Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 10/5

Gdzie na wakacje

07 maj 2014 - 17:52:14

A ja mam w planach urlopik w Polsce ale to na wysokim poziomie ,ostatnio rozglądałam się za hotelem w którym jest spa ,tutaj znalazłam ciekawą ofertę [moderacja-spam]od razu przypadła mi do gustu .Sami zobaczcie ,czasem daleko się szuka a pod nosem jest takie cudo .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na wakacje

09 maj 2014 - 12:41:36

A zastanawiałyście się nad wakacjami zagranicznymi? Obecnie może być tam o wiele taniej niż w Polsce. Ja od lat latam z mężem do Egiptu ponieważ uwielbiamy tamtejsze plaże, słońce i fajne kurorty, w których jest naprawdę bezpiecznie. Zabytków jest mnóstwo co każdy wie ponieważ kultura Egiptu liczy wiele tysięcy lat. Tutaj możecie się z nimi zapoznać: [moderacja-spam]
Osobiście najbardziej podobało mi się w północnej części Egiptu. Kair jest niesamowicie egzotyczny.
A sama Alexandria piękna - warto jest wybrać się na lot balonem. Ekstremalne ale wrażenia wspaniałe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

Gdzie na wakacje

10 cze 2014 - 18:25:07

ja nie wiem czemu tak bardzo chcecie wyjeżdzać za granice. Przecież równie fajnie może być w Polsce. Np w Kołobrzegu. Ja od paru lat jeżdżę w to samo miejsce i korzystam z takich ofert [moderacja-spam]. Nie dość że SPA to jeszcze hotelowa plaża z atrakcjami i ta dbałość o zadowolenie gości. Aż chce sie tam wracać i wracać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na wakacje

09 lip 2014 - 13:13:10

Ja znam bardzo fajne miejsce pod Warszawą. Idealne miejsce na odpoczynek. Nawet do zatrzymania się na pare dni przejazdem. Myślę że warto. Bo w http://www.hotelponiatowski.pl/ jest naprawdę pięknie. Eleganckie i w dobrym stylu pokoje. Obejrzyj sobie zdjęcia ogrodu. Wszystko w przyjemnym zaciszu po za miastem no dla mnie bomba.

Gdzie na wakacje

30 lip 2014 - 10:36:30

Nie tylko zagranicą można miło spędzić urlop, oczywiście najpopularniejszym kierunkiem podróży jest morze, ja byłam na przykład ostatnio na Helu (jak się wybieracie polecam hotel cassubia), można też wybrać się na Mazury, generalnie wszędzie tam, gdzie jest dużo zieleni, spokój i cisza;)

Gdzie na wakacje

30 lip 2014 - 13:08:01

Ja niedawno wróciłam z urlopu, który spędziłam nad zalewem koło Radomia;) udany wyjazd, dowiedziałam się w końcu co to jest flyboard,miałam okazję też pożeglować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-30 16:36 przez groooszki.

Dodaj zdjęcie na dole wiadomości.:
otwórz | pobierz - flyboard (221,1 KB)

Gdzie na wakacje

02 sie 2014 - 08:46:35

Mazury to pozycja obowiązkowa na wakacje - z tego co widzę to morze wyjątkowo zawalone w tym roku, w górach pogoda nie rozpieszcza, a Mazury są ciekawą propozycją bogatą w atrakcje - my zatrzymujemy się w tym hotelu obok Miłomłyna, dokoła jest bardzo dużo ładnych jezior, lasów, tras spacerowych, niedaleko do Olsztyna. Sam hotel posiada dobrą strefę spa i odnowy biologicznej.

Gdzie na wakacje

03 sie 2014 - 13:34:08

To ja zaproponuję riwierę albańską dla tych co lubią sprawdzać mniej znane polakom miejsca wypoczynku i zwiedzania. W Albanii byłam krótko przy okazji wakacji w Czarnogórze i postanowiłam, że kolejnym celem będzie właśnie ten region.


niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na wakacje

28 lip 2015 - 12:39:47

Hotel Adam&Spa znajdujący się w Kudowie Zdrój jest jednym z ekskluzywnych , luksusowych i najczęściej przeze mnie odwiedzanym Hotelem. Dlaczego ? Ze względu na obsługę bardzo miłą , smaczne jedzenie, przystepne ceny zabiegow spa no i wiele innych atrakcji :) Jeśli ktoś chciałby przeczytać wiecej na ich temat to proszę [moderacja - link]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 08:18 przez moderator.

Gdzie na wakacje

28 lip 2015 - 17:27:20

Kierunek ciepłe kraje przełom września/października, oferta last minute z itaką, all inclusive. To moja perspektywa na wakacje. Odliczam. :)

Gdzie na wakacje

28 lip 2015 - 17:43:35

Kurcze,za granica robi sie coraz niebezpieczniej.Teraz Turcja znowu.

Gdzie na wakacje

31 lip 2015 - 11:53:02

Ale komunikaty MSZ nadal dotyczą tych samych terenów co zwykle. Pobyty w kurortach normalnie są realizowane, ludzie latają, wracają zadowoleni. Nie ma potrzeby siania paniki, bo z tego co czytałam w komunikatach biur podróży np. Itaki, kurorty są bezpieczne.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na wakacje

31 lip 2015 - 17:43:13

Ciekawe propozycje, muszę coś właśnie wybrać na sierpień :D

Gdzie na wakacje

31 lip 2015 - 23:18:31

Opcji wyjazdowych jest tyle, że spokojnie można wybrać tanie i bezpieczne miejsce. Jakoś o swój nadchodzący urlop się zupełnie nie martwię. :)
A w itace są super atrakcyjne oferty muszę przyznać.

Gdzie na wakacje

03 sie 2015 - 12:54:13

Mam tylko tydzień urlopu i w ogóle najchętniej bym siedziała w domu. Mąż musiał jechać pomóc swojej mamie, dziecko na koloni. Mnie zaprosiła kuzynka do Limanowej. Obiecuje, że będziemy zwiedzać,chodzić szlakami turystycznymi, a wieczory spędzać w dobrym towarzystwie w restauracji Mekong. Twierdzi, że tak podanej kaczki jeszcze nie jadłam. Chyba ten ostatni argument działa na moją wyobraźnię. Czas zacząć się pakować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tani nocleg warszawa