Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wrocław, ciekawe miejsca, nocleg

12 sty 2014 - 20:38:40

Hej dziewczyny :) chciałabym was zapytać jakie są ciekawe miejsc warte zobaczenia we Wrocławiu. I czy znacie jakiś niedrogi nocleg w centum ? :) z góry dziekuje za odpwiedź :D

Wrocław, ciekawe miejsca, nocleg

16 sty 2014 - 11:19:48

Jeśli jedziesz pierwszy raz do Wrocławia to zwiedzanie możesz zacząć od wrocławskiego rynku, ratusza, panoramy racławickiej:) Takie standardy, ale jak na pierwszy raz warto zobaczyć:) Co do noclegu to fajny jest ten hotelik:)

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Wrocław, ciekawe miejsca, nocleg

01 mar 2014 - 13:38:12

Do wyszukiwania tanich i sprawdzonych noclegów w każdym zakątku świata polecam sprawdzony portal

www.airbnb.pl/c/jfirek

znajdziecie tam oferty tanich mieszkań do wakacyjnego wynajmu i nie tylko

Portal działa na takiej zasadzie jak allegro, dogadujecie się z wynajmującym co do przyjazdu, rezerwujecie nocleg i od razu pieniążki zabierają z karty (jest to o tyle wygodne ze podczas wyjazdu za granicę nie trezba brać dodatkowej kasy na nocleg) po zakończonym pobycie wystawiacie wynajmującemu komentarz- co się podobało a co nie, czy wszystko było zgodne z opisem itp. Bardzo często korzystam z tego portalu- byłam już min. w Budapeszcie (koszt- 400zł za 4 noce/ 4 osoby) w Barcelonie (90zł za 1 noc/2 osoby) w Gdańsku (270zł za 4 noce/ 4 osoby)
Większość noclegów jest w dogodnym umiejscowieniu.

Wrocław, ciekawe miejsca, nocleg

01 mar 2014 - 13:43:11

Dom turystyczny Trio na ul. Trzemeskiej jest tani i jego druga lokalizacja na ul. Kwiskiej. Poza tym przy Rynku jest pełno hostelów, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem czegoś w internecie :)

Wrocław, ciekawe miejsca, nocleg

01 mar 2014 - 13:57:31

Nie polecam Trio, ponieważ jest z lekka patologia tam, a jeśli chcesz mieć udany wyjazd to warto wybrać lepsze miejsce.

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Wrocław, ciekawe miejsca, nocleg

08 mar 2014 - 14:30:29

We Wrocławiu na pewno warto zobaczyć Stare Miasto. Byłam raz i mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę:) Wrocław to zaraz po Poznaniu moje ulubione miasto:) A jeśli chodzi o nocleg to znajdziesz go tu http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/wroclaw/hotel-wroclaw.htm Możesz też od razu zrobić rezerwację online. Ja mam nadzieję, że w tym roku uda mi się wybrać do Wrocka chociaż na trzy dni.

Wrocław, ciekawe miejsca, nocleg

17 mar 2014 - 14:03:06

Cytat
Rozowiutka
Nie polecam Trio, ponieważ jest z lekka patologia tam, a jeśli chcesz mieć udany wyjazd to warto wybrać lepsze miejsce.
Co masz na myśli mówiąc patologia?
Do mnie kiedyś przyjechali znajomi, spali w Trio przy Młodych Techników i sobie chwalili. Komfort akademikowy ale czysto i spokojnie, a co ważne do Rynku dwa przystanki tramwajem.

Wrocław, ciekawe miejsca, nocleg

17 mar 2014 - 14:11:51

Mam na myśli to, że okolica tego miejsca jest nieciekawa. Może Dom Turystyczny sam w sobie jest ok.

zweryfikowana
Posty: 235
Ostrzeżenia: 2/5

Wrocław, ciekawe miejsca, nocleg

17 mar 2014 - 14:27:13

hmm, co do miejsc to sama chętnie bym się dowiedziała. studiuję we wrocławiu zaocznie i niestety nie zdążyłam jeszcze nic zwiedzic :) za to szczerze mogę polecic hostel "Wratislavia" na komuny paryskiej, kilka minut jazdy tramwajem do placu grunwaldzkiego. jest tam niedrogo i mają bardzo ładny wystrój, czysto i schludnie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie na wakacje