Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

SPONSORING

21.06 o 11:53

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Aktywne użytkowniczki

Gdzie na wakacje

11 sie 2015 - 22:07:34

A może rozważysz Chorwację? My jedziemy tutaj, w zeszłym roku też tam byliśmy, piękne plaże no i ciepła woda i nie ma takich tłumów jak teraz nad Bałtykiem :)

Gdzie na wakacje

15 sie 2015 - 13:32:18

Wakacje dobiegają już końca, ale jeśli któraś ma urlop w późniejszym terminie to polecam Puszczę Białowieską: https://www.facebook.com/NocowoPL/posts/992939407417521! Byłam w pierwszym tygodniu sierpnia i wróciłam zachwycona! Nigdy wcześniej nie spędziłam wakacji tak blisko natury! Idealny wypoczynek od wielkomiejskiego pędu:P

Gdzie na wakacje

30 sie 2015 - 17:55:25

W itace są tak tanie lasty na wrzesień, że4 już nie mogę doczeka się swojego urlopu w pażdzierniku i ofert na wczasy w tych terminach. :)

Gdzie na wakacje

31 sie 2015 - 16:35:11

My lecimy niedługo do Włoch całą rodziną. Ostatnio trafiłam na wakacje z dzieckiem co zabrać i chyba skorzystam z tej listy. Wakacje z dziećmi mnie stresuja ale mam nadzieję, że damy radę. To nasza pierwsza zagraniczna wyprawa;)

Gdzie na wakacje

31 sie 2015 - 21:03:37

Jeżeli lubisz nadmorskie klimaty i chcesz uniknąć ciągłego gwaru, a jednocześnie mieć blisko do wszelkiego typu atrakcji to polecam Rewę. Urokliwe miasteczko w pobliżu Trójmiasta. Zachęcam do zapoznania się ofertą transportową na http://transpol.info.pl/

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie na wakacje

01 wrz 2015 - 13:08:38

My planujemy wyjazd gdzieś na tydzień lub trochę dłużej. Na własną rękę. Nie mamy sprecyzowanych planów. Może macie jakieś typy? Gdzie warto polecieć i gdzie szukać tanich lotów? Najlepiej w jakieś ciepłe i słoneczne miejsce :)

Gdzie na wakacje

01 wrz 2015 - 13:46:09

Chorwacja we wrześniu jest piękna. Naprawdę można odpocząć, cudowna pogoda i mało ludzi...

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie na wakacje

01 wrz 2015 - 14:14:38

My lecimy w styczniu do ....Tajlandii Będzie to już mój drugi raz w tym pięknym kraju. Naprawdę warto jest się wybrać bo jest tam o wiele taniej niż u nas. Plaże są po prostu boskie oraz taką wycieczke można sobie samodzielnie zorganizować kilka razy taniej niż z biurami podrozy. Koszty utrzymania na miejscu są niskie. Szczególnie jeśli chodzi o wyżywienie oraz zakwaterowanie.
Większy problem jest z biletem lotniczym ale taka linia jak KLM oferuje w tym momencie przeloty do Bangkoku w cenie 2109 zł. Jest to lot liniowy tak wiec okazja jest spora.

Gdzie na wakacje

01 wrz 2015 - 14:21:00

mnie juz nikt nie namówi na wczasy w Polsce. zapłaciłam w tym roku 1700 osoby za all inclusive w czerwcu do Egiptu i tyyyyle zwiedziłam a nad morzem to tylko zwiedzę albo molo albo latarnie i to wszystko. ja polecam biuro podroży Rainbow Tours

Gdzie na wakacje

01 wrz 2015 - 16:59:00

hej
podepnę się pod wakacyjny wątek ;)
czy może ktoś polecić jakiś przyjemny, niedrogi nocleg w Zadarze w Chorwacji?

Gdzie na wakacje

03 wrz 2015 - 20:19:56

Jeju Tajlandia moje marzenie. My w tym roku do Włoch.

Gdzie na wakacje

07 wrz 2015 - 11:18:14

Co roku jeździliśmy do Mielna lecz teraz trafiliśmy tu http://www.gryfpobierowo.pl - równie dobrze ale dużo taniej.

Gdzie na wakacje

08 wrz 2015 - 12:54:08

A ja właśnie w tym roku wybrałam wczasy w Polsce. Wiadomo za granicą na pewno można więcej zobaczyć i doświadczyć nowych wrażeń, ale jeśli ktoś chce po prostu wypocząć na tydzień czy nawet na weekend, to zdecydowanie lepiej zostać u nas. Spokój i ciszę nie trudno znaleźć :) Wybraliśmy akurat Krynicę Morską, żeby przy okazji powdychać trochę jodu :) Nocowaliśmy w Hotelu Continental - bardzo fajny i przede wszystkim blisko plaży. Wieczorne spacery po plaży były codziennością :D A słyszałam nawet, że teraz otwierają tam aquapark więc tym bardziej warto jechać :) Jeżeli szukacie wypoczynku, relaksu i spokoju i oderwania się od ciągłego zgiełku i zabiegania to zdecydowanie polecam wybrać coś w Polsce. serce

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na wakacje

08 wrz 2015 - 13:12:22

Dolina Baryczy i największy w Europie rezerwat ornitologiczny, gdzie żyje najwięcej gatunków ptactwa w jednym miejscu w Europie - Stawy Milickie na Dolnym Śląsku, gdzie nie można niczym innym jak tylko rowerem bądź piechotą przemierzać kilometry ścieżek oraz trasy rowerowe Sudetów z widokami zapierającymi dech w piersiach!

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie na wakacje

20 wrz 2015 - 17:36:36

Turcja last minute http://www.lotniskalastminute.pl/p,turcja-last-minute-all-inclusive - to dopiero wczasy. Polecam wszystkim w stu procentach. Wrociłam z chłopakiem wypoczęta jak nigdy, a do tego wszystkiego pięknie świeciło słoneczko, a wieczory były takie szalone i mocne. Ah.... Turcja:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wycieczka po Śląsku