Obecnie rozmawiamy o:

grzejnik do łazienki

gorący temat

Opakowania

20 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje

13 sty 2014 - 08:11:41

Wiem,wiem jeszcze mnóstwo czasu,ale już musze planowac gdzie sie wybiore na wakacje.Dodam,że 2 lata nie bylam na żadnym urlopie.Poleccie dziewczyny super miejsca w Polsce:)Tam gdzie byłyście i dobrze wspominacie:)
?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-13 20:11 przez Innaczana.

Gdzie na wakacje

17 sty 2014 - 14:04:55

Ja latem preferuje nasz polskie morze;) Góry też są ok, ale wolę je zimą:) A co do morza to bardzo fajna miejscowość to Łeba, przynajmniej dla mnie:) Nie idzie się tam nudzić, a jak dopisze pogoda to w ogóle super:)A jesli chcecsz zaszaleć to polecam Ci ten hotel:)

Gdzie na wakacje

17 sty 2014 - 14:09:45

w Polsce? jak chcesz naprawdę wypocząć i poleżeć na słoneczku, to polecam wyjazdy za granicę:)
za tą samą kasę masz All Inclusive:) i pełne słońce non stop!:)
ja kiedyś też jeździłam nad polskie morze, ale po urlopie we Włoszech i w Egipcie nie wyobrażam sobie innych wakacji.
co prawda u nas też jest ładnie, ale max. na weekend.
zastanów się:)
polecam biuro podróży sun&fun

Gdzie na wakacje

20 mar 2014 - 20:00:58

jeśli polska to również może aczkolwiek wolę zagranice do Włoch Rimini Riccione Chrwacja... ok 1300km tyle czasu jadę co na Bałtyk pogoda gwarantowana ceny podobne bo niestety ale nad morzem już nie jest tak tanio jak kiedys a jak nie ma pogody to sie wydaje mnóstwo kasy po barach:)a kocham słońce morze i opalanie

Gdzie na wakacje

20 mar 2014 - 20:03:47

Z Polski to polecam Łebę chociaz bylam tam 2008 i nie wiem jak jest teraz ale jest co robić bo prócz plaży można przejść się na wydmy brzegiem morza,można zafundować sobie wędrówkę nad jezioro i popływać tam kajakiem albo rowerem wodnym, w mieście też dużo atrakcji.Najważniejsze żeby pogoda dopisała :)

Gdzie na wakacje

20 mar 2014 - 20:06:33

Bieszczady! Pięknie jest, można dużo pozwiedzać :) Solina i okolice!

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje

20 mar 2014 - 20:10:03

Hm..Ja chyba mam podobne odczucia co dziewczyny powyżej.. Niestety, drogo i niepewna pogoda.. Największa wada to pogoda, bo wiadomo wszędzie trzeba zapłacić :) Pomyśl o Chorwacji, czy Egipcie..Bo jeśli znajdziesz coś do 1,5tys za osobę za granicę, to bierz :) Bo u nas, wydasz nie mniej :)
A do tego dużo ludzi nad morzem :) Ja, co roku wakacje inaczej. Jestem typem samotnika.Więc: mazury-piękny, malowniczy dworek z miłymi gospodarzami..
Bieszczady-długie wycieczki, piękny krajobraz. Unikam miejsc nadmiernie zatłoczonych :) Więc Zakopane-odpada. Tak samo jak morze:) Tam to tylko we wrześniu i z modlitwą o ładną pogodę :)

Gdzie na wakacje

21 mar 2014 - 18:40:24

Kurcze ja się wybieram w Bieszczady już od 3 lat, z wielką tęsknotą.

Gdzie na wakacje

21 mar 2014 - 18:45:05

Mazury !!!:)

Wilkasy koło Gizycka , mogę polecić świetny domek :))




niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie na wakacje

21 mar 2014 - 19:41:59

A, Gizycko jest piękne, no i w ogóle Mazuuury cud natury:)
W tamtych rejonach moge podsunąć Masovię - hotel 3 gwiazdki, świetnie urządzony - tańsze rezerwacje u nich przez http://www.hotele.pl/gizycko/masovia/, choć pewnie na innych stronach też się da, ale polecam hotele.pl bo akurat korzystałam ostatnio.

Gdzie na wakacje

21 mar 2014 - 19:43:40

KOLOBRZEG - Sunrise serce

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na wakacje

25 mar 2014 - 12:36:25

Ja również jestem zdania, że warto jest zaplanować wakacje już teraz kiedy to wybór kwater jest stosunkowo duży.
Sama planuję wybrać się to samo miejsce w jakim wypoczywaliśmy z mężem w zeszłym roku :) Czyli do Świnoujścia ;) Musimy jeszcze poczekać na decyzję o tym kiedy mąż dostanie swój urlop.
Może również uda nam się wynająć ten sam nocleg? :) Znaleźliśmy mianowicie bardo fajna kawalerkę w dobrej jak na tej rejon cenie (trzeba wiedzieć, że noclegi w tego typu kurortach są nieco droższe). Była ładnie urządzona, miała dużo wygód takich jak aneks kuchenny, wygodne duże łóżko - możecie je zobaczyć na zdjęciu poniżej (reszta jest na tej stronie: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/regina-maris/142_526 )
Trochę wysoko połozone ponieważ trzeba było się wspinać na 3 piętro, ale jesteśmy młodzi tak więc za bardzo nam to nie przeszkadzało. Tym bardziej, że mogliśmy się cieszyć bliskim położeniem ładnej plaży jak i centrum.


Gdzie na wakacje

25 mar 2014 - 12:41:46

Mazury serce

Gdzie na wakacje

25 mar 2014 - 12:46:34

Trójmiasto. :)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na wakacje

25 mar 2014 - 17:43:14

W tym roku chcę pojechać do Włoch: www.bibione.waw.pl Znajomi mówili, że jest tak prześlicznie. Już nie mogę się doczekać urlopu ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gdzie na wakacje 2014?