Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

przestrzeganie diety

15 minut temu

zalety diety pudełkowej

29 minut temu

skuteczna dieta

51 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:11:27

Witajcie :) Wraz z moją kuzynką postanowiłyśmy zorganizować sobie spontaniczny wypad do Buska-Zdroju. Bilety mamy. I tu się zaczyna problem. Otóż nie mamy noclegu. Potrzebujemy tylko 1 noc z 02.11-03.11.13. Jezli ktos z was ma cos do wynajecia albo się orientujecie w tanich noclegach napiszcie . Aaaaa dla uzczypliwych ,ktorzy napiszą ,że istnieją google... Tak szukałysmy jak już znalazlysmy to nie chcą wynajmować na jedną dobę a jak już cos jest to w granicach 50 zl. Niestety dla mnie to duzo. Szukamy czegos tanszego. Z góry dziekuję za pomoc :)

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:29:25

Ja niestety nic nie mam, ale zazdroszczę wypadu i podbijam wątek :)

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:30:59

Dzieki :) Najwyżej czeka mnie Mc Donald do 1 w nocy a potem koczowanie pod swierkiem haha :D

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:33:44

cieżko cos wytrzasnąć na juz. moze jakies schronisko młodzieżowe?

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:36:16

Tez o tym myslalam tzn o schronisku no ale nic nie moge znalezc w internecie.. .
To by bylo dla nas najlepszym rozwiazaniem. Nie chce jakis super warunkow i pieciu gwiazdek... Lozko i prysznic mi w zupelnosci wystarcza :) Jest full hoteli i kwater prywatnych ale tak jak pisalam.. jeszcze gdyby pokoj 2 os. Byl za 50 zl bylo by znosnie zapalcic po te 25 zl. Mamy uszczuplony budzet... :)

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:37:25

Cytat
Dusia15
Witajcie :) Wraz z moją kuzynką postanowiłyśmy zorganizować sobie spontaniczny wypad do Buska-Zdroju. Bilety mamy. I tu się zaczyna problem. Otóż nie mamy noclegu. Potrzebujemy tylko 1 noc z 02.11-03.11.13. Jezli ktos z was ma cos do wynajecia albo się orientujecie w tanich noclegach napiszcie . Aaaaa dla uzczypliwych ,ktorzy napiszą ,że istnieją google... Tak szukałysmy jak już znalazlysmy to nie chcą wynajmować na jedną dobę a jak już cos jest to w granicach 50 zl. Niestety dla mnie to duzo. Szukamy czegos tanszego. Z góry dziekuję za pomoc :)

Zawsze jest tak, ze im krotszy nocleg np. 1-2 dni to drozej, bo chocby posciel itp...

A poza tym, najpierw powinno sie mniej wiecej rozgladac za noclegiem co i jak a nie kupowac bilety, bo potem moze byc problem ze spanbiem



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 14:40 przez aaagus.

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:37:45

A nie było jakichś ciekawszych miejsc? Zaproponowałabym couchsurfing, ale Busko to dziura, więc podejrzewam, że hostów z CS tam nie ma.

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:40:04

Mam rodzinę w Busku i też wybieram się 2ego :P Co do noclegów niestety nie pomogę,ale co Wy tam chcecie robić?;)

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:40:26

Jade tam bo chce komus zrobic niespodzianke :) Ale nei moge pzrewidziec reakcji tej osoby :P Wiec na nia nie licze... :) W efekcie koncowym spedzimy noc na dworcu.. :)

Cytat
ecri16
Mam rodzinę w Busku i też wybieram się 2ego :P Co do noclegów niestety nie pomogę,ale co Wy tam chcecie robić?;)

Spotkac sie z kims dla mnie bardzo waznym :) Juz nie wiem co mam wymyslec :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 14:42 przez Dusia15.

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:41:14

to juz chyba nie spontan, tylko zaplanowany wyjazd ;)) spontan to szał w jednej chwili kupujecie bilet a w drugiej już tam jesteście bez rozmyślania o noclegu ;)


podbijam...a co,niech wam się uda "spontan" ;]

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:42:57

Spontan, spontan :) Wpadlysmy na to wczoraj a jutro wyjezdzamy :P Takze na ostatnia chwile zalapalysmy sie na pociag :)

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:43:57

Cytat
Dusia15
Spontan, spontan :) Wpadlysmy na to wczoraj a jutro wyjezdzamy :P Takze na ostatnia chwile zalapalysmy sie na pociag :)

to co innego ;) powodzenia!

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:45:53

Niestety na dluzszy okres pobytu nie moge sobie pozwolic.. W poniedzialek praca :)

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:56:12

Nie spontan ;p Ale chyba jestem starsza, więc nie będę się kłócić ;D wróżę wam nocleg u tej osoby do której jedziecie ;]

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:56:42

Moja droga, cena 50zł na jedną noc nie jest wygórowana. Właściciel oprócz tego, że zarobi na Twoim pobycie musi wliczyć w to prąd, wodę(musi brać pod uwagę że weźmiesz kąpiel), czystą pościel - po jednej nocy musi ją zmienić, sprzątaczka itp. Nikt Ci wypadu nie do sponsoruje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

polećcie coś:) SYLWESTER 2013!