Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:11:27

Witajcie :) Wraz z moją kuzynką postanowiłyśmy zorganizować sobie spontaniczny wypad do Buska-Zdroju. Bilety mamy. I tu się zaczyna problem. Otóż nie mamy noclegu. Potrzebujemy tylko 1 noc z 02.11-03.11.13. Jezli ktos z was ma cos do wynajecia albo się orientujecie w tanich noclegach napiszcie . Aaaaa dla uzczypliwych ,ktorzy napiszą ,że istnieją google... Tak szukałysmy jak już znalazlysmy to nie chcą wynajmować na jedną dobę a jak już cos jest to w granicach 50 zl. Niestety dla mnie to duzo. Szukamy czegos tanszego. Z góry dziekuję za pomoc :)

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:29:25

Ja niestety nic nie mam, ale zazdroszczę wypadu i podbijam wątek :)

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:30:59

Dzieki :) Najwyżej czeka mnie Mc Donald do 1 w nocy a potem koczowanie pod swierkiem haha :D

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:33:44

cieżko cos wytrzasnąć na juz. moze jakies schronisko młodzieżowe?

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:36:16

Tez o tym myslalam tzn o schronisku no ale nic nie moge znalezc w internecie.. .
To by bylo dla nas najlepszym rozwiazaniem. Nie chce jakis super warunkow i pieciu gwiazdek... Lozko i prysznic mi w zupelnosci wystarcza :) Jest full hoteli i kwater prywatnych ale tak jak pisalam.. jeszcze gdyby pokoj 2 os. Byl za 50 zl bylo by znosnie zapalcic po te 25 zl. Mamy uszczuplony budzet... :)

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:37:25

Cytat
Dusia15
Witajcie :) Wraz z moją kuzynką postanowiłyśmy zorganizować sobie spontaniczny wypad do Buska-Zdroju. Bilety mamy. I tu się zaczyna problem. Otóż nie mamy noclegu. Potrzebujemy tylko 1 noc z 02.11-03.11.13. Jezli ktos z was ma cos do wynajecia albo się orientujecie w tanich noclegach napiszcie . Aaaaa dla uzczypliwych ,ktorzy napiszą ,że istnieją google... Tak szukałysmy jak już znalazlysmy to nie chcą wynajmować na jedną dobę a jak już cos jest to w granicach 50 zl. Niestety dla mnie to duzo. Szukamy czegos tanszego. Z góry dziekuję za pomoc :)

Zawsze jest tak, ze im krotszy nocleg np. 1-2 dni to drozej, bo chocby posciel itp...

A poza tym, najpierw powinno sie mniej wiecej rozgladac za noclegiem co i jak a nie kupowac bilety, bo potem moze byc problem ze spanbiem



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 14:40 przez aaagus.

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:37:45

A nie było jakichś ciekawszych miejsc? Zaproponowałabym couchsurfing, ale Busko to dziura, więc podejrzewam, że hostów z CS tam nie ma.

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:40:04

Mam rodzinę w Busku i też wybieram się 2ego :P Co do noclegów niestety nie pomogę,ale co Wy tam chcecie robić?;)

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:40:26

Jade tam bo chce komus zrobic niespodzianke :) Ale nei moge pzrewidziec reakcji tej osoby :P Wiec na nia nie licze... :) W efekcie koncowym spedzimy noc na dworcu.. :)

Cytat
ecri16
Mam rodzinę w Busku i też wybieram się 2ego :P Co do noclegów niestety nie pomogę,ale co Wy tam chcecie robić?;)

Spotkac sie z kims dla mnie bardzo waznym :) Juz nie wiem co mam wymyslec :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 14:42 przez Dusia15.

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:41:14

to juz chyba nie spontan, tylko zaplanowany wyjazd ;)) spontan to szał w jednej chwili kupujecie bilet a w drugiej już tam jesteście bez rozmyślania o noclegu ;)


podbijam...a co,niech wam się uda "spontan" ;]

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:42:57

Spontan, spontan :) Wpadlysmy na to wczoraj a jutro wyjezdzamy :P Takze na ostatnia chwile zalapalysmy sie na pociag :)

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:43:57

Cytat
Dusia15
Spontan, spontan :) Wpadlysmy na to wczoraj a jutro wyjezdzamy :P Takze na ostatnia chwile zalapalysmy sie na pociag :)

to co innego ;) powodzenia!

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:45:53

Niestety na dluzszy okres pobytu nie moge sobie pozwolic.. W poniedzialek praca :)

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:56:12

Nie spontan ;p Ale chyba jestem starsza, więc nie będę się kłócić ;D wróżę wam nocleg u tej osoby do której jedziecie ;]

Spontan ! POMOCY!

31 paź 2013 - 14:56:42

Moja droga, cena 50zł na jedną noc nie jest wygórowana. Właściciel oprócz tego, że zarobi na Twoim pobycie musi wliczyć w to prąd, wodę(musi brać pod uwagę że weźmiesz kąpiel), czystą pościel - po jednej nocy musi ją zmienić, sprzątaczka itp. Nikt Ci wypadu nie do sponsoruje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

polećcie coś:) SYLWESTER 2013!