Obecnie rozmawiamy o:

edukacja dzieci

wczoraj o 20:57

Fotowoltaika a Sauna

wczoraj o 18:44

Montaż Klimatyzacji

wczoraj o 15:09

Książka

wczoraj o 11:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na wakacje

28 lis 2023 - 08:53:18

Ogólnie tych różnych miejsc, gdzie można się wybrać nie brakuje. We Władysławowie także miejsca z domkami holenderskimi jak www.wladyslawowodomki.pl. Oczywiście kwestia wielkości czy standardu domku to do indywidualnego wybrania, w zależności od oczekiwań.

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie na wakacje

18 gru 2023 - 17:00:53

Myśląc o Wakacje Tajlandia, to kraj ten wydaje się oferować fascynującą mieszankę kultury i przyrody. Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami z Tajlandii?

Gdzie na wakacje

22 gru 2023 - 17:05:28

Długo myślałem nad tym, gdzie w przyszłe lato wybrać się na wakacje z przyjaciółmi, ale w tym momencie już wiem, że tym miejscem będzie Grecja. Wszystkie niezbędne informacje odnośnie tego co można tam zobaczyć oraz jakie atrakcje turystyczne na nas czekają uzyskałem na witrynie www: https://grecja-wakacje.pl/ . Tak szczerzę mówiąc to już nie mogę się doczekać codziennego wyjścia na przepiękne plaże, oraz fantastycznych widoków, jakie na ten moment widziałem tylko na zdjęciach i filmikach. Oprócz tego przede wszystkim chcę spróbować tej podobno rewelacyjnej śródziemnomorskiej kuchni.

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na wakacje

29 gru 2023 - 11:28:00

Teraz fajne wakacje możesz spędzić też w Polsce, można się wybrać na narty, albo na zwiedzanie, co tylko chcesz. A jak ie mas auta to możesz je wynająć, wystarczy przeczytać o warunkach i zarezerwować je na tej stronie https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-trojmiasto/

Gdzie na wakacje

17 maj 2024 - 17:20:24

Jeśli planujesz zwiedzanie Gdańska, moim zdaniem starówka gdańsk to miejsce, które musisz odwiedzić. Znajdziesz tam piękne, historyczne budynki, urokliwe uliczki i wiele zabytków, które opowiadają bogatą historię miasta. Spacerując po starówce, można poczuć wyjątkowy klimat tego miejsca.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobra wypożyczalnia