Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TUNEZJA 2014

06 sty 2014 - 15:23:48

Witam dziewczyny.
Wybieramy się z chłopakiem na wakacje w październiku (tak ma zaplanowany urlop) dokładniej 5.10-16.10
Zastanawialiśmy się nad Turcją i Tunezją, ale bardziej jesteśmy nastawieni na Tunezję. To będą nasze pierwsze wakacje za granicą dlatego się troche boję, żeby wszystko było ok, żeby sie na miejscu nie okazało że zamiast hotelu przedstawionego w katalogu będzie jakiś barak ;p Pani z biura podróży poleciła nam m.in. ten hotel Vincci Nozha Beach. Czy któraś z wam tam może była? Jakieś opinie?
http://www.tui.pl/wakacje-samolotem/blisko-i-cieplo/tunezja/tunezja-kontynentalna/hotele;show,2503,hotel-vincci-nozha-beach-nbe16094?hotel=5813&m=h#/zakwaterowanie=DZZ1&wylot=POZ&food=A&len=7&os_dorosle=2&dzieci=0&dt_from=05-06-2014&mode=autoredirect


Proszę o komentarze.
Pozdrawiam:)

TUNEZJA 2014

06 sty 2014 - 15:28:15

Tui jest pewnym i bezpiecznym biurem podróży, także spokojnie.

TUNEZJA 2014

06 sty 2014 - 15:31:19

Ja rok temu byłam co prawda z Neckermanna i co prawda w Hiszpanii, ale jestem zadowolona z tego biura ;)) Może tam też poszukaj ;)?

TUNEZJA 2014

06 sty 2014 - 15:35:08

Leciałam w tym roku do Turcji z TUI - wszystko w jak najlepszym porządku. Hotel okazał się nawet lepszy niż w katalogu. Jednak na ta taki termin polecam Tunezję, w Turcji na przełomie sierpnia/września już zaczęły być chłodniejsze wieczory i ogółem chłodniej. Zależy też jakie warunki atmosferyczne Wy chcecie :)

TUNEZJA 2014

06 sty 2014 - 15:39:21

znam ten hotel , byłam tam, jest świetny !

TUNEZJA 2014

06 sty 2014 - 15:39:55

Znajomi byli w 2013r i powiem szczerze weźcie sobie kilka jednodolarówek tam jeśli od czasu do czas zostawisz napiwek to traktują Cie jak króla (jeśli chodzi o Tunezję) a no i za ok 50 dolarów możesz pogadać w recepcji i dają Ci pokój z podwyższonym standardem ;) może się przydadzą takie wiadomości ;))

TUNEZJA 2014

06 sty 2014 - 18:44:55

Powiem, że troszke się uspokajam i przekonuję do tego hotelu. Tylko TUI w październiku już nie organizuje lotów to Tunezji, ale pani z biura TUI załatwiała by nam ta wycieczke przez Sun & Fun. No i przed chwilą naczytałam się troszkę negatywnych komentarzy. Może za dużo czytam, bo wiadomo są klienci zamożni no i bardzo wymagający co nawet super hotel skrytykują i dają niskie oceny. Mnie niestety jak narazie nie stać na wycieczkę powyżej 2 tys/ osobę. Jeśli chodzi o hotel to te 4 * raczej musi mieć.

czerwona_Mi - dziękuję za informację napewno się przyda:)

Dziękuję wszystkim za komentarze i gdyby któraś jeszcze się chciała wypowiedzieć będę wdzięczna :)

TUNEZJA 2014

06 sty 2014 - 18:54:28

tunezja jak egipt ja bym się nie wybrała na każdym kroku naciągacze prizent prizent i łan dinar...wybrała bym turcję

TUNEZJA 2014

06 sty 2014 - 19:00:05

nie polecam tunezji..jak już to Turcję. A i tak uwielbiam Grecję, standard zawsze wyższy a ludzie o milion razy milsi i przyjaźni a nie na każdym kroku tylko nagabywanie...

TUNEZJA 2014

06 sty 2014 - 19:04:00

Ja w te wakacje 2013 byłam i w Tunezji (lipiec) i w Turcji(wrzesień) i Tunezja jest okropna, byliśmy w 3 pary czyli 6 osób i każda z nas była niezadowolona. Tunezyjczycy okropni, brud i syf :) a byliśmy w 4* hotelu. Natomiast w Turcji się zakochałam! Byłam już w większości miejsc egzotycznych ale nie sądziłam, że taka zwykla Turcja zrobi na mnie takie wrażenie. Oczywiście byłam w czesci Riwiery Egejskiej - cuuudo :)

TUNEZJA 2014

06 sty 2014 - 19:09:12

Wybralabym turcje z rainbow tours. Jakis last minute. Zreszta teraz sa promocje na wakacyjne loty.polecisz sprawdzonym enter airem i masz gwarancje ze hotel jest sprawdzony bo oni tak robia w tym biurze.
poza tym do Tunezji bym sie nie pchala bo z tamta mentalnoscia noe wiadomo co im odwali do pazdziernika.
a sun and fun jest slabym biurem podrozy i nir wiafomo czy dotrwaja do pazdxiernika

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LLORET DE MAR-PARYŻ-NICEA!Obóz Młodzieżowy!od 1709 PLN !