Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tanio do Paryża

29 lis 2013 - 12:31:29

Zbliża się sylwester i mam w związku z tym niepowtarzalną okazję pojechać do Paryża. Muszę tylko zorganizować sobie przejazd/przelot a nie ukrywam nie stać mnie na lot w jedną stronę za 600 zł. Czy znacie może jakieś na prawdę tanie linie lotnicze lub orientujecie się w pociągach lub autobusach? Bardzo mi na tym zależy bo wiem, że druga taka okazja się nie trafi a sama już 3 godzinę szukam jakiegoś transportu i nic...

Tanio do Paryża

29 lis 2013 - 12:34:24

szukaj taniej, ja do Belgii lece za 80 zł, a później do Paryża samochodem z chłopakiem, ale z tego co się orientuję do chyba z Belgii do Paryża jest jakieś metro bezpośrednie ??
Chociaż pewnie Tobie zależy na bezpośrednim dodarciu. No 600 zł o strasznie dużo :)

no albo właśnie groupon :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-29 12:36 przez kara2606.

Tanio do Paryża

29 lis 2013 - 12:34:34

na gruponie widziałam ostatnio sylwestra w Paryżu za 299 zł :P
przejazd był autokarem może poszukaj czegoś takiego aby się podpiąć :)

Tanio do Paryża

29 lis 2013 - 12:37:50

600zł? Przesada jakaś. Moja kumpela była w zeszłym roku na Sylwestra w Paryżu i za bilet zapłaciła w obie strony 300zł tylko że to był taki bilet weekendowy - obowiązyła od wieczora w piątek i do północy w niedzielę, tylko ona to rezerwowała z pół roku wcześniej;)

Tanio do Paryża

29 lis 2013 - 12:42:26

na gruponie są ale niestety całe pakiety sylwestrowe. No właśnie jest już trochę późno i chyba będę musiała zrezygnować bo autokary też od 500 zł się zaczynają;<

Tanio do Paryża

29 lis 2013 - 13:28:57

Cytat
zielonagrafka
na gruponie są ale niestety całe pakiety sylwestrowe. No właśnie jest już trochę późno i chyba będę musiała zrezygnować bo autokary też od 500 zł się zaczynają;<

niestety, miesiąć pzred Sylwestrem nic taniej nie wyrwiesz. chyba, że polecicie na stopa, albo eurostarem, ale nie wiem ile takie międzynarodowe pociągi kosztują.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyjazd chłopak strażak POMOCY