakieś lepsze wakacje, zaryzykowaliśmy wyjazd z tym biurem. Obawialiśmy się, że będzie lipa, noclegi byle gdzie, autokar badziewny, a okazało się zupełnie odwrotnie. Nie były to powalające warunki, ale nie można za dużo wymagać za 1200 zł/os. Wybraliśmy chorwację, w cenie przejazd i nocleg, w sumie wydaliśmy na cały wyjazd po 2000 i na prawdę było warto.

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 15:57:54

Cytat
jamajka1991
Ja polacam wyjazdy z studenttravel. Ceny są w miarę niskie, mają w swojej ofercie i autokar i samolot. Na ostatnie wakacje z narzeczonym chcieliś1my pojechać na jakieś lepsze wakacje, zaryzykowaliśmy wyjazd z tym biurem. Obawialiśmy się, że będzie lipa, noclegi byle gdzie, autokar badziewny, a okazało się zupełnie odwrotnie. Nie były to powalające warunki, ale nie można za dużo wymagać za 1200 zł/os. Wybraliśmy chorwację, w cenie przejazd i nocleg, w sumie wydaliśmy na cały wyjazd po 2000 i na prawdę było warto.

dokładnie! jeśli ktoś nie chce samemu wszystkiego organizować to studenttravel daje radę

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 15:59:20

Też się mam zamiar wybrać gdzieś na wczasy i podbijam, czy ktoś już ma jakieś sprawdzone biuro podróży ?

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 16:00:08

Cytat
SunFlower23
Jak szukasz taniej to polecam Bułgaria opcja all in.
Byłam w Słonecznym Brzegu, do obejrzenia na miejscu jest ok 4-5 malowniczyc miejscowości, można dojść na piechota, można podjechać busem, który kosztuje 2 zł na polskie. waluta też przystępna, jednak najbardziej opłaca się na miejscu zamieniac eura na ich walutę.

dlaczego all in? bo jedzenia i picia masz zapewnione cały czas, a na miejscu gdybyś chciała jadać w restauracjach i kupowac wode / alkohol to to po prostu wychodzi drożej. jak liczyłam z mężem średnie ceny to w opcji all in oszczędność ok 300 zł za osobę za 7 dni.

może ciepłe, plaże czyste, polecam

właśnie byłam w bułgarii ale bez all in, tym razem wolałabym z. Last odpada - muszę wiedzieć, kiedy pojedziemy. A co do organizacji samemu chyba bym sie bała - choć wiem, że to taniej
Cytat
edekzkrainykredek2
ja byłam w chorwacji w tamtym roku jest drogeria lepiej za tą samą cenę z biurem lecieć i niczym się nie przejmować...
właśnie tak myślę.
Cytat
mitra777
ja bylam 2 lata temu tylko ze autem na własny koszt i razem z chlopakiem zmiescilismy sie w niecalych 5 tysiacach za 2 tygodnie niczego sobie nie zalujac a wrecz przeciwnie:)

a gdzie? dla mnie podróż tyle godzin samochodem odpada, za 5 tys to samolotem polecimy na 10-11 dni do bulgarii
ja byłam z biura AMida - 3 lata temu, mało znane ale wg mnie super oferta, wszystko Ci załatwią i z głowy. Za 2 tyg z samolotem, ale bez wyżywienia, to nas wyszło 1,5tys od osoby.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-14 16:06 przez blackmamba.

gdzie na wakacje 2014?

14 sty 2014 - 16:03:52

ja w tym roku planuje Włochy, dziewczyny jak myślicie lepiej na własną ręke czy przez biuro? jakie tam a ceny w ogole wie ktos? :)

Cytat
blackmamba
Cytat
SunFlower23
Jak szukasz taniej to polecam Bułgaria opcja all in.
Byłam w Słonecznym Brzegu, do obejrzenia na miejscu jest ok 4-5 malowniczyc miejscowości, można dojść na piechota, można podjechać busem, który kosztuje 2 zł na polskie. waluta też przystępna, jednak najbardziej opłaca się na miejscu zamieniac eura na ich walutę.

dlaczego all in? bo jedzenia i picia masz zapewnione cały czas, a na miejscu gdybyś chciała jadać w restauracjach i kupowac wode / alkohol to to po prostu wychodzi drożej. jak liczyłam z mężem średnie ceny to w opcji all in oszczędność ok 300 zł za osobę za 7 dni.

może ciepłe, plaże czyste, polecam

właśnie byłam w bułgarii ale bez all in, tym razem wolałabym z. Last odpada - muszę wiedzieć, kiedy pojedziemy. A co do organizacji samemu chyba bym sie bała - choć wiem, że to taniej
Cytat
edekzkrainykredek2
ja byłam w chorwacji w tamtym roku jest drogeria lepiej za tą samą cenę z biurem lecieć i niczym się nie przejmować...
właśnie tak myślę.
Cytat
mitra777
ja bylam 2 lata temu tylko ze autem na własny koszt i razem z chlopakiem zmiescilismy sie w niecalych 5 tysiacach za 2 tygodnie niczego sobie nie zalujac a wrecz przeciwnie:)

a gdzie? dla mnie podróż tyle godzin samochodem odpada, za 5 tys to samolotem polecimy na 10-11 dni do bulgarii
w Croati , ale wszysko zaplanowalismy na miejscu i w sumie nie bylo zadnych nieprzyjemnosci wszystko super z checia sie wybiore tam jeszcze na takiej zasadzie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-14 16:06 przez mitra777.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wyjazd z chłopakiem