Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Pediatra Kielce

11 minut temu

Ginekolog Rzeszów

13 minut temu

Budowa domu

28 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

34 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 1/5

bieszczady nocleg

27 wrz 2013 - 19:05:06

witam czy macie jakies do polecenia noclegi z basenem, jacuzzi w okresie zimowym?? okolice podkarpacia

bieszczady nocleg

27 wrz 2013 - 19:15:03

Co prawda nie ma tam basenu i jacuzi,ale bardzo miło wspominam nocleg w Wetlinie w zajeździe Hnatowe Berdo.Przesympatyczny właściciel,czyściutko,dobre jedzenie i ceny nie takie złe.

bieszczady nocleg

29 wrz 2013 - 16:53:34

Byłam w Ustrzykach Górnych w Agroturystyce, megaa fajnie było:) Możesz znaleźć nocleg przez formularz i złożyć zapytanie na tej stronie, bo ja własnie tak znalazłam już dwa razy nocleg :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

bieszczady nocleg

30 wrz 2013 - 22:26:18

Jeśli szukacie noclegu w Bieszczadach, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Liczymy, że znajdziecie ofertę spełniającą Wasze oczekiwania:) http://www.edom.pl/noclegi/pl/695/bieszczady-ma%C5%82opolska-polska/

bieszczady nocleg

18 mar 2014 - 14:50:23

A ja ze swojej strony mogę polecić ośrodek Siedlisko Janczar w miejscowości Pstrągowa, w skład całego ośrodka, położonego z dala od miasta i otoczonego lasem, wchodzą domki letniskowe, hotel, stadnina koni, więc nikt tam przyjeżdżający nie powinien się nudzić, więcej informacji znajduje się na stronie internetowej siedliskojanczar.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-18 14:51 przez kubek_345.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BAHAMAS