Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

34 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tanie linie lotnicze

08 paź 2013 - 11:09:35

Cześć
Mam pytani odnośnie tanich linii lotniczych. JAKIE POLECACIE??? Mam zamiar wybrać się z chłopakiem na kilka dni do jakieś europejskiej stolicy (LONDYN/ PARYŻ/ AMSTERDAM) i tu pojawia się problem. Od zawsze nasze wyjazdy był rezerwowane przez biuro podróży, tym razem chcemy sami coś zrobić :). Macie jakieś prywatne doświadczenia??? Jest masa linii lotniczych więc wolę pytać ;)

Tanie linie lotnicze

08 paź 2013 - 11:11:49

Latam Ryanairem, Wizzair nigdy nie miałam okazji lecieć:) Jak dla mnie ok, ceny nie są mega wysokie, chociaż i tak mi się wydaje, że podskoczyły w górę :/ Sam lot ok, obsługa wporządku, czasami są dośc duże opóźnienia, ale to chyba jak wszędzie :P

W niedzielę lecę do Dublina, a w pon do Barcelony, własnie liniami Ryanair :)

Tanie linie lotnicze

08 paź 2013 - 12:26:48

Ja leciałam i WizzAir i RyanAir i oba moim zdaniem są porównywalne. Opóźnienie zdarzyło mi sie tylko przy wizzair Ukraine.
Ale nie spodziewaj się, że znajdziesz na jakiś bliski termin i to na weekend atrakcyjne ceny. Raczej tak na parę miesięcy w przód.

Tanie linie lotnicze

08 paź 2013 - 12:32:09

latam Ryanairem i nigdy nie miałam problemu z lotem.

Tanie linie lotnicze

08 paź 2013 - 12:36:49

Ryanair :)

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

Tanie linie lotnicze

08 paź 2013 - 12:36:31

ja polecam Ryanair :) a co do podróży to Amsterdam ! Pięknie tam jest no i coffee shopy :D

Tanie linie lotnicze

08 paź 2013 - 12:38:25

Nie polecam Ryanair. Syf, tłok i nieprzyjemnie. Za to co do Wizzair mam bardzo dobre wposmienia i czesto nim latam, tanio , milo i przyjemnie ;)

Tanie linie lotnicze

08 paź 2013 - 19:06:00

Jestem sklonna wylecieć na poczatku tygodnia. Wiem ze w weekend jest najgorzej ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TANI NOCLEG W ZAKOPANEM , W CENTRUM - ZNACIE?